165 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 8 pluse white

Tell e kupen NOV vo t-mobile pred 2 godini SLEDUVA KOMPLET SOSE KUT...


200 €
или предлог цена
Вчера 17:06  НОВ ОГЛАС

iPhone Xs Max 256gb-Neverlock

Se prodava Iphone Xs Max,raboti na site karti,celosno ispraven,batery...


340 €
или предлог цена
Вчера 16:44  НОВ ОГЛАС

Nokia,Samsung,Siemens,Emporia

Site telefoni se ispravni.Nekoi od starite nokii se bez baterii no is...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:25Huawei P20 Pro

Tel.w zacuvan I isoraven so futrola I polnac


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 07:24Samsung Galaxy S9 full pack bez grepka

Samsung Galaxy S9 full pack bez grepka isto kako nov. Raboti na site ...


8.500 МКД
или предлог цена
17 мај 17:15iPHONE 6S 64GB Rose Neverlock Fabrika

Iphonot raboti sve bez niedna mana So kutija. Bez polnac kupev iph...


5.000 МКД
или предлог цена
17 мај 16:08iPhone 6 plus | Odlicna sostojba

Se prodava iPhone 6 plus vo odlicna sostojba so 88% healthy battery. ...


4.000 МКД
или предлог цена
17 мај 13:22iPhone SE 2020 64 GB-Neverlock

Se prodava iPhone SE 2020 64gb,celosno ispraven,battery Health 85%,ra...


180 €
или предлог цена
17 мај 09:25IPHONE 12 64GB NE AKTIVIRAN

Se prodava iphone 12 64GB ne aktiviran, FULL PACK !


610 €
или предлог цена
16 мај 18:58Huawei p20 pro full pack / odlicna sostojba

Se prodava Huawei p20 pro vo odlicna sostojba full pakovanje Odi s...


10.000 МКД
или предлог цена
16 мај 15:13Huawei P40 Pro 5G, full pack

Bez grepka, sledi vo kompletno pakuvanje.


420 €
или предлог цена
16 мај 15:00Xiaomi 11T 5G, full pack, garancija

Bez grepka, sledi vo kompletno pakuvanje i garancija 21 mesec.


320 €
или предлог цена
16 мај 14:57Samsung Note 10 Plus 12/256

Telefonot e socuvan se original na nego,raboti n site Karti,sleduva s...


350 €
или предлог цена
16 мај 12:19iPhone 11 pro max gold vo perfecna sostojba

iPhone 11 Pro max vo odlicna sostojba nikogash ne otvoren ne servisir...


450 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
550 €
16 мај 11:15Nokia 6681

Nokia 6681 cena 1500


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
16 мај 07:36Apple iPhone 11 64gb full pack so garancija od A1

Apple iPhone 11 64gb full pack so garancija od A1 uste nekolku meseci...


400 €
или предлог цена
15 мај 20:56Samsung A70 6/128

Se prodava Samsung A70 4/64,raboti na site Karti socuvan,sleduva so p...


8.500 МКД
или предлог цена
15 мај 13:06iPhone 7 Plus Matte Black 32gb-Neverlock

Telefonot e donesen od Ch,raboti na site Karti,se e orginalno na nego...


9.000 МКД
или предлог цена
15 мај 13:06Samsung Galaxy A32 NOV SO GARANCIJA

Se prodava Samsung Galaxy A32 kako nov bez niedna grepka na nego sled...


10.000 МКД
или предлог цена
15 мај 10:46Xiomi a2

Ispraven doagja so maska i polnac


4.000 МКД
или предлог цена
14 мај 08:41Huawei p10 lite

Bombona


4.000 €
или предлог цена
14 мај 08:41Apple iPhone 6S 64GB

Bez grepka, baterija nova, drugo se original, sledi so polnac.


90 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
100 €
13 мај 21:00Honor 50 Lite, full pack, garancija

Bez grepka, sledi vo kompletno pakuvanje i garancija 19 meseci od A1.


160 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
170 €
13 мај 14:09iPhone xs max gold 256gb kako nov ot ch

iPhone xs max ot shvajcarija 256 gb gold kako nov bes edna tocka niko...


350 €
или предлог цена
- 22 % Попуст
450 €
12 мај 09:52iPhone 13Pro Max 256gb Gold od ch Neotpakuvan

iPhone 13Pro Max 256gb Gold od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Neotpakuvan so 2godini g...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
12 мај 08:49iPhone 8Plus 64gb donesen od ch

iPhone 8Plus 64gb donesen od ch


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
12 мај 08:49iPhone 13Pro Max 256gb Graphite od ch Neotpakuvan

iPhone 13Pro Max 256gb Graphite od ch Neotpakuvan so 2godini garanc...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
12 мај 08:49Apple iPhone 7 Plus 32GB

Sledi so polnac.


150 €
или предлог цена
11 мај 16:12Samsung Galaxy A32

Sledi so polnac.


160 €
или предлог цена
11 мај 14:45Samsung Galaxy S20 FE, full pack

Bez grepka, sledi vo kompletno pakuvanje i garancija 12 meseci od Gre...


320 €
или предлог цена
11 мај 14:45Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Bez grepka, sledi so polnac.


750 €
или предлог цена
11 мај 14:44Apple iPhone 12 64GB, full pack

Sledi vo kompletno pakuvanje.


580 €
или предлог цена
11 мај 14:44Huawei Nova 8i, nov - neotpakuvan, garancija

Nov - neotpakuvan, garancija 24 meseci od Setek.


200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
210 €
11 мај 14:44Huawei P40 Pro 5G, full pack

Bez grepka, sledi vo kompletno pakuvanje.


420 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
430 €
11 мај 14:44Samsung Galaxy Note 8

Sledi so polnac.


160 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
170 €
11 мај 14:44Samsung Galaxy S10 Plus, full pack

Bez grepka, sledi vo kompletno pakuvanje.


300 €
или предлог цена
11 мај 14:44Samsung Galaxy S20 Plus 5G, full pack

Sledi vo kompletno pakuvanje.


450 €
или предлог цена
11 мај 14:44Xiaomi Mi 9, full pack

Bez grepka, sledi vo kompletno pakuvanje.


200 €
или предлог цена
11 мај 14:43Google Pixel 2 XL

Sledi so polnac.


130 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
140 €
11 мај 14:43Huawei P smart 2021

Tel.e so futrola i polnac i e nov nekoristen


6.500 МКД
или предлог цена
11 мај 08:07Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам