Подкатегорија:
                   
43 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА ГЛИСЕР ЕЛАН ГТ-402 СО МОТОР MARINER 50

Се продава глисер ELАN GT-402 со мотор MARINER 50 со комплет приколка...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Gliser Suzuki 65ks

Se prodava Gliser so Suzuki 65ks 2t motor i so prikolica.


По Договор
или предлог цена
16 мај 13:43Camec

Jamaha motor 50 Svedsko korito 5 metri Cena po dogovor Tel za k...


100 МКД
или предлог цена
13 мај 14:02Picton GTS 150, 4.80m

Gliserot e vo odlicna sostojaba so motor mariner 2t. 60 konja


3.500 €
или предлог цена
12 мај 15:42TOMOS 4

Се продава мотор ТОМОС 4 во топ состојба


1 €
или предлог цена
11 мај 17:14Gliser

Gliserot e pali teraj vo se so trebe za eden gliser dolzina 3.70 cm s...


2.200 €
или предлог цена
10 мај 18:44Sea Doo Bombardier

.


550 €
или предлог цена
06 мај 08:41KVARNER PLASTIKA G370 SPLIT

GLISEROT E VO TOP SOSTOJBA SO MOTOR MERCURY 25 KONJA DVOTAKTEN SO DAL...


1.650 €
или предлог цена
05 мај 21:31Брод 11,5 м

Во одлична состојба


1 €
или предлог цена
04 мај 10:01Propeler za yamaha

Se prodava propelel za yamaha 60/70/90/115/130 skoro nov


1 €
или предлог цена
02 мај 19:42GLISER

Se prodava gliser VEGA italijanski so dokumenti i prikolkata e so dok...


111 €
или предлог цена
02 мај 19:42Tomos 4

Se prodavaat tomos 4 dva komada edniot e glanc nov


111 €
или предлог цена
02 мај 19:42Tomos 18

Delovi za Tomos 18-kompleten diferencijal,palenje komplet,radalica so...


1 €
или предлог цена
02 мај 17:25Honda bf 7.5

Klackalici dve


1.200 МКД
или предлог цена
02 мај 17:25SUZUKI 5

Se prodava suzuki 5 skoro nova


111 €
или предлог цена
21 апр 21:03MERKURY 20hp

Se prodava merkury 20hp pali vozi samo treba da se smeni sajla za men...


По Договор
или предлог цена
18 апр 23:37Prodavam Gliser HammerMeister bez motor

Registriran vo kapetanija Ohrid Morsko korito, mnogu stabilno So pr...


1 €
или предлог цена
04 апр 16:10Se prodava gliser so dokumenti

Se prodava gliser v korito vega za 4 lica so volan gliserot e bez mot...


1.550 €
или предлог цена
29 мар 15:51Linder 400 Sportsman + Yamaha 15 + prikolica na MKD tablicki

Не го делам комплетот. Инфо на ptalev@yahoo.com, брз одговор. Шве...


7.000 €
или предлог цена
26 мар 16:58Мотор за чамец: Томос 4 / Motor za camec Tomos 4

Моторот е во потполно исправна состојба. За информации ве молам јавет...


1 €
или предлог цена
24 мар 17:13SE PRODAVA 4 takten mercury 9.9hp

Se prodava 4 takten mercury 9.9 konski sili, kupen nov od skenderovs...


1.500 €
или предлог цена
23 мар 07:21Camec 5.20 so motor 65 ks i prikolica

Prodavam camec dolzina 5.1m, so 4 nezavisni + 1 centralna vakumirana ...


5.300 €
или предлог цена
05 фев 20:53Yamaha Mariner 6hp

Купувам половен мотор 2 тактен или 4 тактен Yamaha или Mariner 6hp


По Договор
или предлог цена
08 јан 21:19Yamaha 90

Se prodava gliser so ysmaha 90


111 €
или предлог цена
30 дек 08:35Gliser

Gliser vega Italijanski


По Договор
или предлог цена
20 дек 15:44Yamaha Motor za Edrilica Original

Prodavam Motor za camec Erilica namenski Specijalen. Model Yamah...


440 €
или предлог цена
02 дек 10:20Honda penta 9.9 hp

Honda mptor 9.9 hp, 2016 Cetiritakten 2 klipa, palenje na vlec...


1.750 €
или предлог цена
28 окт 19:36Се продава брод

Се продава брод со внатрешен мотор, 10м долг и 3м широк во средината....


1 €
или предлог цена
07 сеп 20:56Se prodava MERCURY 350

Se prodava MERKURY 350. Informacii na tel. 075 218 717 Cenata e fik...


450 €
или предлог цена
07 сеп 17:56SE PRODAVA GLISER

SE PRODAVA GLISER


1.600 €
или предлог цена
05 сеп 13:00Se prodava Camec Elan

Se prodava camec Elan odlicno socuvan se prodava so se prikulka za vl...


1 €
или предлог цена
04 сеп 21:39GLISER DIZEL 130KS MOZE ZAMENA ZA AVTOMOBIL

Gliser volvo 130ks vgraden dizel motor 5 sedista +kabina so separe za...


6.500 €
или предлог цена
10 авг 11:07Gliser

Se prodava korito dolgo 4.10 bez prikolka i bez motor vo odlicna sost...


850 €
или предлог цена
04 авг 13:17Se pridava ladnik za Reno Megan 1.6

Se prodava ladnik za Reno Megan 1.6 benzin 077976402 Ace


1 €
или предлог цена
20 јул 18:08See doo RXT 255

Prodavam see doo RXT 255 rotax motor 2008 godina so 170 casovi vo odl...


8.000 €
или предлог цена
20 јун 13:56Rezervoar za gorivo

Se prodava rezervoar za gorivo za camec,gliser.... 071/350-713 Vlat...


1 €
или предлог цена
15 јун 13:19GLISER DIZEL 130KS MOZE ZAMENA ZA AVTOMOBIL

Volvo gliser so vnatresen dizel motor 6m dolzina 5 sedista +kabina so...


6.500 €
или предлог цена
06 јун 19:31Kupuvam motor (penta)Yamaha,Suzuki,Tohatsu 20 -25 .

Kontakt na Viber


1 €
или предлог цена
24 мај 18:58MOTORI ZA CAMCI

MOTORI ZA CAMCI VANBROTSKI MOTORI TOMOS 10. 18 POVEKE KOMADA 300-400...


1 €
или предлог цена
15 ное 20:12GOLEM IZBOR NA MOTOR ZA CAMCI OD 3 DO 20

GOLEM IZBOR NA MOTORI ZA CAMCI I DELOVI ALANSERI KOMANDI ZA GLISERI ...


150 €
или предлог цена
19 јун 13:33Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам