13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava cel Setup

Se prodava Setup 8 RAM 3200mhz HyperX Ryzen 5 3600 so coolermaster ...


53.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
55.000 МКД
Вчера 12:25Промовирано

Мемории за Desktop DDR2 и DDR3 од 2 GB

Мемории за desktop: DDR3 2 GB цена за повеќе од 2 е 650 ден. парче! ...


450 МКД
или предлог цена
Вчера 13:08Se prodava cel Setup

Se prodava Setup 8 RAM 3200mhz HyperX Ryzen 5 3600 so coolermaster ...


53.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
55.000 МКД
Вчера 12:25Ispraven Desktop Kompjuter

Se prodava ispraven desktop kompjuter so slednite specifikacii: Pr...


3.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 МКД
17 мај 18:52Kompjuteri i3, i5, i7

!!!!НАЈНОВО!!!! Windows 11 инсталација! За копање: Матична со 3 слот...


7.000 МКД
или предлог цена
30 апр 12:03Kompjuteri(koristeni)

Prodavam povise od 10 parcinja PC i LG monitori so se kabina . GI pr...


100 €
или предлог цена
24 апр 20:29Graficki i monitori

Nvidia Gt9800 512 ddr3 ispravna Nvidia gt 9400 1gb ddr2 ispravna Mon...


2.500 МКД
или предлог цена
22 мар 20:04Dell intel Pentium Dual CPU

super za administracija


2.500 МКД
или предлог цена
29 дек 11:41компјутер спремен за онлајн настава

персонален компјутер 2 режачи 2- монитори глушец камера таст...


100 €
или предлог цена
13 ное 09:47Personalen Kompjuter+Monitor

Personalen Gamer Kompjuter + Monitor 21 incen. Koristen samo za rab...


14.000 МКД
или предлог цена
15 мар 20:39Se prodava PC

Dobro socuvan.


6.500 МКД
или предлог цена
25 фев 10:19Komplet desktop kompjuter i biro - EFTINO

Se prodava komplet desktop kompjuter + biro / Delux PC / 500gb HDD /...


6.000 МКД
или предлог цена
11 апр 12:41Prodavam poloven kompjuter

Se prodava poloven kompjuter so mal nedostatok od kukisteto.inaku kom...


1 €
или предлог цена
24 сеп 10:15se prodava kompiuter vo perfektna sostojba

se prodava kompijuter vo odlicna sostojba ne mnogu koristen so tastat...


7.000 МКД
или предлог цена
06 јан 15:03Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам