16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodavat Cirkulari na Drva

Se prodavat cirkulari za secenje drva Edniot e slikan tri fazi 3kw ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
14 мај 18:07Slajferica Fikcna kruzna golema

Slajferica so kruzen glanspapir fiksna golema. Trofazna. info: 070...


35.000 МКД
или предлог цена
03 мај 09:23Се продаваат тишлерски машини

Се продаваат тишлерски машини една со пет дела за преработка на дрво ...


3.000 €
или предлог цена
19 апр 15:38Kaci burinja drveni

2 kaci od 400 litri 1 od 100 l 1 burence od 120 l zdravi vo dobra...


1 €
или предлог цена
16 апр 10:07Masina za prerabotka na drvo CIRKULAR

Машина за преработка на дрво ( циркулар) трофазен, со абрихтер и нож ...


500 €
или предлог цена
09 апр 10:35Се продава тишлерски машини

Се продаваат три тишлерски машини и тоа една со 5 елементи една со ед...


3.000 €
или предлог цена
08 апр 11:01Se prodava brenta primultini viselisten cirkular i bansek

Se prodava brenta primultini 1200 , viselisten cirkular i bamsek . C...


1 €
или предлог цена
21 фев 11:45Motorka za drva Einhell-Royal

Motorkata e donesena od Germanija. Einhell- Royal 1,2 KW/1,6 PS Ko...


100 €
или предлог цена
01 фев 18:57Motorka za drva - Variolux

Motorkata e donesena od Germanija. Skoro nova. VARIOLUX V-BKS 45 (o...


100 €
или предлог цена
01 фев 18:57Drvo steblo od orev

Prodavam steblo orev dolgo 2 m siroko 60 sm Tel 075 945 034


1.111 €
или предлог цена
08 дек 22:51Kanterica za pravolinisko i kruzno kantiranje

Кантерицата е користена неколку месеци. Купена е нова од Радек и е се...


1.800 €
или предлог цена
15 ное 17:36Турбина за отрпашување - Turbina za otprasuvanje

Се продава индустриска турбина за отпрашување. Користена е за отпрашу...


1 €
или предлог цена
04 окт 18:26Работилница и пилана (вршење услуги за пили и бичење граѓа)

Брусиона со сите машини за комплет обработка на пили (точење, лепење,...


250 МКД
или предлог цена
02 окт 10:27Сандаци за пчели

Изработувам и продавам сандаци за пчели од бел бор ,комплет или на де...


1 €
или предлог цена
05 мар 09:12Motorna pila

Motorna pila partner kako nova donesena od ch


110 €
или предлог цена
18 мај 07:04Cirkular

Racen cirkular vtora raka, ispraven, 70eur.


70 €
или предлог цена
06 мар 06:47Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам