Струга
                           
33 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Прекрасна вила со отворен поглед кон Охридско Езеро

Вила на два спрата, со приватен двор и гаража на крајбрежјето на Охри...


129.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

06 јун 15:42***Objekt-prvata hidrocentrala vo MK***

Se prodava objekt, prvata hidrocentrala vo Makedonija, izgradena 1949...


29.000 €
или предлог цена
Вевчани / Струга

Куќи / Вили

27 мај 22:04Se prodava kuca lokacija sproti bolnicata

Kucata e odlicna. moze da se vidi vo sekoe vreme.


500 МКД
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

27 мај 00:26EXTRA LOKACION LINIJA E PARE

SHTEPI NE LINJEN E PARE NE LIQEN EXTRA LOKACIJA PRVA LINIJA 1098m2...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

21 мај 19:06vend atraktiv ne qender te qytetit/ atraktivno mesto

Shitet vend atraktiv ne qender te qytetit me siperfaqe prej 366m2 cmi...


290.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

03 мај 15:19Kupuvam kuka ili plac vo Struga

Kupuvam kuka ili plac vo vo Struga ili okolinata za nova gradba . za...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

25 апр 07:13Nova gradba na kuka

Se prodava kuka vo naselba Bostanista Mislesevski Pat. Kukata e nova ...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

17 апр 05:00Gotovi Kuki

Izrabotuve sekakov vid na Gotovi montazni Kuki,komplet kluc na raka v...


300 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

04 апр 11:05***Капитал***Вила Кокица Вевчани

Шифра 20 087 Ексклузивна понуда Вила Кокица Вевчани Вкупна ...


175.000 €
или предлог цена
Вевчани / Струга

Куќи / Вили

03 мар 09:54Kuka karabina vo Struga

Se prodava kuka karabina na atraktivna lokacija vo Struga na samo...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

28 фев 10:29Куќа во Мислешево Kuka vo Misleshevo Mislesevo

Се продава куќа во с. Мислешево со 600м2 дворно место + гаража од 30м...


135.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

12 фев 17:58Куќа во Радожда Kuka vo Radozda

Се продава куќа во Радожда многу блиску до Езерото. За информации: ...


400 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

28 јан 11:00КУЌА ПОД КИРИЈА( за краток или подолг престој)

Куќата има 2 спрата. Може да се изнајми одделно по спратови или целос...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

27 ное 11:49Nova kuka, shtëpi e re

Куќата е изградена во 2017,три спрата по 150 квадрати на спрат,во сек...


700 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

23 ное 09:42Izdavam sprat od kuca pod kirija

Kucata se naogja na ul jna br. 89 nasproti zgradata od jelak. Se izda...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

19 окт 15:02Prodaje se kuća sa placem u Labuništa

Објавени: септ. 09 2022 01:40 Kuca-vo-Labunista-Struga Kuca vo Labu...


120.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

13 сеп 09:03Kuka do Crn Drim

Во Струга, во близина на реката Црн Дрим, се продава дел од куќа и то...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

03 авг 10:27Shtepi , куќа

Shitet shtepi ne qender te Struges 50m afer korzos, Shtepia eshte e n...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

14 јул 16:26Apartman i sobi

So sopstven parking 5 minuti do ezero 5 minuti do carsija,


1.200 МКД
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

14 јун 15:05Се продава куќа со плац во нас.Ливадиште

Се продава куќа со плац во нас.Ливадиште. Цена по договор тел. 07835...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

23 мај 12:04Karabina vo centar

Se prodava kuka karabina na tri kata na atraktivna lokacija vo Stru...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

24 дек 00:27Se prodava kukja vo Misleshevo

Kukjata e so odlicna mestopolozba, locirana vo samiot centar na selo ...


65.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

29 ное 09:47Se prodava kuka vo centarot na Struga

Se prodava kuka vo centarot na Struga poveke info na: 070249904 070...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

21 јул 23:34Se prodava kuka

Se prodava kuka karabina na tri kata na atraktivna lokacija vo Stru...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

19 јун 18:40Izdavam vikendica

Kontak tel 071381541 angel Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

09 јун 18:11Куќа во Радожда на многу добра локација

Се продава Куќа во Радожда на многу добра локација За Повеќе информац...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

01 јун 12:30Продавам куќа во Струга

Се продава куќа во Струга, приземје + 2 спрата, центар на град во бли...


10 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

02 апр 13:00SE PRODAVA KUKJA VO VEVCANI

Se prodava kukja vo Vevcani Cena po dogovor Informacii na telefon: ...


1 €
или предлог цена
Вевчани / Струга

Куќи / Вили

25 фев 21:36se prodava stara kuca

se prodava stara kuca vo center na gradot struga cena 32,500 evra kon...


32.500 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

11 ное 12:53Se prodava kuka so deloven prostor vo Struga

Se prodava kuka so deloven prostor vo centarot na Struga do gradskiot...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

14 окт 09:53КУКЈА со деловен простор ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Куќа со приземје засебно за деловен простор, во Строг центар на 40 м ...


88.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

12 ное 13:00Se prodava kuka

Vo naselba Plitista


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

16 окт 10:38Kuka centar Struga

Se prodava kukja na 3min od carsija 3min od bolnica 1minuta od drimot...


96.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

31 јул 11:38Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам