Подкатегорија:
                   
33 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Brener na nafta

Se prodavaat dva breneri za nafta vo odlicna sostojba mnogu malce ...


150 €
или предлог цена
Вчера 19:11Se prodava kamin na drva

Kamin za parno greenje.. 180-200kvadrati prostorija.


400 €
или предлог цена
26 мај 12:49Rezerva za nafta 1000 L

Rezerva za nafta ili gorivo od alluminium 1000L. Rezervarot e NOV


1 €
или предлог цена
20 мај 17:55Камин

Продавам камин во одлична состојба. Камонот е користен една сезона к...


11.000 МКД
или предлог цена
19 мај 17:41Kamin na pelet eftino/lirë!!

Se prodava sporet na pelet za parno diecotec 18kw motor.Gream okolu ...


650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
690 €
19 мај 11:07Kotel za parno na nafta 47 kw(bez brener)

Kotel za parno na nafta 47 kw bez brener.Vo odlicna sostojba e.


1 МКД
или предлог цена
18 мај 09:41Kotel za parno gorenje miv 23kv

Kotleto e vo ekstra sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme izvadeno ...


8.500 МКД
или предлог цена
16 мај 11:02Se prodavaTermo pecki 6 i 3.5 kw

Se prodavaat dve termo pecki so postolje se dvete edna6kw i drugata 3...


110 €
или предлог цена
03 мај 10:29Kamin na peleti EkoSpar

Se prodava kamin na peleti 10 kw i e za 80 m2 Kaminot e mnogu malce v...


600 €
или предлог цена
25 апр 19:31Sporet na drva Alfa 90

Prodavam dobro zacuvan sporet Alfa 90


220 €
или предлог цена
23 апр 10:06Пумпа за систем со парно

Се продава пумпа за систем со парно греење, пумпата е во одлична сост...


2.000 МКД
или предлог цена
04 апр 00:11Plinska grealka

Se prodava plinska grealka koja raboti i kako kvarcna so tri greaci ...


1.500 МКД
или предлог цена
09 мар 09:52Fexibilna za temperatura110cm x15 cm

Fiksibilna crevo za temperatura za vgradeni kamini i drugi peqki ili...


1.000 МКД
или предлог цена
12 фев 00:44Радијатор

Се продава радијатор како на сликава, нов неотпакован


2.500 МКД
или предлог цена
16 јан 23:26Klima

Klimata e Rabotena izvaena e od rabota momentalno poradi zatvotranje ...


1 €
или предлог цена
19 окт 19:44spored

se prodava spored na parno greenje tirolia plamen hrvatsko proizvotsv...


300 €
или предлог цена
17 окт 02:11Продавам термо печка

Продавам термо печка Elind 5, добро очувана и малку користена


2.900 МКД
или предлог цена
06 окт 20:31Kotel centrometal 50 kw

Centrometal 50kw Kotel na peleti i drva


1.250 €
или предлог цена
22 сеп 12:39Се продава Камин

Се продава камин Алфа Плам многу малку користен во добра состојба има...


350 €
или предлог цена
09 сеп 23:05Термо Цер 6кв.

Исправна термо печка 6 кв. Цена по договор. тел. 078 360 138


1 €
или предлог цена
08 сеп 11:4413 kw na peleti

Kamin na peleti 13kw duvalka 076304900


700 €
или предлог цена
31 авг 14:22Kotel na drva i nafta

Prodavam kombiniran kotel na drva-jaglen i nafta, marka-nova sigma, k...


500 €
или предлог цена
10 авг 11:48Prodavam Kamin na drva Alfa plam

Prodavam poloven kamin na drva Alfa Plam, za povr[ina na greenje od 7...


135 €
или предлог цена
26 јул 18:55Socuvan Radijator so se ventil za vozduh

4200 den radijator golem so se ventil protiv vozduh


4.200 МКД
или предлог цена
07 јун 00:10Radijator

Radijator so 12 rebra 3700 den


3.700 МКД
или предлог цена
07 јун 00:08Kotel za greenje na drva i jaglen

Kotel za greenje na drva i jaglen


250 €
или предлог цена
17 сеп 16:24TIMS KAMIN za parno do 200m2

malku koristen kamin na drva za parno, gree 200m2 komotno BARAJTE ...


24.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 19:19Plamen 850 glass

Prodavam sporet na drva Plamen 850 glass, koristen dve sezoni. Tel. ...


16.000 МКД
или предлог цена
22 јул 20:45Термо печка за греење ЦЕР

Се пoдарува термо печка ЦЕР со постоље. Печката е во исправна состојб...


По Договор
или предлог цена
22 јул 16:51Fenkojleri - ladenje i greenje

Se prodava at poveke vidovi na fenkojleri za ladenje I greenje. Za po...


1 МКД
или предлог цена
08 јун 11:23Sporet na drva plamen -Desen

Sporet plamen -desen ,kako nov mnogu malku koristen. 7kubika drva ne...


230 €
или предлог цена
22 дек 10:02Kotli za parno kreenje na drva

Kotel za parno greenje na drva Megal 30kw star 10god , zaedno so eksp...


1 €
или предлог цена
10 сеп 13:00Kamin Amity

Se prodava gusen kamin Amity vo dobro zacuvana sostojba


11.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 19:26Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам