Подкатегорија:
                   
787 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Grundig vintage mikrofon

Nov


16 €
или предлог цена
Вчера 20:18  НОВ ОГЛАС

Fantom napojuvanje 48v LA audio x4xlr 49 €

Odlicen Cena 3000


49 €
или предлог цена
Вчера 20:14  НОВ ОГЛАС

R. C. F. MUZICKO POJACALO

Ispravno Zvuci odlicno. Mono. Model am 5040. Originalna sostojba,...


29 €
или предлог цена
Вчера 20:10  НОВ ОГЛАС

zvucnik bass ACR / Fostex PA38 15" woofer 200watt.swiss

zvucnik bass ACR / Fostex PA38 15" woofer 200watt.od swiss,ispraven


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 18:09Pult K&M

Prodavam pult za noti marka K&M,vo odlicna sostojba. Telefon za kont...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:40Behringer DSP110 Shark Audio Processor

Дискретен ULN влез за микрофон/линија со контрола на засилување и +4...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:33wireless sistem

prodavam ,,shure pg 4,, vo besprekorna sostojba !


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 09:19Prodavam kufer za sintisajzer

Prodavam kufer za sintisajzer Korg PA 800 Info na telefon 070787489 i...


65 €
или предлог цена
Вчера 08:20Line 6 Spider Jam 1x12" 75-watt Modeling Combo Amp

Prodavam combo pojacalo LINE 6 Spider Jam 75 watt Pojacaloto e kupe...


28.000 МКД
или предлог цена
27 мај 21:11Prodavam kuferce (aktovka) pogodno za kabli, mikrofoni i dr.

Prodavam kuferce (aktovka) pogodno za kabli, mikrofoni i dr...


1.500 МКД
или предлог цена
27 мај 18:14Boss mt-2

Boss mt-2


10 МКД
или предлог цена
27 мај 16:54Mikrofon Aries od M-Audio kako nov

Prodavam mikrofon model Aries od M-Audio, Dynamic i Condensed vo edno...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
27 мај 12:54Продавам комплети за озвучување

Продавам: Dynacord PowerMate 1 2 x 500W ДВА ЕФЕКТА Dynacord PSX850 ...


1 МКД
или предлог цена
27 мај 12:10KARAOKE ZVUCNIK 15 inch so 1 BEZICEN MIKROFON

KARAOKE ZVUCNIK 15 inc 1 BEZICEN MIKROFONI 1 MIKROFON SO KABEL 1...


5.999 МКД
или предлог цена
27 мај 09:08Se prodavat ispravni dzekovi

Ispravni crniot e za 🎸 masko zensko drugiot za pojacalo so 2 maski


600 МКД
или предлог цена
26 мај 23:00Prodavam gramafon Gemini XL500 ll

Prodavam gramafon vo odlicna sostojba model Gemini XL500 ll Mozna za...


300 €
или предлог цена
26 мај 19:40Soundsense Pizo pikapi za zicani instrumenti

CUSTOM MADE Soundsense пикапи со предпојачало со одличен тон. Спарен...


950 МКД
или предлог цена
26 мај 18:13Alesis microverb 4 18 bit signal procesor

Odlicen


55 €
или предлог цена
26 мај 18:07Profesionalen daljinski sistem so dva mikrofona,mikrofon...

Daljinski profesionalen sistem so 2 mikrofona,potpolno NOV,voopsto ne...


150 €
или предлог цена
26 мај 13:53NOV daljinski mikrofon SHURE BETA58A

NOV PROFESIONALEN daljinski mikrofon BETA58A so freeboss resiver.Sist...


150 €
или предлог цена
26 мај 13:36Sunger,sungeri,sungjeri za akustika za studio...

Novi neupotrebuvani sungeri za akustika za studio.....Lesno se lepat ...


100 МКД
или предлог цена
26 мај 13:36Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOV voopsto nekoristen TOP studiski kondezatorski mikrofon sostaven o...


2.500 МКД
или предлог цена
26 мај 13:35Hum Eliminator - Eliminator na Sum na Zvucnici

Hum Eliminator - Eliminator na Sum na Zvucnici Se otstranuva sum i b...


2.000 МКД
или предлог цена
26 мај 13:18Snagator Ecler XPA 7000

Mosfet izlezno pojacalo Ecler xpa7000, kupeno novo, prv sopstveni...


350 €
или предлог цена
26 мај 13:18Микрофон AKG D 95 S

Продавам Микрофон AKG D 95 S


40 €
или предлог цена
26 мај 11:06Два микрофони за 70Еур

Продавам Микрофон Shure Prologue 12L Микрофон AKG ...


4.000 МКД
или предлог цена
26 мај 11:06MIKROFON ZA ( KARAOKE BLUETOOTH ) nov model

Kontakt brojj 078678755 BLUETOOTH MIKROFON ZA KARAOKE -SLOT ZA USB...


По Договор
или предлог цена
26 мај 10:15BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN ZVUCNIK.

BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN-AKUMULATORSKI(KARAOKE)ZVUCNIK,'MES...


По Договор
или предлог цена
26 мај 02:14PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.

PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.


По Договор
или предлог цена
26 мај 02:14Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model

Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model


170 €
или предлог цена
25 мај 15:06Професионален пулт

Се продава нов професионален пулт, фабрички спакуван марка LS-MUS-120...


1.400 МКД
или предлог цена
25 мај 12:32BOSS KM-60 Vintage Mixer - Миксета

Prodavam BOSS KM-60 mikseta od 70ti mnogu popularna denes poradi svoj...


320 €
или предлог цена
25 мај 06:18STEINBERG UR12 AUDIO INTERFACE (POJACALO, INTERFEJS)

https://www.steinberg.net/audio-interfaces/ur12/ 🎙️ Продавам поја...


6.500 МКД
или предлог цена
24 мај 17:46Звучници Philips и појачало Technics

Звучници Philips LSB387 (Пасивни) Фрекфенции 20-20000Hz Отпор 4-8 о...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 €
24 мај 17:46ORGINAL KABEL dap audio 13m

Se prodava orginal kabel dap audio dolzina na kabelot e 13m


1.200 МКД
или предлог цена
24 мај 13:06Prodavam Tannoy Reveal zvucinici (pasivni monitori)

Prodavam Tannoy Reveal zvucinici (pasivni monitori) , i gratis pojaca...


120 €
или предлог цена
24 мај 02:49STROBOSKOP LED Trepkac za zabavi i muzicki nastapi

Led Room Strobe 12 LED Svetlo Trepkac Pogoden e za scenski nastapi, ...


999 МКД
или предлог цена
23 мај 23:14Profesionalen Mikrofon - WEISRE SM-58 Vocal Microphone

Profesionalen mikrofon WEISRE SM 58, namenet za javni performansi , z...


2.800 МКД
или предлог цена
23 мај 23:08Продавам Миксета Peavey Unity 1002

Миксета е прилично сочувана, што можете да видите и од приложените сл...


140 €
или предлог цена
23 мај 20:18RAZGLAS 4X300W ZVUCNICI, POJACALO 2X300W,2 MIKSETI

Se prodavaat ZVUCNICI SOLTON 4x300w pojacalo AUDIO POLE climax 600...


800 €
или предлог цена
23 мај 18:09Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам