Подкатегорија:
                   
92 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klima T.S.T 24(7kw) invert. i T.S.T12(3.5kw) invert.komplet

Prodavam dve klimi T.S.T 24(7kw) inverter 4 meseci koristena, pod g...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:05Се продава печка

Се продава термо печка CER,во исправна состојба.


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:50Radijator. Radijatori novi

Prodavam radijatori novi. Imame od site dimenzii POPUST Ekstra ...


65 €
или предлог цена
16 мај 19:40ГРЕАЛКА ХЕЛЕН

Се продава греалка Хелен со три греача во исправна состоја


500 МКД
или предлог цена
12 мај 22:39SPORET ZA NA PARNO

Se prodava sporet za na parno na drva Marka-Tim sistem Cena po dog...


9.500 €
или предлог цена
27 апр 17:14Se prodava pecka na drva

Dobro socuvana zidana pecka na drva


6.500 МКД
или предлог цена
22 апр 21:37СЕ ПРОДАВА ПЕЧКА НА СТРУЈА 6kw

ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА. ЗАЧУВАНА.


5.000 МКД
или предлог цена
18 апр 20:57Котел на нафта 24 KW

Сочуван. Многу ретко користен. Со исправни дизни. Има простор за дого...


По Договор
или предлог цена
16 апр 08:50Kotel parno na drva poloven kako nov

Kotel za parno 40kw 200m2 Na drva so ventilator i elektronika komp...


400 €
или предлог цена
13 апр 15:00Котел на дрва за парно греење

Се продава 40 киловатен котел на дрва за парно греење. За повеќе инфо...


500 €
или предлог цена
11 апр 23:59Котел на парно со рерна

Котел на парно со рерна Марка Прити 25Kw со пумпа вентили и адаптер ...


220 €
или предлог цена
18 мар 17:43Se prodava panelna grealka

Se prodava panelna grealka ATLANTIC francusko proizvodstvo koristena...


2.000 МКД
или предлог цена
11 мар 21:48Alfa plam commo 21

Се продава шпоре на пелети за парно 21kw за 150 м² Гаранција уште 3 ...


75.000 МКД
или предлог цена
09 мар 13:09Alfa plam commo 21

Шпорето е со 3 години гаранција 21kw за затоплување на 150м²


75.000 МКД
или предлог цена
09 мар 13:08Kotel na drva ABC za parno 29 kw.

Kotelot e vo odlicna sostojba ode komplet so pumpa za voda.


450 €
или предлог цена
05 мар 15:12Ventilatot

Se prodava ventilatorot.


400 МКД
или предлог цена
02 мар 20:37Drvo za ogrev

Prodavam ogrevno drvo 4000 den m3


4.000 МКД
или предлог цена
01 мар 09:47Drva za ogrev

Se prodavaat drva za ogrev od praskov nasad. Cena vo zavisnost od k...


1 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Греење и климатизација / Останато

15 фев 10:52Tajfun grealka plin elektricni

Poveke tipovi tajfuni elektricni i na plin. Elektricni tajfuni...


3.900 МКД
или предлог цена
08 фев 10:19Tajfuni na nafta

Novi tajfuni na nafta ZOBO so avtomatsko palenje i gasenje so termost...


21.990 МКД
или предлог цена
08 фев 10:19Kotel Bosch Junkers

Prodavam koristen kotel za parno greenje. Kotelot raboti na drva, jag...


200 €
или предлог цена
07 фев 10:34Termo akomulacioni pecki

Pogolemata 6KW -4000 den Pomalata 3,5KW -2000 den prodadena Termo p...


4.000 МКД
или предлог цена
04 фев 14:12Termo pecki 4.5kw i 6kw

Se prodavaat 2 pecki ednata e 4.5 kw drugata 6kw. Ispravni.


4.500 МКД
или предлог цена
02 фев 13:02kotel za parno greenje na nafta 24kw

kotel


500 €
или предлог цена
28 јан 22:46Гусен шпорет

Амити


200 €
или предлог цена
23 јан 23:53Se prodava! Pecka na drva so priklucok za parno!

Pecka na drva so priklucok za parno!


1 €
или предлог цена
23 јан 19:24Plinska grealka - Pecurka

База: 454mm x 86mm(H) Резервоар: 378mm x 780mm(H) Горилник: 262m...


7.500 МКД
или предлог цена
21 јан 17:55Se prodava! Pecka na drva!

Pecka na drva!


300 €
или предлог цена
14 јан 12:10Radijatori Algreta R610

Se prodavaat radijatori SAHARA 58 Italijansku stotuku izvadeni od sta...


По Договор
или предлог цена
29 дек 12:39Pecka na drva, sporet

Se prodava trajno zarecka pečka na drva magma gus, ocuvana. Povolno.


2.300 МКД
или предлог цена
12 дек 16:05АЛФА ПЛАМЕН 20

парниот котел е користен една година


30.000 МКД
или предлог цена
16 ное 12:45Котел на дрва

Се продава котел на дрва alfa plam 20 komplet so pumpa


1.234 €
или предлог цена
14 ное 15:17Se prodava Pecka na drva!

Pecka na drva!


300 €
или предлог цена
05 ное 19:54Kotel na drva i jaglen

Kotelot e vo odlicna sostojba, cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
04 ное 10:09Se prodava kotel za parno ferelli

Se prodava kotel za parno "ferelli" opis: Moze da se vgradi sistem z...


270 €
или предлог цена
27 окт 13:52Se prodava kamin za parno

kamin Alfaplam so pumpa i termostat


10.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 11:32Kotel na peleti ferroli i drva

Kotel 40 kw


380 €
или предлог цена
03 сеп 19:32Се продава шпорет на дрва Alfa Plam

Се продава малку коростен шпорет на дрва за греење.Многу малку е кори...


10.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 18:22Се продава камин

Се продава камин во одлична состојба


12.000 €
или предлог цена
28 авг 19:37Шпорет за парно греење

Се продава шпорет за парно греење - половен Телефон за контакт 071...


350 €
или предлог цена
21 авг 12:29Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам