Кавадарци
                   
27 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ДАБОВИ БУРИЊА ЗА РАКИЈА: 120 л. и 2 х 50 л.

Се шродаваат 3 дабови буриња за ракија. 1 х 120 л. Цена 6.000,00 мкд....


3.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 21:03BAKAREN KOTEL

Kotelot e vo dobra sostojba kako nov! 📞 077 926 120 📞 077 92...


8.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

21 мај 10:44Se Prodava Masina za perenje na 12v

Ispravna 2 motori 12v akolumator poveke info


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Останато

14 мај 18:07Aluminiumski ogradi

Izrabotka na al ogradi galendari po najdobri ceni ekstra kvalitet.fac...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

12 мај 08:30Bure plasticno od 200 L ( Буре пластично)

Plasticni burinja so kapacite od 200 L.


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

11 мај 07:41Prodavam burinja

Prodavam burinja kako novi burinjata moze i da se donesat do mestoto


400 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

16 апр 12:05Zabici za skele

Prodavam zabizi za skepe 15 parcina 10 se standar 5 te se kruzni i t...


100 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

01 апр 11:53Se prodava mermerna masa 120x60

Se prodava mermerna masa 120x60


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Останато

17 мар 18:59Se prodavaat mermerni plocki

Se prodavaat mermerni plocki


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Останато

17 мар 18:59plakari za hodnik

Se prodava plakar zakacalka visina 270 cm cena 7000 den


7.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

03 мар 13:14tubi 23L

se prodavat tubi od 23L


80 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

01 мар 09:46Se prodava 072209951

072 209 951


15.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

25 фев 02:50polovni betonski kolci 500 broja

betonski kolci


60 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

08 фев 04:02Drvo OREV steblo mebel masi

Stebloto e so dolzina165 cm i sirina (precnik) okolu 50 cm Pogodno...


150 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

06 фев 13:01Sadoper/ Садопер Nardo

Se prodavaat novi nekoristeni sadoperi Nardo. Sadoperite nemaat nikak...


50 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

08 јан 13:50Secenje sekakov vid na drva so motorna pila

Secam sekakov vid na drva so motorna pila vo dvor gradina niva Te...


111 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

31 дек 22:41Motorna pila motorka za drva Husvarna 236

Prodavam motorna pila husvarna 236 ispravna sostojba Tel 076 800 170


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

30 дек 21:00АЛФА ПЛАМЕН 20

Парниот котел е користен само 1 година


30.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

19 ное 07:41Kukjaa

Se prodava kukja na tikveshko ezero do ostrovot na prv red do ezero s...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Останато

20 окт 14:35Cisterni za voda

Cisternite se od prehrambena plastika Ednas upotrebeni kako novi


5.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

27 сеп 19:14Се продава кревет и гарнитура

Се продава повеќе инфо на тел


10 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

24 сеп 18:332 во 1 ноќна светилка - убиец на комарци

=================================== - Без хемикалии и без никаков ми...


129 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

11 сеп 14:18Ogradi

Izrabotka na ogradi:aluminski;kovani; panelni izraboteni na cnc plasm...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

25 мар 08:48Kupuvam stan do 85m2

ponudete stan do 75 m2 najmnogu do 3 kat


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

19 ное 08:35Бољери

Продавам два исправни бољера со можност за поврзување со парно/панел ...


2.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

25 окт 16:461 tonski cisterni

Polovni cisterni


4.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

24 авг 23:12Se od domakinstvo

Se prodavaat 2 regali trosed dvosed fotelja i tepih sto e pod garnit...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

26 јул 11:21Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам