Струга
                   
53 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

“VOLINA”-Rooms&Apartments

Se izdavaat 12 kompletno opremeni apartmani i sobi vo struga. 50 met...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

01 јан 16:05Промовирано

Apartmani 250 den od nokevanje

Se izdavaat trokrevetni apartmani vo prizemje Na kuka so posebni vle...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
Струга

Апартмани

Вчера 10:36Се издаваат апартмани и соби

Вила Cherry се наоѓа во мирната и тивка населба Езерски лозја во Стру...


25 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

Вчера 08:54ELEN KAMEN - VILLA EROS

Se iznajmuvaat prekrasni apartmani vo elitnata naselba ELEN KAMEN vo ...


40 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

15 мај 03:18Iznajmuvam stan vo struga

Se izdava stan za kratok vremenski period na 2 sprat.Ima spalna soba,...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

14 апр 19:53Garden House Apartment - Struga

Apartmani Sobi Parking Tv WiFi Kujna Prizemje Za sekoj Apartman masa ...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 мар 07:53“VOLINA”-Rooms&Apartments

Se izdavaat 12 kompletno opremeni apartmani i sobi vo struga. 50 met...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

01 јан 16:05STRUGA!! LUKSUZNI APARTMANI so pogled na Ezero!

Se iznajmunaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


280 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

25 сеп 17:04APARTMANI!!!

Izdavam apartmani vo struga vo blizina na ezerot !!!


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

04 сеп 10:26СОБИ И АПАРТМАНИ СТРУГА ЛЕТО 2015

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

02 сеп 13:15Апартмани во Струга

Се здаваат Апартмани во Струга. Апартманите се со сопствени купатила,...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

30 авг 13:16Се издава апартман во Струга

Апартманот е со сопствено купатило,кујна,дворче,интернет и телевизија...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

30 авг 13:16Se izdava Apartman vo Struga

Kapacitet max 4 lica


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

28 авг 11:47Se Izdava apartman vo centarot na Struga

Apartmanot e kompletno opremen, kujna, kupatilo, za 4 osobi cenata e ...


1.800 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 авг 19:21Se izdavaat sobi na samoto novo setaliste nasproti pazarot

Sobite se odaleceni samo 200 metra od poznatata Zenska plaza. Se naog...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 авг 12:26Izdavam apartman vo Struga

Pominete prekrasen odmor vo Struga. Apartmanot e opremen so kujna, ba...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 авг 11:11APARTMANI STRUGA

Se izdavaat apartmani vo Struga, vo neposredna blizina na detskoto o...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

24 авг 20:26Apartman - Struga

Se izdavaat novi apartmani vo Struga, za 2-4 osobi, vo blizina na ...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

24 авг 20:26Apartmani Gino

Апартмани Гино се наоѓаат во населбата Езерски Лозја на 2 км од Струг...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

23 јул 16:15Струга Евро Хотел апартмани

Издавам 2 Апартмани во Евро Хотел Струга, за 4-5 лица, опремен со к...


1.300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

13 јул 13:00Apartmani vo s.Radozda, Struga

Apartmani KLIO. Se iznajmuvaat apartmani vo s.RADOZDA, Struga. Locir...


25 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

10 јул 13:00Apartman

Se izdava apartman vo centarot na gradot na samo 200 m od plazata. Ap...


30 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

07 јул 12:38APARTMANI VO CENTAROT NA STRUGA

Се изнајмуваат двa aпартмани во центарот на Струга, на 50м од градска...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

06 јул 16:17Sobi odmoraliste Majski Cvet Struga

Мајски Цвет е одморалиште кое се наоѓа покрај самата обала на Охридск...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

02 јул 14:34Apartmani-sobi Struga

Apartmani i sobi vo strog centar na gradot,vo blizina na zenska plaza...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

25 јун 15:35Villa Egnatia

Вила Игнација се наоѓа на само 50м од брегот на Охридското езеро во н...


10 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

07 јун 11:26Villa Egnatia

Вила Игнација се наоѓа на само 50м од брегот на Охридското езеро во н...


10 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

07 јун 11:26apartmens STONE

Се издаваат апартмани во село Радожда Струга на 35 метри од езерото ...


25 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 мај 08:27Apartmani VILLA KLIMETICA STRUGA 30 METRI OD DRIM

Dobrodojdovte vo Apartmani VILLA KLIMETICA STRUGA na samo 30 METRI OD...


20 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

15 мај 22:39Apartmani vo naselba Ezerski Lozja- Struga

Во населба “Езерски Лозја“- Струга се наоѓа нашата вила “Јована“ каде...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

24 јул 10:16Izdavam Apartmani

Izdavam Apartmani vo Vevcani


2.000 МКД
или предлог цена
Вевчани / Струга

Апартмани

12 јан 09:38Апартмани во близина на струшката чаршија,сопствен паркинг

Два ката со по две спални соби,купатило и кујна со трпезарија целосно...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

22 дек 12:46Apartmani-Struga

Se izdavaat dvosobni apartmani pogodni za dve familii opremeni so wif...


300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 дек 10:39SE IZDAVAAT SOBI-APARTMANI VO CENTAROT NA STRUGA

Apartmanite se dvosobni opremeni se so TV,WI-FI,Kujna....


300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 дек 10:39APARTMANI VO STROG CENTAR NA STRUGA MNOGU POVOLNO

APARTMAN SO DVE SPALNI SOBI ,KUJNA SO TRPEZARIJA POSEBNA SOBA I KUPAT...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

28 окт 07:31Apartmani-sobi

Dvosobni apartmani,tv,wifi,kujna,kupatilo,dve terasi


300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

19 сеп 06:38Apartmani&sobi

Apartmani i sobi vo centarot na Struga


300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

19 сеп 06:38Apartmani Struga

Apartmani Struga-Se izdavaat sobi vo strogiot centar na gradot odalec...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

30 авг 14:10APARTAMANI I SOBI "KOSKA"

Ekstra apartmani od 50,60,70 m sekoj apartman e so sopstvena kujna ,b...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

14 авг 09:32Apartman vo Struga

Se izdava apartman. Apartmanot e dvosoben stan kompletno opremen (kuj...


1.200 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

10 авг 09:23Апартман во Струга

Се издава апартман. Апартманот е двособен стан комплетно опремен со к...


1.200 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

10 авг 09:22Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам