Кичево
                           
69 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava stan nasproti komunalec

Stanot e namesten 2 sobi so 76qm za podetalno na tel.


160 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Денес 10:30Stan na bulevar na 4ti kat

Se prodava stan so povrsina od 100m2 na 4ti kat na Bul. Osloboduvanje...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

16 мај 14:19Stanovi na prizemje za deloven prostor 50m2 /60m2/ 75m2

Se prodavaat stanovi od 50m2 / 60m2 / 75m2 na prizemje idealni za del...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

16 мај 13:57Stan vo Lameli nad Bul. Osloboduvanje

Se prodava stan vo lamelite so povrsina od 67m2 + 4m2 podrum so odlic...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

16 мај 13:56Stan sproti OU Sande Sterjoski

Se prodava stan so povrsina od 66m2 + 3 m2 podrum na 5ti sprat. Ima 2...


490 €
или предлог цена
Кичево

Станови

16 мај 13:56Stan na 1vi kat sproti apt. Bruno

Se prodava stan od 72 m2 + 6 m2 podrum na 1vi sprat sproti apt Bruno ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

16 мај 13:56Се Продава ИТНО Стан во центарот на Град Кичево!

Се продава стан на приземје од 95 м2 во Кичево во близина на центарот...


55.100 €
или предлог цена
Кичево

Станови

15 мај 13:00Се Продава ИТНО Стан во центарот на Град Кичево!

Стан на 4 ти кат со лифт во нова градба во Кичево во близина на цента...


56.840 €
или предлог цена
Кичево

Станови

15 мај 13:00IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO(za seiozni klienti)


200 €
или предлог цена
Кичево

Станови

14 мај 13:28IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

izdavanje na stanovi pod kiria vo Kicevo(za seriozni klienti)


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

14 мај 13:18IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

Izdavanje na stanovi pod kiria vo Kicevo (samo za seriozni klienti)


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

14 мај 13:18Nov stan 58m2 bulevar osloboduvanje kicevo

Nova gradba 58m2 na bulevard stanot e nov uste nevselen Moze i zam...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

14 мај 10:30Продавам стан

Се продава стан-ИТНО ПОРАДИ ЗАМИНУВАЊЕ ВО СТРАНСТВО. ОДЛИЧНО СОЧУВАН ...


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

12 мај 11:45Se izdavat 3 stanovi pod kirija sprotiv gimnazija

jepen banesa me qera perball gjimnazi ne Twins center banesat jane ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

11 мај 08:25Renovirana Garsonjera so nov mebel

Garsonjerata e adaptiran deloven prostor (mozzi da se koristi i kako ...


14.999 €
или предлог цена
Кичево

Станови

08 мај 21:01Stan vo Kicevo od 62m2

Локација Кичево 👉Se prodava stan vo Kicevo. 👉Na ulica Mara Ugrinov...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

06 мај 10:20se prodava stan vo centarot na kicevo

se prodava stan vo centarot na kicevo nasproti peralna viktor tajmisk...


45.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

05 апр 17:30STAN/BANESA OD 100m2 vo CENTAROT NA KICEVO

078274417 078274417 078274417 SE PRODAVA STAN VO CENTAROT NA...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

05 апр 13:39Stan vo lameli

Se prodava stan vo lameli na prvi sprat sve renoviran komplet so inve...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

23 мар 20:01Се издава стан во Кичево

Се издава двособен наместен стан во Ламели на прв кат. Информации на ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

23 мар 08:10Stan vo Lameli

Se prodava stan vo lamelite nad mlecen restoran so odlicen pogled kon...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

20 мар 22:08Se prodava stan na 1vi kat sproti pek. Lindi

Se prodava stan na 1vi kat, so povrsina od 58 m2 + 6 m2 podrum, sprot...


750 €
или предлог цена
Кичево

Станови

04 мар 08:02Stan na prizemje vo centar

Se prodavaat stanovi od 50m2 ,60m2,75m2 na prizemje so podrum odma p...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

24 фев 23:26Se prodava stan vo centar

Se prodava stan od 35m2 i podrum 12m2, na 5 ti sprat vo centar na bul...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

24 фев 00:39Se prodava stan na 1vi kat nasproti restoran Mojso

Se prodava stan na 1vi kat nasproti restoran Mojso. Stanot e so povrs...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

21 дек 18:02Se izdavaat stanovi

Se izdavaat stanovi 50 do 60m2 071397450


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

17 дек 11:49Stan so ducan vo centarot na gradot

Stanot e kompletno renoviran Vodovod Elektricna instalacija Iberc...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

13 дек 23:03Izdavam stan vo objektot Ra-Ra

Izdavam namesten stan vo objektot na fitness club Ra-Ra vednas do int...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

29 окт 03:04Се продава стан во Кичево

Цена по договор


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

23 окт 16:13Se prodava stan

Se prodava trosoben stan 69 kvadrati so 2 terasi, podrum 4 kvadrati i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

09 окт 15:50Продавам стан

Продавам нов стан позади општина Кичево Контакт 078-801-024


39.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

01 сеп 13:00Се продава стан во Кичево

Се продава нов, невселен, двособен стан во Кичево, со посебна голема ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

27 авг 15:08IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

Izdavanje na stanovi pod kiria vo nov objekt vo Kicevo.


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

15 авг 21:05IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

Izdavanje na stanovi pod kiria vo nov objekt vo Kicevo.


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

15 авг 20:59Stan vo Centarot na Kicevo

Se Prodava Stan vo Centarot na gradot vo blizina na sudot. stanot e...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

14 авг 21:03Nov stan sproti posta 86m2

Se prodava nov stan od 86m2 vo nova zgrada, kompletno opremen. Cena p...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

23 јул 16:22STAN

Stan vo lameli , vo blizina ima gradinkai uciliste.


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

07 јун 21:25STAN

Stan vo lameli , vo blizina ima Gradinka i Uciliste CENA - PO DOGOVOR


39.500 €
или предлог цена
Кичево

Станови

12 мај 10:36STAN NA VTORI SPRAT 57M2

Stanot poseduva; DNEVNA SO KUJNA,DVE SPALNI,HODNIK,WC,KUPATILO Stan...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

08 мај 16:59Se izdava Stan / Jepet banes me qira

Jepet banesë me qira në kërcovë tek bulevardi clirimit mbasë foto bob...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

06 мај 18:28Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам