Подкатегорија:
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

2 ZVUCNICI 10ki / 10"

Prodavam 2 zvucnici dvosistemski, bass + visokotonec, so goldmina na ...


110 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120 €
14 мај 18:43Prodavam gitarski pojacala 078 209 464

Prodavam gitarski pojacala 078 209 464


10 мај 21:26Futrola za korg pa 800 i dr.

Futrola za korg pa 800 i dr..


2.500 МКД
или предлог цена
08 мај 09:19Prodavam gitarski pojacala 078 209 464

Prodavam gitarski pojacala 078 209 464 Site oglasi http://www.rek...


29 апр 09:24Se prodava Boss turbo distorzija

Kako novo


130 €
или предлог цена
19 апр 03:05Se prodava Konig 2x150w

Kako novo socuvano


16 апр 17:09Futrola za korg pa 800

Futrola za korg pa 800 i dr.original na technics


2.500 МКД
или предлог цена
14 апр 14:05Se prodava stalka za harmonika.

Stalkata sluzi za drzenje na tezinata na harmonikata


100 €
или предлог цена
02 апр 10:24Se prodavaat Jamo studio sound

Odlicna sostojba


150 €
или предлог цена
11 мар 18:24Se prodava Technics SU-V460

Kako novo


11 мар 18:21Se prodava Madison USA

2×700w


250 €
или предлог цена
02 мар 19:21Se prodava Bogner Alhemist 20/40

Lampa 100 wats


02 мар 19:20Se prodava Ibanez TBX 150R

Kako novo


02 мар 19:20Kupuvam stativ za gitara

Dragan 078213044


1 €
или предлог цена
02 мар 19:20Se prodava peavey 18" black widow

Kako novo


500 €
или предлог цена
02 мар 19:19Se prodavaat skytec zvucnici

Dragan 078213044


350 €
или предлог цена
02 мар 19:17Se prodava gallien crueger 800RB

Socuvano kako novo


02 мар 19:17Se prodava behringer procesor vamp

Dragan 078213044


70 €
или предлог цена
01 фев 21:02Se prodava Phillips FA670

.


01 фев 21:01Se prodavaat mikrofoni Superlux

Novi mikrofoni Superlux Kombinaciia stalka i mikrofon ekstra cena


20 €
или предлог цена
25 јан 12:22Se prodavaat stalki za mikrofon NOVI

078387395


1.200 МКД
или предлог цена
25 јан 12:22DYNACORD PM2200

Komplet ozvucuvanje Dynacord PM2200 2x700 w 2 Peavey 12" 2 Pe...


1.980 €
или предлог цена
24 јан 09:58Se prodava onkio receiver fx-sr 607

Kako novo


15 јан 18:59Se prodava mikseta

Nekoristena


700 €
или предлог цена
31 дек 14:23Se prodava trace elliot

150w


31 дек 14:23MIKROFON MICROPHONE BETA 58A

SE PRODAVA MIKROFON BETA 58A VO ODLICNAA SOSTOJBA NE E MNOGU KORISTE...


По Договор
или предлог цена
26 дек 22:08Prodavam gitarsko pojacalo REGENT 078 209 464

Prodavam gitarsko pojacalo REGENT 078 209 464


29 авг 17:45Ресивер

Продавам ресиверAKG UHFSR40 diversity со фрекфенција 812 MHz.


100 €
или предлог цена
05 мај 00:45Par magneti za gitara

Se prodavaat magneti za gitara . Baraj te go ДУШКО 077 626 240


50 €
или предлог цена
26 окт 15:58bas procesor KORG

se prodava bas procesor KORG AX1 so adapter i kabel.Ima sve sto treba...


16 апр 23:43Pojacalo za vo kola

Se prodava pojacalo za vo kola itno i evtino..."MAC" 1000wati 4kanaln...


21 јан 01:53BETA SHURE 58 A

Se prodava mikrofon beta shure 58 A korisen mogu malku,kako nov,vo od...


350 €
или предлог цена
03 окт 15:01Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам