Подкатегорија:
                   
146 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CEFKI

F70 CENA 1200DEN F90 CENA 1300DEN BRENERI SLOVENSKI 700 DEN KRI...


1.324 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Останато

16 мај 09:24FrezaФреза IMT 506

Фрезата е во одлична состојба..инф .070.891.894...070.891.894


1 МКД
или предлог цена
14 мај 18:31Atomizer Prskalica

220лит словенска во добра состојба. Инф..070...891...894


1 МКД
или предлог цена
14 мај 18:31Prikolica prikulica so kip

Se prodava prikolica so kip kipa ispravna za poveke inff 075311028


750 €
или предлог цена
13 мај 17:25Prikolka za traktor

Se prodava Info na 075 55 96 55


123 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Останато

13 мај 16:38IMT 542

IMT542 PRV GAZDA VO ODLICNA SOSTOJBA CENA 4000EVE


4.000 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Трактори

13 мај 11:04Masina za luk sobiranje

Se prodava masina za luk sobiranje nova


1.600 €
или предлог цена
10 мај 22:12Prskalica 350litra so ventilator

Se prodava prskalica 350litra so ventilator mnogu dobro socuvana . BA...


800 €
или предлог цена
07 мај 20:34Atomizer /prskalica kako nova 350L so golem ventilator

Se prodava atomizer slovesnki 350L so komandi napred na raka vo bezpr...


По Договор
или предлог цена
07 мај 16:48IMT 539

Реставриран до последен шраф, не е работен во поле, година на произво...


7.500 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Трактори

04 мај 10:00Massey Ferguson 350

Тракторот е 2010 година, има 4 нови гуми, серво волан. Зачуван, во од...


7.000 €
или предлог цена
01 мај 11:15Se prodava Prskalica

Se prodava prskalica vo dobra sostojba.Kontakt:070-394-593;


850 €
или предлог цена
29 апр 11:41Prakalica

Sava Kranj prskalica


1.000 €
или предлог цена
29 апр 06:17LOZOV NASAD (PRACHKI)

SE PRODAVAT PRACHKI (LOZOV NASAD ZA SADENJE) PREPORKI OD SORTATA VRA...


35 МКД
или предлог цена
13 апр 20:41Се продава прскалица моравка

Се продава прскалица моравка во исправна состојба со црево од 100 мет...


5.500 МКД
или предлог цена
13 апр 15:52Се продава моторче за прскање моравка

Се продава моторче за прскање моравка во исправна состојба заедно со ...


6.000 МКД
или предлог цена
12 апр 18:18Traktor SAME Laser 150

Информации на телефон 075-469-439 Анѓел


999 €
или предлог цена
07 апр 22:35Traktor vladimirec t 40 so se vitlo ,makara za vlecenje

Traktorot e ispraven i se rabote so nego vitloto e so 2 makari po 3 t...


По Договор
или предлог цена
04 апр 11:11Delovi za vladimirec traktor

Se prodavat razni delovi od traktorot ima i tegovi za nego


По Договор
или предлог цена
04 апр 10:57Korpa za Traktor

Se prodava korpa za na Traktor Samodelska nameneta e za do 400-500 kg...


1 €
или предлог цена
26 мар 11:31Se prodava filter za kapka

Se prodava filter za kapka informacii na 075448916 blaze Rosoman


500 €
или предлог цена
26 мар 08:15Se prodava filter za kapka

Se prodava filter za kapka informacii na 075448916 blaze Rosoman


500 €
или предлог цена
26 мар 08:14IMT 539

Se prodava imt 539 93 god vo odlicna sostojba za poveke inf na 071-6...


1.234.846 €
или предлог цена
25 мар 08:52IMT MF FORD DELOVI

Prodazaba na traktorski delovi. IMT533 IMT539 IMT542 IMT560 IMT558 ...


1 €
или предлог цена
17 мар 17:38TRAKTOR ROLAN 240S

Се продаваат нови трактори ROLAN 240S ✅ мотор PERKINS AD3.152 ✅...


10.500 €
или предлог цена
15 мар 09:32Kardanska pumpa 800 l

Se prodava ispravna kardanska dobro zacuvana pumpa za voda. Prikl...


300 €
или предлог цена
11 мар 21:47Nozevi

Nozevi za bager, 140cm, 150cm potesniot/6cm/2cm Cenata e za dvata ...


3.290 МКД
или предлог цена
11 мар 12:14Traktorski prikolki

Proizvodstvo i prodazba na Traktorski prikolki so nosivost 4 t. "De...


1 €
или предлог цена
02 мар 19:36Ralnici

Se prodavaat ralnici 200 konada


111 €
или предлог цена
26 фев 21:45Prskalica

Se prodava


100 €
или предлог цена
25 фев 02:50Prskalka so agro mehanika Kranj

Prskalkata e vo odlicna sostojba, dobro zacuvana Ima 350 litri bure ...


50.000 МКД
или предлог цена
21 фев 21:35Prodavam traktorska CERADA za nosenje grozje 077508712

Ceradata e malku koristena.Moze i za kamion zastava posto e golema.so...


4.000 МКД
или предлог цена
14 фев 21:26Zemjodelska mehanizacija

Se prodavaat plugovi sadnici japonski jabolka prikolica beogradska ...


1 €
или предлог цена
03 фев 13:47Cerada za grozje 6×5

ceradata e vo dobra sostojba 6×5 metra...mnogu jaka iinf....070.891.8...


3.500 МКД
или предлог цена
08 јан 13:30Se prodava atomizer od 1000l

Se prodava atomizer od 1000l informacii na 075448916 blaze Rosoman


1 МКД
или предлог цена
22 дек 20:10masina za nizenje tutun

se prodava masina za nizenje tutun


1 €
или предлог цена
19 дек 21:54АТОМИЗЕР 340Л

ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА СО НОВИ КОМАНДИ СО АТОМИЗЕРОТ ОДЕ И КАРДАН ЦЕН...


500 €
или предлог цена
18 дек 18:26Se prodavat plugovi petobrazni i prskalica

Za poveke informaci. 078313823


1 €
или предлог цена
06 дек 12:33Petobrazden plug

Se prodava petobrazden plug Pero 075/887-169


555 МКД
или предлог цена
01 дек 16:07Rezervar za man 760l

070243096 070243096 070243096


1 €
или предлог цена
08 ное 08:21Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам