Кавадарци
                   
411 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA IVECO STRALIS!!!

SE PRODAVA IVECO STRALIS 2007 GOD VO TOP SOSTOJBA SO REALNI 800 000 S...


7.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

12 мај 09:32Промовирано

Pumpa za visiok pretisok Man tgx 440

Pumpa za visok pretisok Man 440 euro 5, 6 reparirana cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 15:19Alternator za Man tgx

Alternator za man euro5 ,6 ispraven repariran.cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 15:19VLECNA SLUZBA ZA KAMIONI-TOVARNI VOZILA - SLEP SLUZBA

VRSIME PREVOZ NA TOVARNI VOZILA VO MK I STRANSTVO 24/7 ISTO TAKA PRIK...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 13:00Ман 41-403

Се продава Ман 41-403 1998 год. Сандук Милер кипер 22м3. Ремонтиран м...


32.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 12:26Daf xf 105

Se prodava DAF XF 105 2008 godina,reg do 29.11.2022 7.70 KRONE ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 11:01IVEKO STRALIS E 5 2007

Iveko stralis euro5 2007god racen menuvac registrirano vo ispravna ...


123.456 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 06:40Iveko kursor 440 20m3 automatik 8×8 2005

Kamionot e vo top sostojba raboti momentalno, go prodavam itno kako b...


18.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 02:23  НОВ ОГЛАС

OPC OPC5 Scania Kompjuter za menjac menuvac

OPC5 kompjuter za menuvac za scania, za poveke informacii, zvonete.


99 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 18:26Scania Servis Popravka Koordinator Coordinator Kompjuter Del

Vrsime popravka na koordinator na site Scania kamioni, imame I na zal...


99 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 18:26Se prodava SCANIA 420

Se prodava scania420 -2001 godina -vebasto -retarder -klima -...


4.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 13:02Volvo FE 280 so krevet 19euro paleti

Voziloto e bez nikakva maana, voze redovna linija mk-de se prodava po...


13.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 €
Кавадарци

Камиони

Вчера 12:04Daf euro 5 TOP

Daf XF 410 EURO 5 i Prikolka KRONE TROSTRANA ROLETNA vo extra sostoj...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 08:30Frizider za Mercedes Actros

Ispraven so garancija mnogu dobro ladi


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Кавадарци

Камиони

Вчера 07:47Scania 380 2003 euro3

Se prodava Scania 380 euro3 2003godina Racen menuvac Retarder To...


3.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 01:28Se prodavaat kamioni

071324100 071324100


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

17 мај 23:14scania 420

scania 420


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

17 мај 19:23Menuvac Menjac za Mercedes 12.13

Menjacot e vo ispravna sostojba...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

17 мај 16:24DAF: NACO TRANS KAVADARCI

DAF EURO 5 2007 930.000 Km DAF EURO 3 2005. 1.270.000 Km DAF EUR...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

17 мај 14:55MERCEDES ACTROS 1845 2012

071324100 071324100


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

16 мај 16:44Kamionski delovi

Pumpi,ventili,racinja goistik,reduktori Za site vozila eur 5.scania,...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

16 мај 16:02Podizaci za osovina

Prodavam podizaci za PRIKOLKI Za site vidovo osovini SAF BPW MER...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

16 мај 16:02Feder platna

Site vidovi na feder platna,GLAVNO I DOGLAVNO PLATNO ZA 1,2 OSOVINA N...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

16 мај 16:02SCANIA 124-420 & SCHMITZ Poluprikolka

1. SCANIA 124-420 E3-neregistriran


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

16 мај 14:14SCANIA & SCHMITZ

SCANIA-R420 /2004god SCHMITZ/ 2004god


11.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

16 мај 14:14VOLVO FH 13 420

VOLVO EURO 5. FH 13 420. PROIZVEDENO 2010. GODINA MOZE DA SE VIDI...


17.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

16 мај 13:17DAF XF 105 EURO 5

SE PRODAVA DAF XF 105 EURO 5. 2008 GODINA . REGISTRIRAN NA MK. NO...


11.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

16 мај 13:17Kanati Stranici od Kolgel prikolka

Se prodavat Aluminiumski stranici 325x80cm 8stranici


90 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

16 мај 11:06Daf 460

Se prodava daf 460 vo odlicna sostojba novi gumi novi akomulatori pro...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

16 мај 07:53Iveko stalis

Iveko stralis 500 ks vo odlicna sostojba moze i komplet so poluprikol...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

16 мај 07:53POLOVNI DELOVI ZA SKANIA R420 R500 R480

SEKAKVI DELOVI ZA SKANIA OD SITE TIPOVI 070207033 BLASKO r440 r480 r ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

16 мај 06:07Се продава SCANIA R420

Се продава SCANIA R420 , 2008 god info : 075/218-717


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

16 мај 00:10Se prodava Mercedes Kiper 35/38

Se prodava Mercedes Kiper 35/38 1996 godina Kamionot e zariban. In...


18.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

16 мај 00:10VOLVO 420 + kiper prikolka Lagendorf

Se prodava Volvo 420 EUR3 so kiper prikolka Lagendorf. Cena po dogovo...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

15 мај 18:55DAF XF410 2008 eu5 i cisterna za nafta

071324100 071324100 071324100


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

14 мај 16:02Man 18.460 delovi

Delovi


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

14 мај 11:14IVEKO E5 2007 GODINA

Iveko e5 2007 godina racen menuvac Broj za kontakt 070207033 ...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

14 мај 07:21Avtomati za podizna osovina novi

Avtomati za podizna osovina novi 2 vleza so 4 izleza model kako na WA...


4.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

13 мај 13:58MAN 3 403 98 god

Man 3 403 98 god Registriran Sanduk 22 m3 Cena 26600 evra 0728005...


26.600 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
28.600 €
Кавадарци

Камиони

13 мај 13:48SCANIA 124L 420 2002 & SCHMITZ 2002

Scania 124L 420 2002 registrirana do 10 mesec so novi gumi novi plock...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Кавадарци

Камиони

13 мај 10:47REZERVNI DELOVI ZA FAP, JELCH,KAMAZ,MAN I MERCEDES

NUDIME REZERVNI DELOVI ZA KAMIONI OD PROGRAMATA NA FAP, JELCH, KAMAZ,...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

12 мај 15:11Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам