Подкатегорија:
                   
38 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GAINWARD GTS 250 2GB

Se prodava nvidia gts 250 staklo socuvana kako na slikite ispravna ra...


Вчера 15:36  НОВ ОГЛАС

Се продава GF9500GT 1024MB DDR2 128B CRT DVI HDMI

Grafickata e postara no vo ispravna sostojba Broj: 078-430-481 Cena...


18 мај 00:46Processor: AMD Ryzen 5 3600

Se prodava malce koristen processor AMD Ryzen 5 3600-ka, vo besprekor...


17 мај 13:23RX 570 4GB Msi Armor

Графичката е со проблем на Core и не се препорачува за Gaming, а за к...


16 мај 20:41Se prodavaat LGA 775 procesori

se prodavaat 3 procesori ispravni pentium d 925 3.0ghz celeron 43...


16 мај 17:33Se prodavaat Hard Diskovi za PC

Se prodavaat hard diskovi 100% health 100% performance mnogu malku ko...


300 МКД
или предлог цена
16 мај 16:10graficka msi rx 6600xt gaming x

prodavam MSI Radeon™ RX 6600 XT GAMING X 8G.kartickata e vo super so...


15 мај 17:16Рам меморија

Се продава рам меморија 2*1 гигабајт ддр 2 на 800 MHz.


По Договор
или предлог цена
11 мај 19:36Nova Asrock h81 Pro Btc so nov procesor i ram memorija

Se prodava nova nekoristena maticna Asrock h81 pro btc kombo.


10.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.500 МКД
08 мај 16:30i7 3770K

se prodava procesor i7 3770K


03 мај 15:37Se prodava printer HP Laserjet 2100TN

Se prodava odlicno socuvan laserski printer HP Laserjet 2100tn so dop...


1.700 МКД
или предлог цена
03 мај 10:32AMD Radeon R9 290X 4GB, 512bit

Grafickata e koristena samo za igri, zamena e mozna samo za NVIDIA 4g...


07 апр 18:57i5 i i7 procesor, 1150, 1156 maticni ploci se prodavaat

CPU: i5 4590 + MB: H81MLC (1150 lga) = 5000 den CPU: i7 860+ MB: M...


1.000 МКД
или предлог цена
31 мар 00:39Toneri za Xerox vo boja

Неотворени, види слики! Цената е за сите ако се земат. Едните оригина...


25 мар 13:24Купувам расипана RX580 8GB Sapphire Nitro Plus

Купувам расипана RX580 8GB Sapphire Nitro Plus Реална цена ве молам....


14 мар 20:052 X Rsadeon HD 6870 1 Gb DDR5

se prodavat 2 Radeon HD6870 grafichi 3000den/edna


08 фев 22:40Gigabyte RTX 3060 EAGLE OC LHR 12GB

Se prodava 2 x Gigabyte RTX 3060 EAGLE OC LHR 12GB NOVI!!!


28 јан 12:56Napojuvanje Lc 1800watti

Novo nekoristeno 18.000 den. Malce koristeno 16.000 den. Dostapn...


18.000 МКД
или предлог цена
06 јан 07:22HDD dock - all in one multifunction docking

2.5"/3.5" USB 3.0 to 2 SATA 1 IDE HDD Hard Drive Disk Docking Station...


31 дек 18:17Сервис на ригови и антминер / Servis na rigovi i antminer

Сервисирам ригови и антминер -Чистење на Графички Карти / 300 ден па...


23 ное 08:534200mAh 18650 Li-Ion Rechargeable Battery

4200mAh 18650 Li-Ion Rechargeable Battery 250 den parce/copa


250 МКД
или предлог цена
19 ное 20:00KUKISTE Logic K3 ATX i NAPOJUVANJE Power BOX 700 W Real 200W

- PRODAVAM KUKISTE Logic K3 ATX I NAPOJUVANJE BOX 700 W REAL 200 W


900 МКД
или предлог цена
16 ное 13:58CAT7 connector CAT 7 konektori

CAT 7 KONEKTOR


03 ное 11:10Monitor philips 19 inchi

19 inchi 1080p 60hz monitor Monitorot ne e mnogu koristen i e dobr...


2.700 МКД
или предлог цена
29 окт 18:46wifi repeatar wifi ripiter

wifi povtoruvac za vasiot dom. Signalot go povtoruva preku kabel na w...


1.100 МКД
или предлог цена
17 сеп 16:29Wireless mouse, glusec bezzhicen

Prodavam novi gejmerski bezzhicki glufci rabotat na rastojanie do 10 ...


04 сеп 17:32Monitor acer kako nov

kako nov 19inch


1.800 МКД
или предлог цена
12 авг 09:12Dell S2719DGF Gaming Monitor

Prodavam Dell S2719DGF Gaming Monitor 27 Inci 2560 x 1440 144hz ...


18.000 МКД
или предлог цена
31 мај 18:29Intel Core i3 - i5 1155 procesori

Intel Core i5-2300 @ 2.80GHz Turbo Speed: 3.1 GHz Cores: 4 Threads:...


11 фев 14:27Graficki

14 парчиња Gigabyte GeForce GT710 1GB GDDR5 HDMI/DVI, поединечна цена...


10 фев 15:48Intel Celeron P4600 PGA988 2.0Ghz 2mb cache

Intel Celeron P4600 PGA988 на 2.0Ghz 2mb cache


08 фев 20:05Se prodavat monitor

Se prodavat monitor znaci mnogu e socuvan ispraven e


1.500 МКД
или предлог цена
23 јан 15:48Novi original boi za Epson Printer

Prodavam originalni boi za Epson Printer. Imam dva kompleti. Cenata ...


05 дек 18:43Intel Core2 Duo E4500 + E8400 Socket 775

Intel Core2 Duo E8400 @ 3.00GHz Cores: 2 Threads: 2 Typical TDP: 65...


05 ное 01:35TOSHIBA PC P300 1TB HDD

Se prodava HARD DISK 1TB mnogu malce koristen vo odlicna sostojba ne ...


2.000 МКД
или предлог цена
04 окт 23:26Procesori: E5300 dual core, pentium D 925 dual core, p4 641

Се продаваат процесори 1х E2180 2.0ghz dual core - 250 денари 1х Pe...


29 јул 15:00Kupuvam rx470/570/580, 1050ti

kupuvam ovie graficki do 4000den


16 мај 23:54Ati Radeon 9250 128MB AGP

Ati Radeon 9250 128MB AGP про ерена исправна


19 јул 12:17Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам