3 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продаваат стоматолошки инструменти

Се продаваат стоматолошки инструменти многу поволно


1 €
или предлог цена
19 мај 07:54Sonda za GE Voluson 730

Se prodava sonda 3D/4D RIC5-9 (4-9MHz) za GE Voluson 730. Vo odli...


2.000 €
или предлог цена
22 окт 21:26Хелио ламба - Heliolux GTE VIVADENT

Хелио ламба во одлична состојба - малку користена


4.000 МКД
или предлог цена
10 авг 12:24Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам