Струга
                   
639 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Benz E 280

Mercedesot e vo bezprekorna sostojba. Za povekje informacii javete se...


9.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 €
Струга

Автомобили

16 мај 10:21Промовирано

AUDI A6 2.7 TDI 2007 mozna zamena

Audito e doneseno od Germanija,registrirana cela godina 12.04.2023,op...


7.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.450 €
Струга

Автомобили

12 мај 15:58Промовирано

Fiat Stilo 1.6. 16v za delovi

Stilo 1.6. 16v. 2002 g vo delovi. 070.522.689....078.845.983


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 00:13Kia rio za delovi

Kia rio 2004g 1.5 benzin za delovi za povece informacii na telefon ...


400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 00:12Opel corsa 1.0 99g xavarisana

Prodavam opel corsa 1.0. 1999g so klima cuknata predna leva stran...


1.111 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 00:12////#Se prodava# ///

Se prodava odlicno mondeo2.0 dizel reg so zelen karton, klima(klimatr...


2.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 23:32PORCHE PANAMERA 3.0.D SPORT 2014

PORCHE PANAMERA 3.0.D SPORT 2014 VO EXTRA SOSTOJBA ODERZAVANAO KAKO ...


4 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 23:11PORCHE CAYENNE 3.0.D SPORT 2011

🇨🇭PORCHE CAYENNE 3.0.D SPORT 2011🇨🇭 UVEZENO OT CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ...


3 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
31.000 €
Струга

Автомобили

Вчера 23:11BMW GT 530.D 8G TRONIC 2010 FULL OPREM

KOLLATA E KAKO NOVA OT SALLON ODERZAVANO MNOGU VO PERVEKT SOSTOJBA ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 23:11SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG 2006

SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG 2006 E ARDHUR NGA CH🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 REG I P...


55 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 23:10TOURAN 2.0 TDI 2005/6

🇨🇭🇨🇭TOURAN 2.0 TDI 2005/6 🇨🇭🇨🇭 I ARDHUR NGA CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ...


45 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 23:10AUDI A6 2.8i V6 QUATRO AVTOMATIK 2001

AUDI A6 2.8i V6 QUATRO AVTOMATIK 2001 NE EXTRA GJENDJE KOMPLET E B...


3 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 23:10BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011


10.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.500 €
Струга

Автомобили

Вчера 22:56Audi A3 2.0 2011 kako od fabrika...

Audi A3 2.0...2011...vo extra sostojba...so full oprema..greaci na s...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 22:40Mercedes E220 9G Mozi zamena

Servisirana i registrirana so zalen karton. 2017 prva registracija 20...


31.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:42Golf 4 - 1.4 Solidno zacuvan.

Se prodava Golf 4 1.4 kubik,benzin.Odrzan maksimum,servisiran redovno...


1.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:06  НОВ ОГЛАС

VW ARTEON 2.0 TDI 190hp DSG

VW ARTEON 2.0 TDI (140kw-190hp) Kupen vo MK BEZ ZAMENI


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:48  НОВ ОГЛАС

BMW X6 3.5xdrive god 2009 moze zamena

BMW X6 3.5Xdrive god 2009/8 Reg servis novi gumi so naj full oprema m...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:37  НОВ ОГЛАС

Golf 5 Odlicen

1.9 TDI 77kw 105ks 2007 godina 5 Brzini Prva farba 100% (Davam gara...


4 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00BMW X3 2.0d xDrive -Facelift

Se prodava BMW X3 Facelift 2006god Od oprema poseduva: -Kožen enter...


7.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:14AUDI A5 3.0 TDI QUATTRO 2008 231.000 KM ORIGINAL

2008 g 231.000 km original Reg + zel karton Servisiran Nov set z...


10.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:28AUDI A4 2.7 TDI 8G 2009/10 nov uvoz

🇨🇭 nov uvoz 🇨🇭 Audi A4 2.7 TDI 140kw 190ps 8g menjac 200...


8.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:27Pezo 307 2.0 HDI 2004 godina registrirano do 08.2022

Pezo 307 2.0 HDI 2004 godina registrirano do 08.2022 komplet golem i...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:22DOBAR MERCEDES

Mercedesot e vo odlicna, sostojba, redovno servisiran Dobro 4 zims...


1.750 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.950 €
Струга

Автомобили

Вчера 08:43Mercedes Benz C200 Мерцедес Бенз

Mercedes Benz C200 135ks 2000 kibici benzin vo vozna sostojba so odja...


1.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 07:38  НОВ ОГЛАС

Mecedes benz C200 cdi 2002 Full

Mercedes benz c 200 cdi 2002 kollata e ubava i isprana privaqam i za...


2.690 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.700 €
Струга

Автомобили

Вчера 03:12AUDI A4 1,9 TDI 2005 ☆FULL OPREMA☆

Audi A4 . 1.9 tdi full oprema 2005 Za poveqe informaci javete se ...


5.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
Струга

Автомобили

Вчера 03:12MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ ...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Струга

Автомобили

Вчера 03:12Opel corsa 1.5 turbo dizell isuzi

Seprodava Opel Corsa Kollata e vo dobra sostojba


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мај 22:17Opel Antara 4×4

Se prodava opel antara vo ispravna sostojba redovno servisiran. re...


6.950 €
или предлог цена
Вевчани / Струга

Автомобили

18 мај 21:38Mercedes Ckl 220cdi Per Pjes za Deloj

Per pjes za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мај 20:34Mercedes C 200 kompresor Per pjes za deloj

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мај 20:27Pasat 2.0 tdi 16w Per Pjes Za Delovi

Per pjes za delovi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мај 20:27Audi A6 2.0 tdi Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мај 20:26Mercedes Eklas 240 Per Pjes Za Deloj

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мај 20:26Citroen Xsara Registrirana do 12.2022 vo Odlicna Sostojba!!

Se prodava Citroen Xsara 2000 Godina Vo odlicna sostojba ,mnogu malku...


2.150 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мај 20:12Mercedes E 280 ( 280 / 320 )

Prodavam Mercedes E280 (3200cc liniski) 2004 godina so pominati 308 0...


6.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мај 19:44Citroen DS5

Se prodava citroen DS5 2017 god pominati 164000 km 2.0 HDI 181ks Tel:...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мај 18:44Audi A6 3.0 TDI QUATTRO + S LINE 2007

Audi A6 3.0 TDI QUATTRO + S LINE 2007 + FULL OPREMA FULL SERVIS + ZA ...


9.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мај 16:29GOLF 3 - 1.8 BENZIN- PLIN

Voziloto e dobro socuvano na karoserija, motor, menjac, prednica i za...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мај 14:22AUDI S3 CABRIO UNIKAT BROJ 1 VO MK.

Audi s3 1.8 tfsi.cabriolet..!! Unikaten i mnogu ubava kola. 2011god...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мај 12:29Daihatsu Cuore 1.0 2008g.

Vo ispravna vozna sostojba. Motor 1.0benzin 51kw toyota. Bez klima....


2.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мај 10:15Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам