Струмица
                   
1201 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Audi A7 2012

Se Prodava Audi A7 2012 Audi A7 2012 Sportback 3.0 245hp Quattro ...


19.300 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Автомобили

26 мај 19:27Промовирано

HONDA CIVIC 1.8i-VTEC UVOZ CH

Se prodava Honda Civic 1.8i-vtec 2006 godina, uvezena od Svajcarija d...


5.500 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Seat ibiza 1.2 tdi

Se prodava Seat Ibiza 1.2 tdi Fr 2010 . Registrirana do 5 mesec 2024...


5.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
Струмица

Автомобили

24 мај 11:04Промовирано

AURIS

Auris 1.4 D4D 2008god Servisirana komplet Novi gumi 078/289 770 ...


5.350 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 23:18VOLKSWAGEN FOX 1.4 TDI FRESH KLIMA

VOLKSWAGEN FOX 1.4 TDI 51 KW/69KS 2006 174600 KM SERVISNA KNISKA...


3.399 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 22:03Audi A5 Sportback 2.0 TDI 130kw

Extra sostojba Doneseno od CH Site servisi napraveni vo ovlasten se...


18.700 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 20:46FIAT PUNTO 1.3 MULTI JET

Возилото е во перфектна состојба ,редовно сервисирана. Тел. за ко...


3.300 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 20:41HONDA CIVIC 1.8i-VTEC UVOZ CH

Se prodava Honda Civic 1.8i-vtec 2009 godina facelift model, uvezena ...


7.700 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 20:15MAZDA 3 1.6i 16V UVOZ CH

Se prodava Mazda 3 1.6i 16v facelift model proizvedena 2012 godina, u...


8.200 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 20:15SEAT ALTEA FR 2.0TDI EKSTRAA

KLIMA ABS ESP EL STAKLA EL RETROVIZORE CENTRALNO 3 KLUCA AL BA...


4.350 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 18:34BMW 730d F01 Panorama Dynamic Luxury

Se prodava BMW 730d vo odlicna sostojba. Istoto moze da bide prodade...


10.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.999 €
Струмица

Автомобили

Вчера 17:47Fiat Grande Punto 1.3 multijet 2008 god

Fiat Grande Punto 1.3 mjet proizvedena 2008 godina, so pominati 200.0...


3.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.450 €
Струмица

Автомобили

Вчера 17:09Se prodava Mercedes-Benz C200 2010 godina

Se prodava Mercedes C200 2010 godina 136ks registriran so zelen karto...


1 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 16:45Mazda CX 7

Voziloto e vo odlicna sostojba telbr 075 468 508


1 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 16:40VW Volkswagen Passat 4 motion(4x4) Highline

VW Volkswagen Passat 4 motion(4x4) Highline Voziloto e vo odlicna ...


10.000 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 15:42Bmw 320D E90

Bmw 320D E90 2006 2007 godina ekstra sostojba .Napaven komplet servi ...


5.300 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 15:29HUYNDAI ix55

CARINENO Huyndai ix 55 3.0 maksimalno socuvan so servisna kniska, vo ...


11.500 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 15:02Golf 6 TDI….. 77kw dizel

Golf 6 1.6 tdi 77kw registriran do 09-18-2023 bes vlozuvanje vo ne...


6.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.800 €
Струмица

Автомобили

Вчера 14:49BMW 520 d 190 hp TOP EXTRA

Kolata e vo top extra sostojba nema nikakvi zabeleski , 2015 prva reg...


21 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 14:48BMW X6 4.0

Bmw x6 4.0 Individual oprema realna km 240000 so servisna knshka regi...


28.800 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 14:48VW Touareg moze i zamena.

Posledna cena.Se prodava touareg 3.0 174 kw 2006g...


6.900 €
или предлог цена
Василево / Струмица

Автомобили

Вчера 14:37VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI 170ks

VW PASSAT 2.0 TDI 170ks 2009/10 godina so 2 originalni kljuca 198...


10.299 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.399 €
Струмица

Автомобили

Вчера 14:28MITSUBISHI OUTLANDER 2.0

2.0 - 140ks VW Motor 4X4 Vo dosta dobra sostojba Povekje info na tel.


7.299 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 13:26MERCEDES E220 OM651 NA DELOVI!!

Mercedes w212 - e220, e200 170ks - 2012 god, 170ks - 2010god, 136ks -...


1.234 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 13:26Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI

Citroen Xsara Picasso 2.0 hdi!!! Proizvedena:2003 godina!! Full opr...


1.999 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 13:06BMW F10 523i

Kolata e vo perfektna sostojba bez nikakvi zabeleski i nikakov proble...


10.500 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes-Benz c200d

Се продава Mercedes-Benz c200d Год на производство:2016 Изминати ки...


18.500 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
21.400 €
Струмица

Автомобили

Вчера 13:00HONDA CIVIC 1.8i-VTEC UVOZ CH

Se prodava Honda Civic 1.8i-vtec 2006 godina, uvezena od Svajcarija d...


5.500 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 13:00VO DELOVI SEAT ALTEA 1.9TDI 105 K.S..TEL:077-865-999....

SEAT ALTEA 1.9TDI 105 K.S 2006GOD...VO DELOVI...TEL:077-865-999....


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 12:44AUDI A4 1.8 TFSI 2009GOD..AUTOMATIC VO DELOVI..

Audi a4 1.8 tfsi vo delovi...ima se sto vi treba...077 865 999....


1 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 12:44VW TOURAN 1.6 FSI....VO DELOVI...TEL:077-865-999

VW TOURAN 1.6 FSI VO DELOVI...TEL:077-865-999...


1 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 12:44DELOVI ZA AUDI A8 3.0TDI 2006GOD...077 865 999...

Delobi za au8di a8 3.0tdi 2006god... ima se sto vi treba....


1 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 12:42VW GOLF 2.0TDI 16V 140KS...VO DELOVI...077 865 999

Delovi za vw golf 5 2.0tdi 16v....077 865 999...


1 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 12:41VW POLO 1.9TDI 110 K.S..VO DELOVI..TEL:077-865-999....

Vw polo 1.9 tdi 110k.s vo delovi...tel:077:865:999..??


1 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 12:40SEAT LEON 2011GOD. 1.6TDI 105 K.S...VO DELOVI..

VO DELOVI SEAT LEON 2011GOD. 1.6TFI 105 K.S...IMA SE STO VI TREBA...T...


1 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 12:40Audi TT

Se prodava Audi TT 2008 god 202.000 km Kozni sedista Top sostojba Red...


6.500 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 12:07Audi a6 ekstra sostojba

Audi a6 2.5 tdi ekstra sostojba so cela.oprema za modelot 078 253 400


2.100 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 12:04  НОВ ОГЛАС

Golf 6 TDI

Golf 6 1.6 tdi 77kw registriran do 09-18-2023 bes vlozuvanje vo neg...


6.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.800 €
Струмица

Автомобили

Вчера 11:24LANCIA DELTA 1.6 multijet 16V 2011god

2011 god. 1.6 multijet diesel Interier : koza so alkantara 6 ste...


4.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.000 €
Струмица

Автомобили

Вчера 10:35Volkswagen T-Cross 2020

Telefon za kontakt: 075767939 Se prodava Volkswagen T-Cross 2019 g...


1 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 10:01Renault Megane 1.5 DCI

Renault Megane 1.5 Dci 2003 ful oprema Registrirana cela godina


2.400 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
111.111 €
Босилово / Струмица

Автомобили

Вчера 09:17BMW E90 318D 2007

Се продава BMW E90 318D 2007 со поминати 210 000km во одлична возна с...


5.880 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 09:14VW GOLF 7.5 (FACELIFT) 2.0 150 TDI DSG 2019-HIGHLINE

Se prodava Volkswagen Golf 7.5(Facelift) Variant-Wagon, Highline Mo...


21.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
22.000 €
Струмица

Автомобили

Вчера 08:32Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам