Кочани
                   
1200 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA FORD FOCUS 2005 1.6 HDI

⚠️Se prodava Ford Focus 1.6 HDI 115 ks 2005 godina. 🔝211.000 km 🔝 ...


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:58Промовирано

☆OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 2009 G☆

☆OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 2010 GODINA☆ PLATENI SITE DAVACKI DO REGIST...


4.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:28Промовирано

CITROEN C3 PICASSO 1,6 HDI 110 KS EXCLUSIVE !

CITROEN C3 PICASSO 1,6 HDI 110 KS EXCLUSIVE ! - SEGA UVEZEN OD ITAL...


4.950 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.250 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:07Промовирано

Peugeot 508 1.6 BlueHdi Allure

Voziloto e vo odlicna sostojba, uvezeno e od Francija od Peugeot. Nap...


13.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
13.990 €
Кочани

Автомобили

Денес 21:34Opel insignia staklo 2012

Opel insignia nova kola 2012 godina Cena 6100 evra 160 000 orginalni ...


6.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 21:28Nissan X TRAIL

ZELEN KARTON SERVISIRAN BEZ ZAMENI


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 20:10MINI KABRIO

DONESENO OD CH BEZ ZAMENI


4.650 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.850 €
Кочани

Автомобили

Денес 20:10Renault Megane 1.9dti

Se prodava vo odlicna sostojba 1.9 dti Motor, menjac suvi bez tocka ...


900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:24FIAT PUNTO 1.2 BENZIN SO FABRICEN PLIN //:

KOLATA E NOV UVOZ ITALIJA PLATENI DAVACKI 2010 GODINA FABRICEN PL...


3.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:13FIAT PANDA 1.3 MULTIJET /// ODLICNO //:

ODLICNA SOSTOJBA NOV UVOZ PLATENI DAVACKI KLIMA CENTRALNO MULTIMEDIA...


3.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.450 €
Кочани

Автомобили

Денес 17:13FORD C MAX 1.8 TDCI NOV UVOZ ODLICEN ///

KOLATA E NOV UVOZ VO PERFEKTNA SOSTOJBA 1.8 TDCI 116 KS. PLATENI DAV...


3.699 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.750 €
Кочани

Автомобили

Денес 17:13PEUGEOT 207 1.6 HDI NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ 2007 GODINA PLATENI DAVACKI ODLICNA SOSTOJBA F...


3.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.750 €
Кочани

Автомобили

Денес 17:13VW POLO 1.4 TDI NOV UVOZ BEZ MAANA ////

VW POLO 1.4 TDI NOV UVOZ BEZ MAANA /// KLIMA FUNKCIONALNA NOVI GUM...


3.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.750 €
Кочани

Автомобили

Денес 17:12FORD FUSION 1.4 TDCI NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ ITALIJA 1.4 TDCI ( 80 KS) ODLICNA SOSTOJBA PLATEN...


2.699 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:12LANCIA YPSILON 1.2 BENZIN ODLICNO

NOV UVOZ 2006 GOD PLATENI DAVACKI ODLICNA SOSTOJBA


2.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:12FIAT PUNTO 1.2 /// AVTOMATIK /// ODLICNO ///

KOLATA E NOV UVOZ 2006 DODINA ODLICNA SOSTOJBA MOTOR MENJAC PLAT...


3.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.450 €
Кочани

Автомобили

Денес 17:12CITROEN C1 1.0 BENZIN ### KLIMA ###

NOV UVOZ 2007 GODINA PLATENI DAVACKI ODLICNA SOSTOJBA KLIMA NO...


2.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:12FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS PERFEKTNO

NOV UVOZ PLATENI DAVACKI 2006 GODINA ODLICNA SOSTOJBA PERFEKTEN ...


3.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:12PRODAVAM DAEWOO MATIZ 2007 GODINA REGISTRIRAN

PRODAVAM DAEWOO MATIZ 2007 GODINA REGISTRIRAN 800 CM BENZIN ....ODLI...


1.200 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.400 €
Кочани

Автомобили

Денес 15:33PRODAVAM DZIP VOLVO XC 90 4X4 PERFEKTEN

🚗🚗🚗 VOLVO XC 90 2.4 DIZEL🚗🚗🚗 🥇🥇🥇 DZIPOT E FABRIKA 🥇�...


9.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:32PRODAVAM SKODA FELICIJA BENZINCE PRV GAZDA

PRODAVAM SKODA FELICIA 1997 GODINA BENZIN ...KOLATA NIKOGAS NE E VOZE...


1.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:32Mercedes C 220d 170ks avtomatik

Mercedes C 220D 170ks 7G-Tronik so adblue proizveden 2017g prva regis...


24.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:11PRODAVAM GOLF 6 1.6 2010GOD

Prodavam Golf 6 1.6 77kw dizel 2010god registriran cela godina do 27 ...


8.300 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Автомобили

Денес 14:55JEEP GRAND CHIROKI 3.0 CDR

SE PRODAVA JEEP GRAND CHIROKI 3.0 CRD 2005 god KUPEN OD OVLASTEN PROD...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:50Mercedes Cls 320

Za Kes ima extra cena


8.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:35SKODA YETI 1.2 TSI 105ks

SKODA YETI 1.2 TSI 105ks 2010 година купен од Порше Скопје Со следн...


6.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.999 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:00HYUNDAI TUCSON 2.0 BENZIN - FABRICEN PLIN 141 KS 2009 GOD

- UVEZEN OD ITALIJA - - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA - ...


6.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:59BMW 730d 245ks M-paket so mnogu oprema

BMW 730d 245ks M-paket 2011godina so mnogu oprema servisirano 4 novi ...


20.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:30Fiat brava 1.6 benzin vo odlicna sostojba

Fiat brava 1.6 benzin vo odlicna sostojba bez nikakva maana se ima o...


1.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:30Seat leon 1.9tdi 2006god

✅Kompletno servisirano✅ ✅Novi gumi✅ ✅Reg cela god✅ ✨Ekstra socuvano✨ ...


4.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:22Audi A5 3.0 QUATTRO 3 x S-LINE

Audi A5 3.0 Quattro 3 x S-Line Registrirano do 01.2024g Kompletno ser...


11.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:28BMW E92 Coupe

Se prodava BMW E92 Coupe 320D 177ks Carineta MK tablici Kolata e vo o...


10.500 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Автомобили

Денес 11:14SEAT EXEO 2.0 TDI 88kw/120ks 2011god

Godina na proizvodstvo 10/2010god Registracija do 07/2023 so zelen k...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:52CHEVROLET SPARK (MATIZ) 2007 god

spark vo odlicna sostojba reg do 03 2024 god inf na 070 505 076


1 МКД
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:43  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 110 KS 2011 GOD COSMO !!!

- UVEZENA OD ITALIJA - - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA - ...


6.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:01FORD FOCUS 1.6 TDCI 2009 GOD TITANIUM !!!

- UVEZEN OD ITALIJA - 🇮🇹 - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA ...


4.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:01AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2010 GOD AVTOMATIK !!!

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2010 GOD EURO 5 NOVV UVOZ PLATENI SITE DAVAĆK...


8.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:01NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 150 KS 4X4 2010 GOD MK TABLI !!!

- REGISTRIRAN DO 07/2023 GOD - KOMPLETNO SERVISIRAN - ORIGINALNI 2...


9.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:01Peugeot 308 1.6 Hdi 90 ks 2009 god. Reg. Na mk tablici

🔥VOZILOTO E PERFEKTNO 🔥 ✅Reg. Na mk tablici do 10 mesec 2023✅ Cen...


4.050 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:57Peugeot 207 cc (Kabriolet) 2007 godina registrirano

Voziloto e odlicno bez zabeleski. Mozna zamena samo za socuvani vozi...


4.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:57VW PASSAT CC 2.0 TDI 140 KS EKSTRA ZACUVAN -09

VW PASSAT CC 2.0 TDI 140 KS EKSTRA ZACUVAN -09 Al bandasi so cisto n...


9.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.650 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:34VW GOLF 6 1.4 TSI LED NAVI FULL

VW GOLF 6 1.4 TSI LED NAVI FULL Al bandasi so ekstra gumi Klimatr...


7.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.700 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:34BMW 320D AVTOMATIK EKSTRA ZACUVANO

BMW 320D AVTOMATIK EKSTRA ZACUVANO Al bandasi so cisto novi gumi E...


3.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:33Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам