100 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat novi pistoli na vozduh Rotake

Se prodavaat novi pistoli na vozduh marka Rotake 199eur cenata e fi...


199 €
или предлог цена
Денес 01:28Se prodava Motorna Dupcalka -OKAY (Svrdel)

Користен е 1 година за домашна употреба.Моќност на моторот од 1,75KW ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
15 мај 16:35Kompresor na benzin mobilen

Kompresor mobilen na benzin germanski ispraven


4.800 МКД
или предлог цена
13 мај 13:58Co2 aparat lincoln electric 350a

Aparatot e vo odlicna sostojba


45.000 €
или предлог цена
12 мај 08:30klucevi stek so racka

klucevi stek so racka


1.000 МКД
или предлог цена
30 апр 10:58бургии за стакло

бургии за стакло ...komplet


10 €
или предлог цена
30 апр 10:57Garnitura.komplet klucevi

garnitura.komplet...


1.000 МКД
или предлог цена
30 апр 10:55list za bruska

list za bruska 1 kom=40 den.


30 МКД
или предлог цена
30 апр 10:54пила за сечење (глуфче)

пила за сечење (глуфче) 550 w. doneseno od germanija. ima garancija...


30 €
или предлог цена
30 апр 10:54Alat za plockari - pravenje na dupki d=19,25,38,44,68,83mm

alat za plockari pravenje na dupki na plocki- 6 dimenzii d=19mm, ...


2.000 МКД
или предлог цена
26 апр 17:52Продавам нов ласерски циркулар PARKSIDE.

Се продава нов ласерски циркулар PARKSIDE комплет со 2 пили. Цена ...


1 МКД
или предлог цена
26 апр 14:10Bormasina hilta krsac

Vo odlicna sostojba Opcija busenje so vibracii i krsac Donesena od...


2.500 МКД
или предлог цена
16 апр 10:07Strafalica

Idpravna Mn malku kotistena Nema polnac


800 МКД
или предлог цена
16 апр 10:07Garnitura 3/4" stekovi

Garnitura 3/4" setot ima 16 stekovi od 19mm do 50mm 3/4" racka krc...


4.800 МКД
или предлог цена
14 апр 07:41Avto servis digalka

Ekstra kvalitet swiss 3.5t


2.500 €
или предлог цена
11 апр 17:19Masini za servis

Dajte ponuda


1 €
или предлог цена
10 апр 21:54Udarna bormasina

Udarna bormasina germanska Vo ispravna sostojba Proba i video vo ...


1.800 МКД
или предлог цена
08 апр 14:13Elektricna pila

Elektricna pila Black and decker Made in england Vo odlicna sostoj...


4.500 МКД
или предлог цена
06 апр 16:07Brusalka flex

Brusalka vo odlicna sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
06 апр 16:06Nova! Makaza za kroenje na baterii Makita 36v DUP361Z

Se prodava nova makaza za kroenje od markata Makita na baterii vo ori...


1 €
или предлог цена
26 мар 11:31Makita baterii novi 1.5ah 18v

Novi baterii ne upotrebeni Makita 1.5 ah 18v 2490den. 3.0 аh 18v 3...


2.490 МКД
или предлог цена
11 мар 16:32Pistol za farbanje

Odlicen Proba i video vo sekoe vreme


1.000 МКД
или предлог цена
02 мар 12:48Se prodava racen alat

Se prodava racen alat cel kufer komplet nov ne koristen ni naj malku ...


300 €
или предлог цена
11 фев 00:43Ubodna pila BOSCH

Made in USA profesionalna BOSCH Orginal Vo odlicna sostojba Pro...


100 €
или предлог цена
06 фев 13:01Hevtalka na baterii Bosch

Donesena od germanija komplet so kufer polnac i dve baterii Profesio...


5.000 МКД
или предлог цена
06 фев 13:00Strafalka Black and decker

Rabotat odlicno Dobra baterija i orginal polnac 1500 den parce


1.500 МКД
или предлог цена
06 фев 13:00Narazenici za cevki

Nareznici za cevki so klesta doneseni od Germanija. Kontakt Telefon ...


130 €
или предлог цена
01 фев 18:40metro lasersko 40m i 60 m

Novi laserski metra od 40 i 60 m 40m so libela-1490den. 60m so libe...


1.490 МКД
или предлог цена
31 јан 17:47Се продава половен батериски циркулар PARKSIDE.

Се продава половен батериски циркулар PARKSIDE,малку користен само за...


1 МКД
или предлог цена
31 јан 14:35Otkup na alat

Otkupuvam neispraven racen elektricen i bateriski alat brusalki, borm...


111.111 МКД
или предлог цена
29 јан 12:13Kafemat

Aparatot e poloven,donesen od ch.ima sopstvena melnica I ladilnik za ...


280 €
или предлог цена
25 јан 06:27Slajferka kruzna

Slajferka kruzna donesena od germanija Odlicna zacuvana kako nova N...


3.000 МКД
или предлог цена
22 јан 12:22Slajferka vibraciona

Donesena od germanija Proba i video vo sekoe vreme


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 12:21Slajferka Black&decker

Vibraciona slajferka Donesena od germanija Ispravna Proba i video...


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 12:20Hilta krsac bormasina CMI

CMI 1050 W Donesen od germanija kako nov Krsi busi vibracii


5.000 МКД
или предлог цена
22 јан 12:19Se prodava bateriska strafilica PARKSIDE.

Se prodava povolno bateriska strafilica PARKSIDE so neispraven polnac...


1 МКД
или предлог цена
03 јан 15:55Bosch pbh 160 R bormasina

Bormasina vibraciona vo odlicna sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
03 јан 00:32Bosch bormasina pro

GSB 20- RE Profesionalna bormasina Dve brzini plus vibracii Odl...


4.500 МКД
или предлог цена
03 јан 00:24Bosch bormasina

Bosch bormashina so vibracii Odlicna mn dobro zacuvana Made in Swit...


3.000 МКД
или предлог цена
03 јан 00:19Brusalka germanska mala

Vo odlicna sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
03 јан 00:10Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам