Подкатегорија:
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vrata za garaza

Vratata e vo ispravna sostojba so slednive dimenzii: Visina: 220cm ...


По Договор
или предлог цена
14 мај 16:41ВРАТИ

СЕ ПРОДАВАТ ВРАТИ ДВЕ СОБНИ ЛЕВА И ДЕСНA, 84x199, ДВЕТЕ ВРАТИ 3000 Д...


3.000 МКД
или предлог цена
12 мај 22:38GARAZNI VRATI, PORTI NA DALECINSKO

* Garazni aluminiumski rolo vrati so izolacija i bez izolacija, so mo...


1 €
или предлог цена
08 мај 16:33Klizaci vrati za Hala

Se prodavaat 7 vrati na klizanje za hala i gi ima vo dve dimenzii: Do...


03 мај 10:39Vrati vnatresni sobni, собни врати

Се продаваат 6 внатрешни врати 80см без каси.


20 €
или предлог цена
30 апр 18:41Se prodava drvena balkonska vrata

Dobro socuvana dupla balkonska vrata so roletna So dimenzii 240x80


2.500 МКД
или предлог цена
22 апр 21:38Влезна врата

Влезна врата во одлична состојба.


5.000 МКД
или предлог цена
15 апр 08:18Venecijanki

Se prodavaat 5 parcinja venecijanki malku koristeni dimenzii 2x40 2x4...


500 МКД
или предлог цена
04 апр 23:16NAJEVTINI PVC PROZORI I VRATI

AKCIJA NA NOVA PVC STOLARIJA Prodavame PVC prozori i vrati po NAJD...


2.500 МКД
или предлог цена
01 апр 11:44PVC

PVC tri segmentno krilo za terasa so 4 sezonsko staklo i vrata, dimen...


По Договор
или предлог цена
20 окт 13:09Продавам гаражна врата

Продавам гаражна врата не употребувана


1 МКД
или предлог цена
16 авг 15:41Продавам внатрешни и надворешни дрвени врати и дрвени прозор

Половни никогаш не користени


1 МКД
или предлог цена
16 авг 15:35ДРВЕНИ ПРОЗОРЦИ СЛОВЕНСКИ

Два дрвени прозорци со дупло стакло 80 X 140 малку користени, ...


6.200 МКД
или предлог цена
04 јул 23:16Алуминиумска врата

Се продава алуминиумска балконска трокрилна врата добро сочувана. Дв...


210 €
или предлог цена
01 јул 18:15Komarnik za vrata

Prodavam komarnik mnogu malku koristen dimenzii 78x207cm Petar 0...


2.000 МКД
или предлог цена
25 јун 07:46Drveni prozorci i balkonski vrati

Dupli drveni prozorci i balkonski vrati vo dobra sostojba 4 parcinj...


800 МКД
или предлог цена
25 мај 14:38Prozori drveni so kapaci

Prodavam 4 prozori komplet so Kasi I kapaci.dva se vo odlicna sostojb...


200 €
или предлог цена
02 дек 11:18Harmonika Vrata mnogu socuvana

Mnogu Dobro socuvana harmonika vrata, od masivno drvo. Dimenzii 2m(vi...


8.000 МКД
или предлог цена
19 ное 23:22PRODAVAM DVE VRATI

PRODAVAM DVE VRATI VO ODLICNA SOSTOJBA BEZ GREBNATINKA PROIZVODSTVO N...


По Договор
или предлог цена
17 окт 18:56Се продават половни прозори

Се продават добро сочувани половни прозори 2 парчиња трокрилни про...


1 МКД
или предлог цена
20 авг 13:15DRVENI VRATI

Se prodavaat drveni vrati 5 broja 8000 denari frizider sandak 310 l ...


8.000 МКД
или предлог цена
05 јул 13:52Drvena vrata / дрвена врата

Се продава дрвена врата БЕЗ КАСА, комплетно обновена од професионален...


1.000 МКД
или предлог цена
08 јул 16:04Zelezna grazna vrata

Se prodava tro krilna zelezna grazna vrata vo odlicna sostojba , ekst...


24 јун 18:00ПОВОЛНО, врати и прозорци комплет со ролетни

Вратите и прозорците се двокрилни комплет со ролетни добро сочувани и...


1 €
или предлог цена
15 апр 16:55Vrati i prozorci

Se prodavaat edna garazna vrata dva trokrilni prozorci dve dvokrilni...


1 €
или предлог цена
25 мар 18:36Дрвена влезна врата и прозорци

Се продаваат дрвена влезна врата и два дрвени прозорци со ролетни не ...


По Договор
или предлог цена
25 мар 18:21Гаражна врата

Се продава гаражна врата метална не употребувана и зачувана. Цена ...


По Договор
или предлог цена
25 мар 18:21Vrati i prozorci

Se prodavaat dve dvokrilni i edna trokrilna balkonska vrata i edna ga...


1 МКД
или предлог цена
25 мар 18:20Garazna vrata

Se prodava polovna garazna vrata roletna so dalecinsko Dimenzii 250×...


400 €
или предлог цена
14 фев 19:32Elektricen Motor za Roletni Rolladen-Gurtantrieb mit Fernbed

Rolladen-Gurtantrieb mit Fernbedienung,mit Timer und Sonnensensor EL...


3.100 МКД
или предлог цена
01 фев 06:46Vrata.. Prozorec...

Se prodavaat vrata i prozorec. Dobro socuvani!!!


По Договор
или предлог цена
15 окт 17:47Собни врати

Се продаваат 3 собни врати и 1 на лизгање по поволна цена.


По Договор
или предлог цена
26 јул 11:25Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам