Кавадарци
Подкатегорија:
                   
79 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Relax sofa romeo

Top sostojba ne e mnogu koristena kupena e pred dve godini od almak


7.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Фотељи

Вчера 13:18trosed dvosed

se prodava trosed i dvosed koristeni 5 godini ostetena e samo eko ko...


10.000 €
или предлог цена
15 мај 12:25СЕДМОСЕД СО ФОТЕЉА - ДОБРО СОЧУВАНИ

Се продаваат добро сочувани (не многу користени) седмосед и фотеља. З...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
12 мај 19:07Novi masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotuvam unikatni masicki od masivno drvo i epoksidna smola, prefe...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

12 мај 18:16Moderen Klik Klak

Trosedot e vo super sostojba i dobar materijal boja siva.Dimenzii te ...


8.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Троседи

11 мај 13:41Trosed Krevet Тросед Кревет

Во добра состојба еден 1500 ден. Двата за 2500 ден. На продажба сам...


1.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Троседи

10 мај 22:54Masa za vo dnevna soba

Masata e mnogu zacuvana


5.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

09 мај 16:02Tepisi

Se prodavaat 2 stazi i eden tepih bushav, cena 4500 den site. 130x205...


1 €
или предлог цена
08 мај 10:27Vitrina

Vitrina ocuvana povolno


1.550 МКД
или предлог цена
06 мај 23:10Masa za dnevna soba

Masa dobro ocuvana.


1.900 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

06 мај 23:10Trosed so fotelja i taburetka

Se prodava trosed so fotelja i taburetka


1.900 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Троседи

06 мај 23:10Klub masa so staklo

Se prodava očuvana masička so staklo. 072 218 986


2.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

06 мај 23:10Garnitura za sedenje -sedmosed

Prodavam garnitura za sedenje neodamna tapacirana. Prodavame zaradi...


6.000 МКД
или предлог цена
06 мај 23:09Plakar, regal

Plakar, regal so vitrina, 2-delen.


8.000 МКД
или предлог цена
06 мај 23:09komoda

Se prodava komoda od medijapan 3000 den tel.078 432 058


3.000 МКД
или предлог цена
05 мај 20:29komoda

Se prodava komoda od medijapan so priroden kamen 4000 den.tel 078 432...


4.000 МКД
или предлог цена
05 мај 20:27Трпезариска маса со шест столови

Se prodava odlicno socuvana trpezariska masa so dodatoci od dvete str...


4.990 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

05 мај 14:54Trosedi 2 reparirani

Se prodavaat 2 trosedi reparirani kako novi malku koristeni...cena 80...


8.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Троседи

02 мај 22:17ОРМАР ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА!

Ормарот е од иверица и е во одлично зачувана состојба!


2.000 МКД
или предлог цена
01 мај 14:18Se prodava regal zaedno so skafce i gratis ogledalo!

Se prodava regal zaedno so skafce i gratis ogledalo!


10 МКД
или предлог цена
28 апр 21:21Кауч/Кревет

Се продава кревет/кауч со механизам за спуштање во супер состојба. Те...


6.000 МКД
или предлог цена
14 апр 06:44GARNITURA VO CISTA GOVEDSKA KOZA KAKO NOVA

Garniturata é od cista govedska koza. kompletot sodrzi trosed i dv...


200 €
или предлог цена
07 апр 01:20СЕ ПРОДАВА ГАРНИТУРА

Се продава половна гарнитура, тросед, двосед, фотеља и масичка. Доста...


10 €
или предлог цена
04 апр 11:21Regal

Itno se prodava extra zacuvan regal, cena po dogovor! Tel.za konta...


По Договор
или предлог цена
01 апр 20:16SE PRODAVA POLOVEN MEBEL

Trpezariska masa od masivno drvo,mnogu socuvana so nov tapacir.Kontak...


500 €
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

27 мар 14:23Krevet fotelja

Malku koristena fotelja 1000 den Malku koristen krevet 3000 den Tel:0...


1.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Фотељи

15 мар 20:01komoda

Se prodava komplet komoda so vitrina od medijapan vo kombinacija so p...


10.000 МКД
или предлог цена
14 мар 16:47KLUB MASICKI PO SUPER CENA

Komplet masicki od drvo za ureduvanje dneven prostor. Cena za ed...


1.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

04 мар 22:17Se prodava komoda od cisto drvo

Komoda od cisto drvo dosta zacuvan kako da ne e voopsto koristeno se ...


18.000 МКД
или предлог цена
04 мар 21:22Komoda i natkasna od bleskav medijapan

Se prodava mnogu zachuvana komoda komplet so natkasna i ogledalo. Meb...


9.990 МКД
или предлог цена
27 фев 17:00Dvosed i 2 fotelji, Двосед и 2 фотељи

Се продаваат 2 фотељи, двосед и табуретка. Во одлична состојба како н...


8.000 МКД
или предлог цена
22 фев 17:54Agolna garnitura i fotelja

Se prodava agolna garnitura i fotelja 16 000 den. Tel.078 432 058 C...


16.000 МКД
или предлог цена
16 фев 08:16Гарнитура за седење и клуб масичка

Тросед со механизам Двосед Фотеља Клуб масичка


15.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
14 фев 21:24TV komoda

Se prodava ТВ комода od farban medijapan Dolzina 2m, visina 50cm(11c...


250 €
или предлог цена
31 јан 21:51Се продава гарнитура ( тросед,двосед и фотелја)

Се продава гарнитура еко кожа,тросед со механизам за спуштање.Гарниту...


12.000 €
или предлог цена
28 јан 14:06SE PRODAVA KOMODA KORISTENA 1GODINA

Se prodava zaradi iseluvanje vo stranstvo. Dobro socuvana kako nova ...


10.000 МКД
или предлог цена
17 јан 14:36Garnitura, sedmosed

Sedmosedot e vo ispravna i odrzana sostojba, nema golemi ostetuvanja ...


120 €
или предлог цена
08 јан 13:50KOMODI OD DRVO

Komodite se od masivno drvo vo cenge boja. Voopsto ne se osteteni I s...


3.500 МКД
или предлог цена
03 јан 21:26Се продава половно биро

Се продава половно биро, зачувано во добра состојба. Број за контакт...


4.000 МКД
или предлог цена
27 дек 20:45Комода во Одлична Состојба

Се продава половна темно кафеава комода во одлична состојба, вратничк...


10.000 МКД
или предлог цена
27 дек 20:30Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам