Кавадарци
                   
224 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FARMA

Се продава (објект) сточарска фарма со капацитет да произведува околу...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 17:55Ексклузивна понуда урбанизиран градежен плац

Се продава урбанизиран градежен плац од 5200 м2 заедно со објект од 5...


79.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 17:55Se prodava niva vo indusriskata zona

Se prodava niva vo industriskata zona vo kavadarci vesnash nad carins...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 17:18OVCKA REKA

se naoga na ovcka reka 9600m2 MOZE I ZAMENA ZA AVTOMOBIL


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 07:20Се продава нива од 7 декари

Се продава нива од 7 декари под вода во близина на винарија Мовино па...


6.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 мај 20:00Се продава лозје сорта вранец

Се продава лозје сорта вранец до самиот пункт над село паликура со по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 мај 20:00Se prodava lozje so povrsina od 7 dekari

Се продава лозје со површина од 7 декари, од кои 4.5 декари е смедере...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 мај 11:14*PLAC/Gradezna Zona/2.000m2* - Izdavam

***Gradezna zona vo Kavadarci*** ***Imate slika za lokacijata*** **...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 мај 10:15Izdavam extra PLAC na avtopatot za Rosoman

Izdavam plac, vednas pokraj asfaltniot pat za Rosoman, vo blizina na ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 мај 10:15MOKLISTE NIVA ZA PLACEVI NAD BRANATA

NIVATA E NA 120 METRA NAD BRANATA SE PRODAVA CELA BEZ DELENJE CIST ...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 мај 10:06Се продава земјиште до Југо Комерц во Кавадарци

Земјиштето се наоѓа до Југо Комерц во Кавадарци, на само 5-10 минути ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 мај 18:01PLACEVI NA TIKVESKO EZERO (BRUSANI)

PLACEVI NA TIKVESKO EZERO (BRUSANI) -SE PRODAVAAT PLACEVI OD 500 DO ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 мај 09:26Lozje

Se prodava lozje 8 dekari vo blizina na gradot,od levata strana na pa...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

17 мај 13:18Градежен плац на Дисанска

Се продава урбанизиран градежен плац,со чист имотен лист и со Геодетѕ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

17 мај 10:27Се издава плац на Северен Булевар во Кавадарци!

Се издава плац на Северен Булевар во Кавадарци со површина од 3500 м2...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мај 23:20Се издава плац на Западен Булевар во Кавадарци!

Се издава плац со објект и остава, на Западен булевар во Кавадарци. ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мај 23:20lozje/plac

Se prodava lozov nasad rakaceteli/plac, sto se naogja na samiot pat n...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мај 21:40Placevi na bel kamen

Se prodava niva 1635 m2 urbanizirana na bel kamen, so tri placa. Moz...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мај 21:40ATRAKTIVNA LOKACIA 385 METRA KVADRATNI

071337525 do benziska pumpa DMD OIL


85.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мај 21:392 nivi i plac za kuca vo s.garnikovo

se prodavaat 2 nivi 3 dekari i plac za kuca 645m2 so struja i voda ...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мај 19:02Се продаваат 2 градежни плаца во Росоман

Се продаваат два градежни плаца. Едниот е 5.000 м2, а другиот 7.000 м...


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мај 13:00Urbanizirani gradezni placevi vo Kavadarci

Se prodavaat urbanizirani gradezni placevi na odlicna lokacija nad st...


37 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мај 10:24* ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ОД 650м2 *

Се продава градежен плац од 650м2 со 1 маркици за градба, со струја, ...


25 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мај 22:49Se prodava niva 10000 m2 na Tikvesko Ezero

Se prodava niva 10000 m2 na Tikvesko Ezero mesto Brusani, pogodno za ...


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мај 22:49Se prodava lozje (za plac) pred Mokliste

Се продава лозје со површина од 1800м2 на самиот пат за Моклиште на 3...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мај 22:32PLAC

SE PRODAVA PLAC 431 M2 SO MARKICA ZA GRADBA 217 M2. PARCELI BR. 535...


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мај 21:22Парцели 519 и 520 с.Крњево Кавадарци

Се продават парцели со вкупна површина од 1000м2


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мај 20:59СЕ ПРОДАВА НИВА

Се продава нива под систем за наводнување во Љубаш М.В. Д'бки дол


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мај 14:16Плацеви во Моклиште

Се продаваат плацеви на атрактивна локација во Моклиште.Контакти:075/...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 мај 20:45Plac na Mokliste

Se prodavaat placevi odma pred 12te deca Tel: 071 210 821 Tel: 071 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 мај 14:00Gradezno zemjiste Plac

Se prodava gradezno urbanizirano zemjiste nad gradskiot stadion vo Ka...


17 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 мај 11:15Внимание, внимание, внимание!

Почитувани Решив да го продадам имотот кој ми остана во владение од м...


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 мај 06:11Лозје смедеревка - пред с.Рибарци

Лозје смедеревка пред с. Рибарци


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

13 мај 14:26Lozje/Plac

Za poveke info: ☎️ 075537015 / ILIJA


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

13 мај 09:01Lozje-Plac vo Rosoman

Se prodava lozje-plac od 3750m2 na izlezot od Rosoman ,vednas do pato...


10 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Плацеви и Ниви

13 мај 08:25PLAC VO S.BOHULA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA

Se prodava plac od 1.000 m2, vednas nad skoloto vo s.Bohula. Cena po...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

12 мај 15:19Dve parceli na vlezot vo s.Sopot, Kavadarci

Se prodavat dve parceli na samiot vlez vo s.Sopot. Ednata e so povrsi...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

12 мај 15:16Плац на Дисанска

Се продава плац на улица Дисанска под старечкиот дом (хотел). Телефон...


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

12 мај 12:10Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

12 мај 00:22Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

12 мај 00:22Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам