18 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kazan za varennje rakija star zidan komplet

Prodavam kazan za varenje rakija od 120 litri komplet star i mnogu kv...


1 €
или предлог цена
11 мај 21:38



ПЛАСТИКА/ПОЛИАМИД/ПОЛИЕТИЛЕН/POLYAMIDE

ПЛАСТИКА ЗА ОБРАБОТКА ВО ШИПКИ И ЦЕВКИ РАЗНИ ДИМЕНЗИИ ОД ЛАГЕР. POLYA...


1.111 МКД
или предлог цена
27 апр 12:43



Резервни делови за индустрија

Нудиме лагери, куќишта, хилзни, каиши, ланци, ланчаници и останати ин...


1 €
или предлог цена
27 апр 12:43



Lageri od poznati svetski brendovi

Golem izbor na lageri SKF/FAG/TIMKEN/KOYO/NTN/ZKL/GPZ ITN.


1 €
или предлог цена
27 апр 12:42



Rezervoar so pumpa

Zapremina 6 m3 Kontakt od ponedelnik do petok od 7:30 do 15:30 Тел....


1.000 €
или предлог цена
21 фев 10:29



Mlin Cekicar

Novi mlinevi so mnogu golem kapacitet. Rabotime po poracka. Isto pra...


1 €
или предлог цена
19 фев 13:13



Masina za toaletna hartija

Funkcionalna masina za proizvodstvo na toaletna hartija


500 €
или предлог цена
28 јан 23:05



МРЕЖИ +ЖИЦИ + ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА

Производство на жичани огради, биговано плетиво и пластифицирана мреж...


50 МКД
или предлог цена
08 мар 13:40



Prodavam masina za Sok so slamka

Prodavan komplet masina za proizvodstvo na sok so slamka masina za f...


10 €
или предлог цена
07 авг 11:34



Prodavam masina za Sok so slamka

Prodavan komplet masina za proizvodstvo na sok so slamka masina za f...


10 €
или предлог цена
07 авг 11:34



INOKSEN industriski muljac(bez el.m.)

Tezok e 105kg, inokx, so odlicna osovina i lageri, Celiot e inox,


1 МКД
или предлог цена
07 јул 15:05



Remenici site zaedno

Site zaedno 750den


750 МКД
или предлог цена
01 јул 12:02



Perka za ventilator aluminiumska

Perka na rasklopuvanje 50cm dijametar, aluminiumska eftino


690 МКД
или предлог цена
26 јун 12:20



Creva hidraulicni nekoristeni stoeni na polica

Creva, cena za site zaedno 1350


1.350 МКД
или предлог цена
03 јун 12:54



Svrdel od industriski muljac

Svrdel, 2oden po kg pl. Ddv


20 МКД
или предлог цена
01 јун 09:29



Burence aluminiumsko

Aluminiumsko 25-30lit


990 МКД
или предлог цена
18 мај 06:45



El. Uticnici

Uticnici, ne se upotrebuvani, novi se, ama dolgo vreme stoeja


1 МКД
или предлог цена
11 апр 14:10



Elektromotorce 0,75kw ili o, 55kw

0,75kw ili 0,55kw 1400vrt. So malku oshteteno kukishte, ispraven Te...


1.190 МКД
или предлог цена
13 фев 08:50



Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам