134 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone SE2 (2020) full pack

se prodava ekstra sostojba se e original na nego


200 €
или предлог цена
Вчера 10:02NOA N5

Se prodava mobilen NOA N5 .Telefonot e vo funkcija ,no puknat mu e ek...


2.000 МКД
или предлог цена
23 мај 22:41Iphone 6

Se prodava iphone 6 odlicno zacuvan bez grepka 64 gb memorija Bela bo...


5.000 МКД
или предлог цена
23 мај 22:12Huawei honor 9x kako nov

Telefonot e kratko koristen. Socuvan e kako nov. Od prv den koristen ...


6.500 МКД
или предлог цена
23 мај 21:55SAMSUNG S10

Samsungot s10plus e star 2 godini nema nikakva maana se si raboti na ...


15.000 МКД
или предлог цена
23 мај 11:15Samsung Galaxy S9 plus

Se prodava samsung Galaxy S9 plus vo super sostojba.Kontakt:077-430-0...


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
23 мај 09:03Honor 20e

Drzi solidno baterija Doagja so negov polnac Dobro socuvan


5.000 МКД
или предлог цена
22 мај 17:39Samsung J4+

Se prodava komplet so kutija polnach i zastitna maska.


4.500 МКД
или предлог цена
22 мај 07:49Prodavam Samsung Galaxy A22 5G

Prodavam samsung Galaxy A22 5 G nov


150 €
или предлог цена
21 мај 08:40Prodavam Iphone SE 1 generacija

Se prodava iphone SE , telefonot e kupen od A1 baterijata e na 86% , ...


100 €
или предлог цена
20 мај 21:23Se prodava za delovi

Se prodava za delovi. perfektno zacuvan so izgorena maticna ploca. K...


По Договор
или предлог цена
19 мај 20:23Iphone 12 mini 256 GB —NOV—

Нов-Неотпакуван ✅ 12 месеци гаранција ✅ Без замени!! Фиксна цена...


570 €
или предлог цена
18 мај 13:53Prodavam Samsung Galaxy S20 5g

Prodavam SIV GALAXY S20 5g


21.500 МКД
или предлог цена
16 мај 18:50Prodavam Samasung J5 2017

Prodavam Samasung galaxy J5 2017 vo odlicna sostojba, prv gazda , ima...


3.500 МКД
или предлог цена
16 мај 14:39P8 lite во екстра состојба

Телефонот е домаќински чуван без никакви забелешки, користен уште од ...


2.300 МКД
или предлог цена
14 мај 17:21Redmi Note 9 Pro 6/128 - Нов неупотребуван

Redmi Note 9 Pro - 6/128GB Forrest Green - Неповторлива цена од 11.49...


11.499 МКД
или предлог цена
14 мај 17:20Iphone 12 128GB —NOV— 12m GARANCIJA

Се продава нов Iphone 12 128GB Неотпакуван ✅ Гаранција 12м ✅ Бе...


640 €
или предлог цена
14 мај 03:48Samsung S21 PLUS 5G 128GB —NOV— GARANCIJA

Се продава нов S21+ 5G неотпакуван Samsung гаранција : 22/11/2023 ...


620 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
640 €
14 мај 03:40Samsung S21 FE 128 GB NOVI! *Warranty 2024*

Se prodavaat 5 Samsung S21 FE EVROPSKI PAZAR FULL PACK Telefonite...


450 €
или предлог цена
13 мај 12:32Iphone X 64GB

Telefonot e kompletno ispraven i socuvan kupen od Telekom, Battery ...


290 €
или предлог цена
12 мај 18:19Продавам Xiaomi Redmi9A

Бидејќи ми остана вишок мобилен телефон го продавам. Супер сочуван(с...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 €
Росоман / Кавадарци

Мобилни телефони

10 мај 05:11Prodavam samsung A40 so skresen ekran

Prodavam samsung A40 so skresen ekran, polnac i kutija, se raboti sam...


2.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.300 МКД
07 мај 16:43Samsung Galaxy S8

Se prodava Samsung Galaxy S8 vo super sostojba.Kontakt:078-280-604;


По Договор
или предлог цена
04 мај 14:51iPhone 6

Se prodava iPhone 6 vo super sostojba.Kontakt:078-280-604;


По Договор
или предлог цена
04 мај 14:49SE PRODAVA TELEFON,TABLET HUAWEI P10 LITE ISPRAVEN

KONTAKT 075 378 051


1.500 МКД
или предлог цена
03 мај 11:40IPhone 7,telefon,prodavam!

Staklo! Bez zabeleska!


10.000 МКД
или предлог цена
02 мај 20:41Samsung J5 (2017)

Se prodava Samsung J5 (2017) vo super sostojba.Kontakt:077-430-001;


3.000 МКД
или предлог цена
02 мај 10:05Samsung Galaxy S10 plus

Prodavam samsung galaksi s10 + prism white boja. Ne e pagan nosen e s...


300 €
или предлог цена
27 апр 12:25Oneplus Nord N100 4/64GB

Телефонот многу малку работен, гратис стаклена фолија. Snapdragon чип...


6.000 МКД
или предлог цена
13 апр 09:45***Iphone X ***

Се продава Iphone X 64GB, прв сопственик. Телефонот e максимално зач...


16.500 МКД
или предлог цена
11 апр 13:00Nov Samsung A12

Nov


9.000 €
или предлог цена
04 апр 20:53Se prodava Huawei Nova 5t

Telefonot e dobro socuvan malku koristen drzi baterija odlicna kamera...


7.000 МКД
или предлог цена
30 мар 18:06Se prodava samsung A72

Se prodava samsung A72 staklo nov so kutia i garancija ushte 1 godina...


300 €
или предлог цена
26 мар 13:48Samsung A52

Se prodava samsung A52 so garancija uste 10 meseci so malo ostetuvanj...


10.000 МКД
или предлог цена
25 мар 08:52Nokia C 5

Prodavam Nokia C5 so predna i zadna kamena blutot MC so 2 sim kartick...


1.000 МКД
или предлог цена
21 мар 08:22ELARI CardPhone

ELARI CardPhone


20 €
или предлог цена
19 мар 13:44Xiaomi 9 note pro

Se prodava


8.500 МКД
или предлог цена
19 фев 12:25Redmi notw 9 pro

Se prodava redmi note 9 pro 070289025


8.000 €
или предлог цена
16 фев 19:10Samsung galaxy A41

Telefonot e 100 posto zacuvan


9.000 МКД
или предлог цена
13 фев 18:53Xiaomi redmi note 9pro odlicen bez grepka

Telefonot e vo odlicna sostojba bez nikakva maana grebnatina i slicno...


12.000 МКД
или предлог цена
11 фев 09:31Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам