Подкатегорија:
                   
3513 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5

*Prodavam koristena ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5 *kupena vo MK...


11.990 МКД
или предлог цена
28 мај 11:55Промовирано

6800 Radeon AsRock

Rig 6800 Radeon ASRock(6graficki)


3.000 €
или предлог цена
26 мај 11:55Промовирано

Ruter Asus R-Tg 32

Prodavam ruter Asus rtg32 vo odlicna sostojba


500 МКД
или предлог цена
Денес 13:33Ruter Tp Link 740n odlicen i brz

Prodavam odlicni ruteri TP Link 740 n mnogu brzi


400 МКД
или предлог цена
Денес 13:32Sapphire PULSE RX 5700 XT 8G GDDR6

Sapphire PULSE RX 5700 XT 8G GDDR6 GPU: Boost Clock: Up to 1925...


180 €
или предлог цена
Денес 13:32Продавам MB , PROCESSOR , RAM , PSU

Матична плоча: ASUS B150M-A Процесор: i3-7100 РАМ: 2x4GB ddr4 2400m...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00120GB SSD 2.5" Kingston A400 Series

Продавам SSD 2.5" Kingston A400 Series 120GB 7mm. Гаранција до 06.202...


750 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 МКД
Денес 13:00Gaming / Kompjuterski Set 4 vo 1 NOV NEOTPAKOVAN - INTEMPO

Se prodava Nov Gaming Set 4 in 1 donesen od Germanija. Setot e kupen ...


Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

SAPPHIRE NITRO+ rx 580 4gb gddr5

Продавам графичка карта rx 580 4gb gddr5 sapphire nitro+ .Графичката...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:48SSD SAMSUNG EVO 870 1TB NOVO

Novo neotpakovano SSD 1TB Samsung EVO 870 (SATA) Nema pismena garanc...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:27  НОВ ОГЛАС

Usb webcam full HD 1080 p

Cyclops usb vebkamera, kupena e od Anhoch lanskata godina, ne e kor...


800 МКД
или предлог цена
Денес 11:20TASTATURA LOGITECH G915 LIGHTSPEED

Prodavam NOVA ORIGINALNA tastatura logitech G915 LIGHTSPEED. Ovaa tas...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Денес 11:00SteelSeries Rival 310 - True Move 3

Продавам Гејминг маус SteelSeries Rival 310 Mouse https://steelserie...


Денес 10:26SSD

Prodavam super brzo,ulta mobilno eksterno ssd od 2000Gb(2 tera),mnogu...


99 МКД
или предлог цена
Денес 09:58BENQ 22INCHI LCD MONITOR. FULL HD. MNOGU SOCUVAN.

BENQ


1.600 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 МКД
Денес 09:47MEDION LCD MONITOR. 20INCHI. MNOGU SOCUVAN.

MEDION


1.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.300 МКД
Денес 09:47RACK SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:40Se prodavaat AMD 6800 16gb

Se prodavaat PowerColor Fighter 6800. Grafickite se vo dobra sostojb...


300 €
или предлог цена
Денес 09:13Polnenje na novite toneri HP 105A

Polnenje na novite toneri HP 105A za Hp printerite Hp M107w, 103, 106...


Денес 08:31Немате повеќе ТОНЕР?

💯 Немате повеќе ТОНЕР? ПРИНТЕРОТ се расипал, не пушта листови или т...


Денес 08:31HDD 3.5" 4TB Seagate SkyHawk

Prodavam novi HDD 3.5" 4TB Seagate SkyHawk


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:29Evga RTX 3060 Ti 8GB

Evga RTX 3060 Ti 8GB


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:06Monitor DELL 19" so vrgraden zvucnik

Prodavam Monitor DELL 19" so vrgraden zvucnik vo odlicna sostojba, ra...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:34  НОВ ОГЛАС

i5 11500 & Gigabyte B560 D3H

Prodavam kombo procesor so maticna Intel® Core™ i5-11500 Desktop Pro...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:20  НОВ ОГЛАС

5 x Sapphire RX6700XT

5 x Sapphire RX6700XT 077555331 Dzole


400 €
или предлог цена
Вчера 21:20  НОВ ОГЛАС

4G ruteri

Prodavam dva ruteri.Zte edniot raboti na Vip drugiot na Telekom Cena ...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 20:09Sony CMU-BR100 web camera [камера, kamera]

Zacuvana i potpolno ispravna.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:19Originalen mouse Lenovo

Se prodava mnogu zacuvan i kompletno ispraven mouse Lenovo.


300 МКД
или предлог цена
Вчера 19:19Tenda wireless adapter wi fi

Se prodava Wireless adapter Tenda v7tu1det. Kako nov!!


500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:19Ruter TPLink TL-WR840N [ рутер, router ]

Se prodava ruterot od naslovot. Zacuvan i kompletno ispraven, vo odli...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:15Lenovo external Slim USB Portable DVD Burner

Se prodava eksteren dvd rezac Lenovo. Kako nov!!


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:15Kompjuterski zvucnici

Se prodavaat kompjuterski zvucnici. Odlicen zvuk i dizajn. Recisi nek...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 19:15MONITOR ASUS 19" LCD

Se prodava odlicen montor od markata ASUS, 19 inchi bez zabeleski, fu...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 18:56Graficka GT610 2GB DVI/HDMI

Se prodava graficka karticka GT610 2GB So DVI/HDMI Vo ispravna sos...


1.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 МКД
Вчера 18:391TB 2,5" HDD nadvoresen hard disk USB3.0 5Gbps

Prodavam nov, nekoristen, 1TB 2,5" HDD Portable (nadvoresen hard dis...


2.400 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
3.200 МКД
Вчера 18:08HP toner

Продавам нови тонери оригинал HP 06A и 15X 06А 30 евра 15А 30 евра ...


Вчера 17:14Graficka Amd Sapphire 6700XT 12Gb

Se prodava graficka Sapphire Pulse 6700xt. Odlicna sostojba


420 €
или предлог цена
Вчера 16:48kukiste so ploca i hdd

se prodava kukiste komplet so ploca procesor ram i hdd (bez napojuvan...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:27i7 920 LGA 1366

4 cores - 8 threads base clock 2.66 GHz - turbo 2.93 GHz tdp 130w ...


600 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
900 МКД
Вчера 16:16GeForce RTX DUAL OC 3060 12GB

NOV - BEZ KUTIJA - 3060 12GB GPU https://www.palit.com/palit/vgapr...


Вчера 16:02  НОВ ОГЛАС

ASUS GTX 1660 SUPER™ 6GB GDDR6 *VEGAS KOMPJUTERI*

ASUS TUF Gaming GTX 1660 SUPER™ 6GB GDDR6 Гаранција:24 месеци Цен...


180 €
или предлог цена
Вчера 15:44Cooler Master MWE 700W 230V - V2, 80 PLUS

Исправно напојување Cooler Master MWE 700 WHITE 230V - V2, 80 PLUS ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:20Страна 1 од 88

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам