Подкатегорија:
                   
53 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

INTEL G3260

procesor


14 мај 15:11ruter, рутер

малку користен рутер.


12 мај 16:59Zotac GeForce RTX 3060 Ti AMP White Edition LHR - 8GB

se prodava Zotac GeForce RTX 3060 Ti AMP White Edition LHR - 8GB, gar...


12 мај 14:16ASUS ROG SWIFT PG278Q

se prodava ROG Swift PG278Q Gaming Monitor - 27" 2K WQHD (2560 x 1440...


11.000 МКД
или предлог цена
07 мај 21:21GTX 1060 6Gb gigabyte

graficka Gigabyte GTX 1060 6Gb koristena za gejming, potpolno isp...


15.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
17.000 МКД
03 мај 11:45i5 9400F + ASUS maticna

procesor i5 9400F maticna ASUS EX-B365M-V potpolno ispravni kori...


03 мај 11:38G.SKILL Ripjaws V Series 2x16GB

2 ram plocki G.SKILL Ripjaws V po 16GB


7.500 €
или предлог цена
01 мај 18:47Se prodava harddisk (harddisc) 160GB

Harddiscot e ispraven i zacuvan. Isprakjam i po kargo. Kontakt broj ...


300 МКД
или предлог цена
01 мај 09:48Se prodava procesor i kuler zaedno.

-Procesorot e ispraven. -isprakjam i po kargo. Kontakt broj 078 ...


01 мај 09:47MSI RTX 3060 12 GB VENTUS 3X

Donesena od stranstvo. Vo perfektna sostojba.


08 апр 10:02Nvidia GeForce GT 630 Palit 2GB Edition

Grafickata e nova ne e mnogu koristena prajkam po kargo


08 апр 08:14Router Linksys WRT54GL (Рутер)

Router Linksys WRT54GL со DD-WRT firmware, одличен.


07 апр 22:45Dell UltraSharp 27 USB-C Hub Monitor - U2722DE

Се продава многу малку користен Dell U2722DE. 27 инчен 2К монитор, со...


28.000 МКД
или предлог цена
03 апр 22:24Zotac RTX 3070 8GB Twin Edge

Prodavam graficki karticki RTX 3070 8GB non lhr kopat 62mhs imam 5 pa...


30 мар 19:20Zvucnici Genius

PRAKJAM PO KARGO Se prodavaat Genius zvucnici Model: SW-Flat 2.1...


1.490 МКД
или предлог цена
27 мар 23:59ZIFY - USB STICK M614 16GB SO VAS KOD I INTEGRIRANA BATERIJA

- PRODAVAM NOVI GERMANSKI USB STICK M614 SO 16GB MEMORIJA SO STAVANJE...


26 мар 08:48ZIFY - USB STICK M614 16GB SO VAS KOD I INTEGRIRANA BATERIJA

- PRODAVAM NOVI GERMANSKI USB STICK M614 SO 16GB MEMORIJA SO STAVANJE...


22 мар 09:28Monitor Phillips 19 inch Wide Screen

Monitorot e zacuvan kako nov so vgradeni zvucnici, prakjam i po kargo...


1.999 МКД
или предлог цена
21 мар 14:20Benq 20''

Benq monitor 20''


2.200 МКД
или предлог цена
19 фев 18:38rig antminer l3 rejzeri graficka

hash bord (ploci) za antminer l3+ i l3++ --250evra compjuter board l...


150 €
или предлог цена
25 јан 20:53EATON FLEXPDU 12 IEC POWER DISTRIBUTION UNIT

PDU Професионален кабел за поврзување на повеќе уреди на еден UPS.


23 јан 22:39KUPUVAM aluminiumska kutija za HDD 3.5

KUPUVAM 3.5 inch box za HDD


27 дек 16:15PROCESORI

PROCESORI CPU 3 KOMADA ISPRAVNI CENA EFTINO PONUDETE PROCESOR ...


28 мај 17:54NAPOJUVANJE

NAPOJUVANJE LC-B300 ATX PRODAVAM


490 МКД
или предлог цена
21 мај 16:50kupuvam rig so 6x4 gb graficki do 1500 evra ili 8gb graficki

kupuvam rig za 6x4gb do 1500 evra ili graficki 8gb do 450 evra


17 мај 03:44GRAFICKA GRAFICKI OTKUPUVAM PONUDETE

KUPUVAM GRAFICKI 3GB 4GB 6GB 8G MOZE I RASIPANI


13 апр 07:01Radeon HD 6790

Odlicno socuvana, potpolno ispravna


24 мар 08:301GB RAM za laptop

Prodavam 1GB RAM za laptop Prakjam i po kargo !


500 МКД
или предлог цена
06 мар 17:40Flet kabli

Kabelcinjata se novi..mislam deka se za laptop.Sony so 30 pina 12 cm


01 мар 10:29Se prodava ram memoria 2gb DDR3 x2

Dve ram memorii Kingston ispravni za desktop kompjuter.. cenata se od...


900 МКД
или предлог цена
05 фев 00:07Ram memorii

Продавам рам мемории состојбата треба да се проверат незнам дали се и...


250 МКД
или предлог цена
31 дек 18:16Матични плочи

Незнам дали се исправни за делови цена 250 ден една


250 МКД
или предлог цена
22 дек 21:25Процесори

Intel celeron 2.4ghz Intel celeron 1.8 ghz Intel pentium 3.00ghz ...


22 дек 21:21pc joystick/слушалки/pc камера/number pad

pc joystick 690ден. слушалки 200ден. pc камера 190ден. number pad ...


1 МКД
или предлог цена
22 ное 11:02RUTER LINKSYS

Koristen RUTER LINKSYS WIRELESS -G 2.4 BRODBAND RUTER MODEL WRT 54...


21 окт 13:58Originalen polnac za laptop msi 20v 2a moze i za drugi model

Malku koristen


800 МКД
или предлог цена
31 авг 12:34Testatura za Tablet

Здраво дечки, Продавам тестатура за таблет, нова некористена и 1...


08 авг 02:11Продавам рутер

Се продава рутер on networks n150 малку користен.


24 апр 07:56Monitor MS

Monitorot e malce koristen, bez nikakvi ostetuvanja. Raboti odlicno....


1.000 МКД
или предлог цена
03 апр 15:25Micro SD

Micro SD 16 Giga so adapter


20 фев 19:22Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам