Кавадарци
                   
1058 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Focus 1.6 Diesel Uvoz

Se prodava Ford focus 1.6, proizvedena 07.2012 so prva registracija 0...


7.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.250 €
Кавадарци

Автомобили

27 мај 12:22Промовирано

VW Eos 2.0TDi 140hp

Se prodava VW Eos 2.0TDi 140hp 6+R Od dodatna oprema poseduva: -Na...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 јун 17:26Промовирано

CITROEN C3 1.4 HDI , 68 KS EXCLUSIVE 2006 GODINA

CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS 2006 GODINA EXCLUSIVE ...


3.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:57VW Golf 1.6 TDI 2011god

Se prodava golf 6 1.6 tdi 2011 god uvezen od belgija so vozenje Kol...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:57Opel corsa 2005 1.3cdti

Opel corsa 1.3cdti 2005 redistrirana do 12 mesec 2023god so klima isp...


2.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:46Audi A4 2.0 177ks

Se prodava Audi A4 2013 godina, avtomatic so 8 brzini, 177ks, registr...


13.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:17Se prodava Opel Corsa 1.3 cdti 2009 godina

Се продава Опел Корса 1.3 cdti 2009 год. Регистрирана до 17.02.2024 г...


3.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 206

Se prodava Peugeot 206 plus 070722654


3.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Mercedes-Benz E200 CDI W212 2011

Mercedes E200 CDI 2011 Cena: 13.500€ Plateni davacki do registracij...


13.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:54Citroen c5 2.0 hdi

Se prodava citroen c5 2.0 hdi 2004god Klimatronik el stakla el retr...


1.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:54Passat b6 2.0tdi 8v Moze Zamena za Pomala

Passat b6 2.0 tdi 8 ventilski motor bmp Dvozonski klimatronik Auto ...


4.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.999 €
Росоман / Кавадарци

Автомобили

Денес 12:45Se prodava Mercedes GL320

Se prodava gip MERCEDES GL320 so ful oprema i kozen enterier, vo odli...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:43Mondeo atest plin. Klimatronik. Full oprema

Se prodavam ford mondeo Fabricka sostojba. Motor na lance atmosvere...


4.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:53Se prodava opel astra H gtc

Se prodava opel astra H gtc 1.6cc 2008 godina benzin so atest plin K...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:48TOYOTA RAV4 CROSOVER 2.2 D-CAT 150 KS AVTOMATIC 4X4 2012

UNIKAT TOYOTA RAV 4 CROSOVER 2.2 D-CAT 150KS EURO5 4X4 2012 GO...


13.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:26SUBARU FORESTER 2.0/147 KS 2010 FULL 119000KM NOV

SUBARU FORESTER 2010 GODINA 4X4 4MOTION NAJDOBRIOT MOTOR 2.0 BOXER...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:25FORD MONDEO FACELIFT SEDAN 2.0 TDCI 163 KS 2012 GODINA

UNIKAT !!! FORD MONDEO 2.0 TDCI 163 KS SEDAN EURO 5 2012 GODINA ...


8.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:24  НОВ ОГЛАС

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131 KS EURO5 2010 FULL/PERFEKTNA

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 96 KV 131 KS EURO 5 MOTOR FULL OPREMA 171000...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:17FORD FIESTA 1.2I 50 KV 2004G ODLICNA SOSTOJBA

FORD FIESTA 1.2I 50 KV 68 KS 2004 GODINA KLIMA BORD ABS L STAKLA...


1.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:17CITROEN C4 CACTUS 1.6HDI 73KW

citroen c4 cactus 1.6 blue hdi vo odlicna sostojba full oprema,dva k...


9.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.300 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:37VW CADDY 1.6 TDI 2012

VW CADDY 1.6 TDI 2012 perfektna sostojba eu kuka novi gumi dva kl...


6.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:37FORD C MAX 06 GOD 66 KW FULL

SE PRODAVA FORD C MAX PROIZVEDEN 2006 GOD 66 KW SO FULL OPREMA KL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32PEUGEOT 308 1.6 HDI 66KW FULL

SE PRODAVA PEUGEOT 308 1.6 HDI 66 KW PROIZVEDENO 2008 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32HYUNDAI I 20 2009 GOD FULL PERFEKTNA

SE PRODAVA HYUNDAI I 20 1.3 BENZIN PROIZVEDENO 2009 GOD SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32PEUGEOT 308 1.6 HDI 2010 GOD NAVI LED SERVISIRANO FULL

SE PRODAVA PEUGEOT 308 1.6 HDI PROIZVEDENO 2010 god SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32MERCEDES ML 280 CDI FULL REGISTRIRAN SERVISIRAN

SE PRODAVA MERCEDES BENZ ML 280 PROIZVEDENO 2007 GOD SO FULL OPREMA ...


9.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32OPEL CORSA D 1.2 2007 GOD SERVISIRANA FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PROIZVEDENA 2007 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32OPEL CORSA D 1.3 multijet 07 god. SERVISIRANA FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 DIZEL PROIZVEDENA 2007 GOD. SO FULL OPREM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32Renault Laguna 2.2

Se prodava Renault Laguna 2.2. Godina na proizvodstvo 2003 Elektrik...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:29FIAT BRAVO 1.9 Multijet 2008 god.FULL

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET PROIZVEDENO 2008 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:20KIA CEED 1.6 CRDI 66 KW 2010 GOD FULL

SE PRODAVA KIA CEED PROIZVEDENA 2010 GOD 66 KW SO FULL OPREMA KLIM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:20FIAT SEICENTO 0.9 2007 GOD FULL

SE PRODAVA FIAT SEICENTO 900 KUBIKA 40 KW SO FULL OPREMA KLIMA ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:20CITROEN C4 1.6 HDI 80 KW FULL

SE PRODAVA CITROEN C4 1.6 HDI 80 KW PROIZVEDEN 2007 GOD SO FULL OPREM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:20OPEL CORSA D 1.3 multijet COSMO 6 SPEED FULL

PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 MULTIJET 66KW PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL O...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:20HYUNDAI I 30 1.6 CRDI 85KW FULL PERFEKTNA

SE PRODAVA HYUNADAI I 30 1.6 CRDI 85 KW PROIZVEDENA 2008 GOD.SO FULL ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:20OPEL CORSA D 1.3 multijet 2010 god FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 MULTIJET PROIZVEDENA 2010 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:19VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS HIGHLINE EURO5

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS HIGHLINE EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2011...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:06MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC)

MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC) -GODINA NA PROIZVODSTVO:...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:06FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)-

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2010)...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:05FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -FULL OPREMA: -KLIMATONIC; -...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:05AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI

AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI -GODINA NA PROIZVOD...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:05MERCEDES E280 CDI 194KS

MERCEDES E280 CDI 194KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2005)GOD; -FULL OP...


5.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.000 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:05Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам