Кавадарци
                   
69 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Sprinter 318cdi

135kw Vo ispravna sostojba Registrirano do 11.2022 Tel kontakt 📞 0...


9.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 €
Кавадарци

Комбиња

Вчера 20:32Iveco Daily 2.3

Se prodava kombe Iveco Daily 2.3 2007godina vo top sostojba moze da ...


6.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

23 мај 14:51delovi za MERCEDES SPRINTER

DELOVI ZA MERCEDES SPRINTER INFO 070 698 737


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

14 мај 21:06RENAULT MASTER 2.5 DIZEL, 2004 GODINA, NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI RENAULT MASTER 2.5, DIZEL, GODINA NA PROIZVODSTV...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

12 мај 15:14IVECO DAILY 65C18 2007 GOD x 3

IVECO DAILY 65C18 180 - KONJI 2007 - GODINA. 290.000 - KM. ...


9.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

11 мај 10:14Mercedes Sprinter 311 cdi termoking tovarno

Se prodava mercedes sprinter 311 cdi 2000god ispravno na motor pali v...


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

10 мај 21:50Delovi za Mercedes Sprinter

Se prodavat delovi za mercedes sprinter . 076582488— 076582488 0765...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

10 мај 13:31MERCEDES SPRINTER 316

MERCEDES SPRINTER 316 . PROIZVEDENO: 2012 GODINA МENUVAC: RACEN ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

09 мај 16:19Fiat Ducato 120ks multijet

SE PRODAVA FIAT DUCATO, Prva registracija 2009 REGISTRIRANO do 01.12...


7.199 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
7.699 €
Кавадарци

Комбиња

04 мај 08:57Se prodava kombe MERCEDES

Se prodava kombe Mercedes 316 CDI. God. na proizvodstvo 2011 god, ca...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

02 мај 18:44Vrsime prevoz so kombe

Vrsime prevoz so kombe Kontakt 070207885 071646242


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

25 апр 18:17Prodavam kombe sprinter

Prodavam kombe sprinter


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

16 апр 12:05Kia kombe

Se prodava kia kombe 1996/7 pali vozi bez reg 2.2 obicen dizel


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

21 мар 14:54Vrsime sekakov vid na prevoz

Ние доаѓаме брзо, квалитетно, доверливо КАРГО ПАРТНЕР-КАВАДАРЦИ Л...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

09 мар 21:22Fiat doblo 1.3 maksi 2013

Kako novo, redovno servisirano registrirano do 8mesec 2022god poveke ...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

02 мар 09:14PEUGEOT BOXER

Se prodava kombe so furgon PEUGEOT BOXER 350. Proizvedeno 1998 godina...


3.000 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Комбиња

02 мар 03:16FORD TRANZID 2.2HDI

Kombeto e vo top sostojba Godina 2008 Novi gumi Za poveke inf 078 ...


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

10 фев 22:24Kombe tovarno- Ford tranzit

P R O D A D E N O . P R O D A D E N O. PRODADENO PRODADEN...


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

10 дек 10:40Mercedes mb 100

Godina na proizvodstvo 1992, ne registrirano Poveke info na 071 355...


1.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

17 окт 13:26IVECO DAILY 35S13 LADILNIK

IVECO DAILY 35S13 LADILNIK -FURGON SO IZOLACIJA I LADILNIK -GODINA ...


11.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

31 авг 17:37Mercedes Sprinter 315

PRODADENO !!! Kontakt 070 218-036 Mercedes Sprinter Godina na pr...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

24 авг 21:49Se prodava kombe mitsubishi

Se prodava kombe Mitsubishi BROJ ZA KONTAKT 070 705 874 GOJO Cena po ...


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Комбиња

13 авг 21:16Prodavam kombe peugeot boxer

Prodavam kombe peugeot boxer god 1999 nosivost 1300 kgr kontakt na te...


2.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

19 јул 07:34VOLKSWAGEN T5 2.5TDI 4x4

VOLKSWAGEN T5 2.5TDI 4x4 -GODINA NA PROIZVODSTVO 2007 -6+1 MESTA ZA...


8.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

18 јун 07:58FIAT SCUDO FURGON TERMOKING

FIAT SCUDO FURGON TERMOKING 2008 GOD. DO MINUS 24 REGISTRIRANO SERV...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

17 јун 22:17RENAULT MASTER 2.3 DCI 125 2010 TERMOKING

RENAULT MASTER 2.3 DCI 125 2010 TERMOKING VO ODLICNA SOSTOJBA SO...


8.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

31 мај 20:38FIAT SCUDO 2.0JTD LADILNIK

FIAT SCUDO 2.0JTD -LADILNIK DO -20 -GODINA NA PROIZVODSTVO 2010 -N...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

22 мај 18:10OPEL COMBO 1.3 CRDI LADILNIK

OPEL COMBO 1.3 CRDI LADILNIK -GODINA NA PROIZVODSTVO 2010 -SISTEM Z...


4.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

22 мај 18:07Kombe

Cenata e 11000 plus ddv


11.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

06 мај 08:38Mercedes 313 CDI

Kontakt 070 218-036 Се продава Мерцедес 313 во одлична состојба....


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

04 мај 09:42Fiat scudo i vw caddy

Se prodavaat dve kombinja 1.vw caddy 2.0sdi 07g. Nosivost 750kg 2.f...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

03 мај 15:36delovi za ford dransid tranzit 94 god

se za ford


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

03 мар 22:57Citroen jamper

2003 godina treba sreduvanje i menjjacot izbacuva od vtora


2.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

03 мар 22:56Transporter

Kombeto ne e registrirano ima problem so glavata T4 1993god


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

03 мар 22:55Фолсксваген Транспортер

Се продава добро сочувано комбе фолксваген транспортер. 1999 година н...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

11 фев 16:50iveco

2002 god izminata registracija


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

04 фев 22:47Mercedes 112 CDI

На наши таблици, регистрирано 2002 година.


2.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

03 фев 20:39Mercedes Sprinter 313 ladilnik

Ладилник Производство : 11 месец, 2011 Километри : 172,355 Царине...


12.222 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

03 фев 20:39Mercedes Sprinter 313 cdi

Се продава спринтер во екстра состојба Година 2010 Километри 190.00...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

03 фев 20:37Se prodava klima za kombinja/kamioni

Se prodava klima Odgovara za site vidovi tovarni vozila Povekje in...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

31 јан 10:06Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам