Струга
                           
121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trosoben stan 76 m2

Prodavam trosoben familijaren stan na 2 kat ,jugoistocno orientiran ,...


52.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 09:24Jepet me qira në shkup per studentë/e

Jepet me qera per student/e banese në shkup nje dhomshe ne rrugen Xho...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 18:45Ctan

Dobar


700 €
или предлог цена
Струга

Станови

22 мај 16:14Se izdava GARSONIERA

Se izdava garsoniera isklucivo Za juli I avgust, Koja se naiga na tre...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

22 мај 09:09NOV DUPLEKS STAN SO POGLED NA 100M OD EZERO

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


950 €
или предлог цена
Струга

Станови

22 мај 07:46APARTMAN PRVA LINIJA NA PLAZA

Se izdava kompetno renoviran namesten stan so ekskluzivna lokacija na...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 мај 14:55STAN-STRUGA,RENOVIRAN/5KAT

Se prodava stan 61m2, dnevna so kujna, 2 spalni sobi, terasa,podrum 6...


52.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 мај 09:53STRUGA!EKSKLUZIVNI APARTMANI DO EZEROTO!

Se iznajmuvaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


25 €
или предлог цена
Струга

Станови

19 мај 16:48NOVO - STRUGA JUZNI

Se prodavaat stanovi na edna minuta do plaza gotovi i stanovi vo grad...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

19 мај 07:56se prodava atraktiven lokal vo Struga na kejot na Drim

Се продава Локал во Струга на кејот на Дрим,608м2,кој се состои од дв...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 мај 12:56KUPUVAM STAN

Kupuvam stan do 50.000 evra


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

15 мај 13:57Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

15 мај 10:20Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Struga. Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I ...


720 €
или предлог цена
Струга

Станови

14 мај 13:14Stanovi vo izgradba vo Struga73M2 - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

14 мај 13:14SE PRODAVA ATRAKTIVEN LOKAL VO STRUGA NA KEJOT NA DRIM 608m2

Се продава Локал во Струга на кејот на Дрим,608м2,кој се состои од дв...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 мај 15:30Renoviran i namesten stan 74 m2 vo centar!

Se prodava renoviran i namesten stan 75m2 vo centar-Struga,so mesto 2...


64.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
65.000 €
Струга

Станови

11 мај 10:26ПРОДАВАM СТАН СТАНОВИ ВО СТРУГА 87 m2 BANES BANESA

ПРОДАВАМ СТАН во Трим & Лум покрај езеро, 87 m2 , 3ти спарат, изглед...


1.380 €
или предлог цена
Струга

Станови

08 мај 13:00NOV APARTAENT 4+1

Salon,2 sobi ,bania,solar panel ,kujna ,spaiz.2 balkon .Apartamentot ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

06 мај 13:00Shiten Banesa ne Strugë/Se Prodava Stanovi vo Struga

Shiten Banesa ne Strugë 3.5 Dhoma dhe 2.5 Dhoma, Ndertesa e Re me Nde...


850 €
или предлог цена
Струга

Станови

05 мај 23:49Се продава 4 собен стан на Езерски лозја, Струга

Продавам 4 собен стан од 110кв во Струга, Езерски лозја. На 100м до ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 мај 19:38Dupleks stan do hotel plaza Struga

Se prodava dupleks stan vo Struga so pogled na ezero. Stanot e vo po...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
105 €
Струга

Станови

27 апр 23:31Garsonjera od 41m2 na 150 metri od ezeroto vo Struga

Se prodava garsonjera vo Struga. Garsonjerata e na vtora linija od...


41.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 апр 13:39*SAJCESKI * Garsonjera kaj stara avtobuska

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na garsonjera...


19.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

18 апр 00:44NOV luksuzen stan pozadi gimnazijata Niko Nestor

85 m2 me 2 banjo, e mobiluar, me kuzhine.. ndodhet pas shkolles se me...


76.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 апр 10:43NOV luksuzen stan pozadi gimnazijata Niko Nestor

85m2 - me nxemje, e mobiluar, xhakuzi+ tush.. +41792335901 Viber


95.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 апр 10:36Iznajmuvam stan vo Topansko Pole, Cair

Iznajmuvam preubav stan vo Topansko Pole, Cair na prv sprat. Mestoto ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

10 апр 15:23Apartman-studio

Se izdava apartman vo kuka so poseben vlez.Apartm.ima svoja kujna I s...


300 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 апр 15:30Banese me qira prej 52+19 M2-Se Iznajmuva stan od 52+19 M2

Banese me qira prej 52 M2 per banim, plus podrum prej 19M2 e adaptuar...


200 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 апр 14:19Kupuvam apartman vi Eurotel Struga

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 мар 13:15SE IZNAJMUVA - NOV STAN VO OHRID

Se iznajmuva luksuzno opremen i komoten stan so golemina od 77m2 . St...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

30 мар 16:26Se prodava stan

Se prodava kompletno namesten stan lociran na novoto setaliste vo cen...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 мар 18:45Stanovi vo izgradba vo Struga - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 мар 11:29Baram stan za iznajmuvajne

Барам еднособен стан \ гарсониера \ или соба во куќа за изнајмување в...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

20 мар 15:45СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ГРАДБА ЕЗЕРСКИ ЛОЗЈА

Станот ќе биде целосно готов за вселување најдоцна до декември 2022 г...


870 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 мар 12:24продавам стан во Струга

продавам наместен стан, со чист имотен лист, во Струга од 40м2 (+ 2 ф...


31.500 €
или предлог цена
Струга

Станови

26 фев 08:55*SAJCESKI* Stan vo blizina na rakometnoto igraliste

Se prodavaat stanovi vo Struga, so kvadratura od 35m2, 55m2, 65m2, na...


700 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 фев 21:44*SAJCESKI* Stanovi vo Struga

Se prodavaat stanovi vo Struga, so kvadratura od 35m2, 55m2, 65m2, na...


700 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 фев 08:44Станови во градба Езерски Лозја Струга

Продажба на станови во градба во нов, луксузен резиденцијален комплек...


850 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 фев 11:52Luksuzni stanovi Struga vo blizina na ezero

Luksuzni stanovi na atraktivna lokacija Struga na 100 m od ezero vo z...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 фев 09:14Nov stan vo Struga na 100 m od ezero

Se prodava nov stan vo Struga na atraktivna lokacija. Stanot e na pe...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 фев 09:14Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам