Кавадарци
Подкатегорија:
                   
48 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA OBJEKT STARO ANGRO TOP LOKACIJA

SE PRODAVA OBJEKT STARO ANGRO NA UL:Ljubaska vo blizina na centar.Ob...


1 €
или предлог цена
16 мај 20:07SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se izdava deloven prostor na 6ti sprat Spratot moze dase podele i na ...


По Договор
или предлог цена
15 мај 16:29Se izdavaat Hali/Hala Magacin/Magacini vo Kavadarci

Se izdavaat 3 hali vo Avtoremont Glisic pod benzinska pumpa Gala na 5...


По Договор
или предлог цена
09 мај 21:23Se izdavaat Hali/Hala Magacin/Magacini Kavadarci

Se izdavaat 3 hali vo Avtoremont Glisic pod benzinska pumpa Gala na 5...


По Договор
или предлог цена
09 мај 21:23Kancelarija vo strog centar

Се издава Канцеларија во строг Центар на улица Илинденска спроти Елем...


1 €
или предлог цена
08 мај 20:12Канцеларија во строг Центар

Се издава Канцеларија во строг Центар на улица Илинденска спроти Елем...


1 €
или предлог цена
08 мај 20:12Se izdava prostor od 90m2

Se izdava prostor od 90m2 kaj katnata garaza nad policijata. Prostoro...


По Договор
или предлог цена
05 мај 22:54Se izdava deloven objekt

Se izdava deloven prostor na ul. 25-ti Maj vo blizina na gratskata bo...


1.234 €
или предлог цена
03 мај 19:04се продава или изнајмува хала

se izdava i prodava hala dve ladnjaci odvoeni 500 m2 viljuskar na ...


111 €
или предлог цена
30 апр 21:02SE IZDAVAT POVECENAMENSKI OBJEKTI

Objekt A- 1294 m2 B- 643 m2 C- 916 m2 Kontakt 071397041 Aleksandar


3 €
или предлог цена
17 апр 08:10Се издава деловен простор во центарот Кавадарци

Се издава деловен простор со површина од 42м2 во центарот на Кавадар...


По Договор
или предлог цена
07 апр 15:38Se izdava trafika

Pozadi stopanska banka inf na tel 071 322 610


По Договор
или предлог цена
05 апр 20:23Се издаваат ладилници - Кавадарци

Се издаваат 5 ладилници (посебно) со вкупна површина од 1090м2 на ул...


По Договор
или предлог цена
29 мар 11:34Се издава деловен простор - Кавадарци

Се издава деловен простор со површина од 130м2 на улица Западен Булев...


По Договор
или предлог цена
29 мар 11:24Се продава деловен простор во Кичево

Се продава деловен простор со површина од 276 м2 на ул. 11 Септември ...


5.330.786 €
или предлог цена
24 мар 16:06Се продава/издава деловен простор 32m2

Се продава/издава деловен простор-дуќан од 32m2 . Се наоѓа на улица ...


1 МКД
или предлог цена
18 мар 13:57Se izdava hala vo demir kapija 820 m2

Se izdava/prodava hala vo demir kapija. Prethodno koristena kako konf...


1 €
или предлог цена
22 фев 13:53Се изнајмува деловен простор - стара Шпаркасе Банка

Се издава деловен простор на одлична локација во Кавадарци. Слободен...


1 €
или предлог цена
08 фев 20:02ДЕЛОВЕН ПРОСТОР со квадратура од 40м3

Имотен лист бр.11931 Кавадарци


30.000 €
или предлог цена
08 фев 13:27Magacin i administrativni prostorii (kancelarii)

КО Глишиќ, Кавадарци Имотен лист 1575 Магацин - приземје 144м2 Кан...


85.000 €
или предлог цена
08 фев 08:42DELOVEN PROSTOR

Se iznajmuva deloven prostor 40 kv so klima nad golemiot park posle f...


По Договор
или предлог цена
21 јан 16:58Deloven objekt-VATASA 217m2

Se prodava deloven objekt vo Vatasa na glavna i mnogu frekfrentna uli...


1 €
или предлог цена
08 јан 19:51Se izdava deloven prostor

...


По Договор
или предлог цена
03 јан 15:39Се изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор со површина од 12м2 во близина на првиот...


По Договор
или предлог цена
30 дек 19:04Deloven prostor na ekstra lokacija do Opstina Kavadarci

Se prodava deloven prostor od 60m2 vo strogiot centar na gradot vedna...


1 €
или предлог цена
20 ное 13:55Се издава деловен простор 110м2 -Кавадарци

Се издава деловен простор со површина од 120m2 Деловниот простор се...


По Договор
или предлог цена
12 ное 12:37Se izdava deloven prostor na patot Kavadarci-Negotino

Шифра:PP1029 Се издава нов деловен простор на одлична локација н...


2 €
или предлог цена
28 окт 10:47Се издава деловен простор во Кавадарци спроти River Soft

Се издава деловен простор во Кавадарци наспроти продавницата River So...


По Договор
или предлог цена
02 сеп 13:42Изнајмување на деловен објект

Се изнајмува деловна простија 550м2 +250 м2 Ладилник во о. Росоман на...


По Договор
или предлог цена
14 апр 12:48Се издава магацински простор

Се издава магацински простор со површина од 80м2 во индустриска зона ...


По Договор
или предлог цена
05 апр 23:02Dukan Дуќан Deloven objekt Деловен објект

Dukan Дуќан Deloven objekt Деловен објект 15м2 Улица Егејска 16 Цен...


5.000 МКД
или предлог цена
31 мар 18:28Se izdava rabotilnica/ magacin

Se izdava rabotilnica/ magacin vo starata fabrika Taska od povrsina 2...


По Договор
или предлог цена
20 мар 12:23SE IZDAVA HALA OD 500m2

se izdava hala od 500m2


1 €
или предлог цена
08 јан 17:44Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на ул. Страшо Пинџур бр.59/б- Кавадарци Пов...


100 €
или предлог цена
23 ное 21:28Se prodava shtala/kukja/се продава штала и куќа

700 m2 Struja Voda-priroden izvor Podrum Pogodna infrastruktura-...


1 €
или предлог цена
23 ное 14:23Deloven prostor 90m2

Se izdava deloven prostor. Se naoga odma pod F1 sistemi (noviot cent...


1 €
или предлог цена
14 ное 21:35Se prodava shtala/kukja/се продава штала и куќа

700 m2 Kukja so podrum, wc, kujna, 3 sobi Struja Voda/priroden iz...


1 €
или предлог цена
11 окт 11:26Se izdava dukjan

Se izdava dukjan 45 kvadrati.


По Договор
или предлог цена
16 сеп 12:38Се издаваат магацински простории

Се издаваат магацински простории на излезот од Кавадарци кон Глишиќ. ...


По Договор
или предлог цена
12 сеп 13:48DELOVEN OBJEKT. HALA

Se izdava deloven objekt HALA 400m2. Na odlicna lokacija So golema...


По Договор
или предлог цена
30 мај 18:29Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам