Струга
                   
39 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford tranzit

Vo dobra sostojba 8+1sedista


4 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

01 јун 17:58Iveco

2.8 turbo dely mozna zamena


25 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

01 јун 17:58Iveco Turbo Rival

Registrirano cela godina 6 novi gumi 2001 godina Moze zamena


По Договор
или предлог цена
Струга

Комбиња

25 мај 12:40Mercedes Sprinter 313 CDI

Mercedes Sprinter 313 Odlicna sostojba 2003godina Novi gumi Registrir...


По Договор
или предлог цена
Струга

Комбиња

25 мај 12:40Mercedes Sprinter 412 delovi

Delovi za mercedes sprinter 412


По Договор
или предлог цена
Струга

Комбиња

25 мај 12:40Mercedes Sprinter 515

Mercedes Sprinter Transfer Euro5 Registrirano 23 sedista Predna klima...


По Договор
или предлог цена
Струга

Комбиња

25 мај 12:40Volkswagen LT 2.8 TDI

Registrirano cela godina Novi 6 gumi 24sedista Vo odlicna sostojba 19...


По Договор
или предлог цена
Струга

Комбиња

25 мај 12:40Mercedes Sprinter 515

Registrirano Novi gumi 2008 godina


19.000 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

25 мај 12:40Prodavam Super minibus sunset 518 ful oprema 2007 god

Super minibus 518 cena 29.500iljadi eu


29.500 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

14 мај 20:56Mercedes Benz Vito 2.2cdi

Mercedes-Benz Vito 2.2cdi 2007 109 8 sedista Extra sostojba Moze za...


6.900 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

01 мај 18:59Kamionche

Mitsubishi canter vo top sostojba komplet servisirano so aluminiumski...


5.200 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

24 апр 08:58Menuvac za Sprinter 515 !!

Se prodava manuelen menuvac za Sprinter (906) 515 6 brzini.. Menuvaco...


600 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

13 апр 19:27Radijator za kombe

Se prodava radijator dolzina 1.8 metri


7.000 МКД
или предлог цена
Струга

Комбиња

24 мар 20:17Radijator za kombe

Tajfunce za kombe so tri brzini na ventilator.


10 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

24 мар 20:17Se prodavat sedista od kombe

Dobri ne osteteni


1 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

24 мар 20:17Sprinter 518 Crafter 50

Prodavam Sprinter 518 turisticko 23 sedista na sobrakjajna 21 vnatre ...


17 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

23 јан 21:15Iveco daily

- iveco dayli 3.0 -2008 godina -komora -rampa so nosivnost 1 ton ...


1 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

21 јан 11:29OPEL VIVARO CDTI 2008

Za podetalni informacii zvonete na brojot podolu ...


4.500 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

04 јан 14:44СЕ ПРОДАВА КОМБЕ

СЕ ПРОДАВА КОМБЕ MERCEDES ГОДИНА НА ПРОИЗВОДСТВО 1997 ИНФОРМАЦИИ НА ...


3.200 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

26 дек 10:38IVECO KOMBE MINIBUS IVEKO AVTOBUS SO 30 SEDISTA MOZE ZAMENA

Minibus Iveco Bolero 1997 godina 2800cm3, Turbo Daily 59.12, 92 Kw...


5 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

31 мар 20:59Dacia Dokker 1.2

Kolata e vo odlicna sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme.. Motor:...


1 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

05 јан 15:58Prodavam

Zamaec za kombe 312 sprinter poloven vo ispravno stanje potisna i l...


100 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

04 јан 02:53Mercedes vito 109

Mecedes vito 2007 god Pominato 170 000km Vo super sostojba


6.900 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

01 јан 08:10Prodavam sajli za menuvac za sprinter 515

Prodavam sajli za menuvac polivni orginal germanski vo odlicna sostoj...


60 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

08 авг 11:08Mercedes Vito 111 Cdi 2008 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Prodavam kombe Mercedes Vito 111 vo odlicna sotojba moze da se probat...


5.000 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

10 јул 11:03Sedista

Sedista 4x2


10 МКД
или предлог цена
Струга

Комбиња

06 мај 10:09DEFERENCIAL

Prodavam poluosovini so se lageri vo ispravno stanje za sprinter 312 ...


100 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

04 апр 14:28SE PRODAVAAT

Drzaci za race naslonivači drtaci za noze na stolovi i drzaci za st...


1 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

04 апр 14:28Prodavam Delovi za h-100 hundai kombe

Delovi za h-100 hundai kombe ladilnik h-100 (50eu)


1 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

17 фев 07:54Prodavam polovni delovi za kombe

Hundai h-100 1996 godina


1 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

17 фев 07:53Polovni delovi

Delovi za hundai h-100 god 1996


1 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

17 фев 07:53KOMBE IVECO

KOMBINJA IVECO ODILICNA SOSOTOJABA POVEJKE INFORMACII NA:071 305 461 ...


1 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

25 ное 16:26Mercedes Sprinter 315 CDI

2007 godina Info 072 557766


1 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

19 авг 17:22Mercedes-Benz Viano 2.2CDI 4x4 Ambiente

Kombeto e vo top sostojba smenato maslo i filteri vo menjac i motor 4...


9.300 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

31 мај 14:31Renault Master 2.5 dci 2005 god

Se prodava kombe Renault Master 2005 god. 2.5 dci. Moze i zamena so p...


1 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

28 мај 18:43Renault

Kombeto e vo mnogu dobra sostojba moj da se vidi i proba.pozz


1 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

01 јан 18:11VW crafter 2.5 TDI 2007god

Vw crafter 2.5tdi 2007god servisirano registrino 05.2020god extra ce...


8.500 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

08 дек 12:02Mercdes sprinter 515cdi 2006god

Mercedes sprinter 515cdi 110kw 2006god Servisirano komplet dobri gu...


11.500 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

08 дек 11:53Sprinter 312

17 sedishta


5.200 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

27 авг 11:15Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам