Кавадарци
                           
101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam kukja vo strogiot centar na Kavadarci

Се продава спрат од куќа во центарот на Кавадарци спроти О.У Димката ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 23:59СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава куќа во површина од 330м2, стар и нов дел со две купатила ...


120.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 11:10  НОВ ОГЛАС

Купувам куќа

Купувам куќа до 60 000евра....во кавадарци (итно) Тел... 078 237 66...


60.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 09:43СЕМЕЈНА КУЌА ПЛУС ОДОБРЕНИЕ ЗА ГРАДБА

Продажба на семејна куќа на истата кп.бр.12563/1КО Кавадарци 2 има пр...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

23 мај 10:30Се Продава Спрат од Куќа во Неготино

Се продава спрат од куќа во Неготино со посебен влез, двор и имотен л...


32.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

20 мај 18:49Se kupuva sprat ili pomal stan

Se kupuva sprat od kuca ili pomal stan


147.258 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

20 мај 12:10Se prodava stara kukja vo s.Vozarci

Stara kukja so voda, struja, kanalizacija,industriska voda


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

19 мај 12:50КУЌА ВО КАВАДАРЦИ

КУЌАТА СЕ НАОЃА ВО ЦЕНТРАЛНОТО ПОДРАЧЈЕ НА КАВАДАРЦИ ДО ПОЛИЦИЈАТА В...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

19 мај 10:07Се продава куќа на убава локација во градот

Контакт за повеќе информации ‼️Тел: 072 217 028 ‼️


78.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

18 мај 20:57Se prodava kukja vo Rosoman so plac 1000 kvadrati

Se prodava kukja vo Rosoman na ubava lokacija (pozadi restoranot Kral...


28.000 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Куќи / Вили

18 мај 09:39Prodavam stara kuka vo centarot na gradot

Prodavam stara kuka vo centralno gradsko podracje,ulickata pod Kargo ...


18.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

17 мај 22:38SE PRODAVA KUCA

Se prodava kuca na siska so dvor 800 mk k tel 075 531. 501 zoki


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

17 мај 11:49se prodava kuca ili zamena za stan

se prodava ili menuva kuca za stan kaj gamijata vo kavadarci dva spra...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

16 мај 19:03Нова куќа

ЦЕНА ПОВОЛНА Се продава нова куќа. Изградена со најквалитетни мат...


150.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

16 мај 15:38Куќа на екстра локација погодна за деловен простор

se prodava kuka na glavnata ulica ,,Goce Delcev" br.19, vo blizina n...


98.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

15 мај 19:41Се продава куќа/// Se prodava kuka

Се продава куќа во населба Глишиќ Кавадарци, цена по договор. Инф...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

15 мај 08:43Se prodava imot vo s.Rosoman

Prodavam imot vo s.Rosoman 2000m2+5000m2 Informacii na 075 55 96 55


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Куќи / Вили

13 мај 16:38Se prodava kukjata. Moze zamena za stan so vasha doplata

INFORMACII NA OVOJ BROJ: 075899771 DIME


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

12 мај 16:56Се продава куќа на ТОП ЛОКАЦИЈА

Хитно и поволно се продава веднаш вселива куќа со струја,вода,врати п...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

11 мај 21:37Се продаваат две куќи на Тиквешко Езеро

Информации: 070299082 Цената е за двете куќи заедно. Се продава...


10.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

11 мај 17:14СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава куќа наместена 330м2 лепенка со стар и нов дел, гаража и д...


120.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

06 мај 09:21stara kuka se iznajmuva

se izbajmuva kuka


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

04 мај 08:42Kuca

Se prodava kuca vo Kavadarci na ovoj broj zvonete tel:075-848-942


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

02 мај 11:01Куќа во нов центар

Оптимално добро сочувана куќа со гаража и со дворно место напред и по...


150.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

01 мај 11:47Kuka

Se prodava novo izgradena


14.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

30 апр 08:59Продавам викенд/куќа на Тиквешко Езеро

Идеална локација со поглед кон Тиквешко Езеро . Нова градба Цена по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

29 апр 16:28Se prodava stara kukja/plac vo Vatasa

Se prodava stara kukja/plac vo vatasa na glavna ulica straso pindzur ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

27 апр 23:18Kupuvam kuca

Kupuvam srat od kuka ili stan 50 do 60 m2


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

23 апр 22:52Се продава куќа/kukja во изградба

Куќата се наоѓа во Населба Глувчовец над коњските дупки. Пријатна и м...


35.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

23 апр 17:18Се продава спрат од куќа

Хитно!!!Се продава спрат од куќа на одлична локација,5 мин пеш до цен...


100.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

21 апр 22:45СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава куќа од 330м2 на ул. Словенска бр.28 со дворно место од 17...


120.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

19 апр 15:34Kukja vo s. Garnikovo

Se prodava kukja vo s. Garnikovo. Kukjata ima struja i voda.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

18 апр 20:24СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава куќа на адреса Словенска бр.28 во вкупна површина од 330м2...


120.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

08 апр 10:36Се продава куќа

Се продава куќа на три спрата и друга куќа лепенка со вкупна површина...


120.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

08 апр 10:22Куќа,kukja pod naem

Se izdava kukja so dve sobi predsobje i kupatilo za dolgorocen period...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

07 апр 22:26Се продава куќа во Ваташа

Се продава куќа на два спрата во Ваташа со дворно место од 650м2, со ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

05 апр 18:57Se Prodava Sprat od Kukja+Potkrovje

Se prodava sprat od semejna kukja so potkrovje i poseben vlez, so pov...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

04 апр 10:17Објект

Се продава објект во с.Дреново објектот е со 80м2 и двор со 700м2 има...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

31 мар 21:21Se iznajmuva kuka

Se iznajmuva kuka vo mesnosta mokliste Kukata raspolaga so sopstven ...


666.666 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

28 мар 17:12Prodavam Kukja

Kukja 2 sprata po 95 kvadrati,podrum i moznost za potkrovje(tri ploci...


130.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

26 мар 09:56Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам