Струга
                   
96 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes 7 11 rampa do 13 metri se diga

kamjonot sega e uvezen kamjonot e vo rabotna sostojba kako nov vredi ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 21:05Sanduk za kamjon kipper

Sanduk za kamjon kipper 6 m na 2.5 kippat na 2 strani za zemjodelci i...


5.500 €
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 21:04  НОВ ОГЛАС

Od Kupuva Man TGA-TGX kamijoni

- Samo Common rail motor - Plastam CASH Viber +38970869430 ...


8 €
или предлог цена
Струга

Камиони

17 мај 14:12PROTIFPAZARNO VOZILO IVEKO

PROTIFPAZARNO VOZILO Uvezeno god.1987 Vo super sostojba


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

15 мај 11:01ATEGO AXOR SMEÇAR 1823

MERCEDES AXOR SMEÇAR 1823 ZA KOMUNALNI KONTENJERI God.2005 VO ODLI...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

15 мај 11:01Mercedes Atego 1629 SMEČAR

Mercedes Atego 1629 SMEČAR God.2008 Vo Extra Sostojba


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

15 мај 11:00MERCEDES ATEGO 1629

MERCEDES ATEGO 1629 SMEČAR God.2008 Vo Extra Sostojba 070362157


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

14 мај 22:04Mercedes Axor

MERCEDES AXOR SMEÇAR 1823 ZA KOMUNALNI KONTENJERI God.2005 VO ODLI...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

14 мај 22:04Mercedes 816 automatik

Se prodava mercedes 816 vo odlicna sostojba automatik so jastici odli...


9.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

14 мај 18:26Man Slep sluzba

Se prodava slep sluzba za vozila


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

14 мај 18:26vlecna slizba (slep)turbo zeya

Sredena. registrirana. bazdirana so eden zbor top. 24/7


4 €
или предлог цена
Струга

Камиони

13 мај 09:17Kupuvam Mercedes Actros MP4

Bilo kakva sostojba ! Plastam Cash Viber +38970869430


8 €
или предлог цена
Струга

Камиони

10 мај 01:33Kran hiab 140

Kran hiab kako nov


7.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

05 мај 13:05Kiper sanduci

Se prodava kipersanduci za kamjon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

05 мај 13:05Mercedes 816 kipper

Se prodava mercedes 816 kiper vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

05 мај 13:04MENJAC ZA MERCEDES KAMION 2008

MENJAC ZA MERCEDES KAMION 2008 Izvaden Od Atego 2008 070362157


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

02 мај 21:15MAN 26-350

MAN 26-350 SMEÇAR 6x2 Komunalen ZA KREVANJE KONTENJERI GOD.2004 Vo...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

02 мај 21:15СЕ ПРОДАВА MERCEDES BENZ

СЕ ПРОДАВА КАМИОН ГОДИНА НА ПРОИЗВОДСТВО 1991 ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ :0...


5.200 €
или предлог цена
Струга

Камиони

29 апр 11:41Rampa.i sanduk.furgon

Prodavam.od kamion..rampa hidraulicna za povece information na tel. ...


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

23 апр 21:04Noz za sneg

Noz plug za sneg napraven da pasira na jcb 3cx mnogu zdrav moze i na ...


2.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

22 апр 21:36Stetter Mikser

Bure za mikser 7m3


2.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

22 апр 21:36Vw l80

Vw l80 1998 god ispravno se kiper


4.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

22 апр 21:35plug za kamion

plug za cistenje sneg nov 3.20 sirina sega donesen od ch


3.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

22 апр 21:35MAN tgl 12.210

Komjonot e vo odlicna sostojba 8 novi gumi nova turbina 4 novi amorti...


12.600 €
или предлог цена
Струга

Камиони

08 апр 22:52MEILLER KIPPER

MEILLER KIPPER 3.90m 2.30m


3.600 €
или предлог цена
Струга

Камиони

22 мар 20:54POLOVNI KAMIONSKI GUMI

315/80/22.5 295/80/22.5 385/65/22.5 265/19.5 285/19.5 245/17.5


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

22 мар 20:54ATEGO 9-15

ATEGO 9-15 KIPPER


14.300 €
или предлог цена
Струга

Камиони

22 мар 20:53Kipper sanduk za 4 osovini

Kipper sanduk za 4 osovini vo odlicna sostojba za povece informaci pr...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

17 мар 15:04Banazi za kamion colovni

2 bandazi bez gumi za Kamion colovni 50evra


50 €
или предлог цена
Струга

Камиони

14 мар 15:30Mercedes 816 kipper

Se prodava mercedes 816 vo odlicna sostojba


15.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

13 мар 12:19Mejnac za mercedes i tam 190

Ispravna sostojba tel za kontakt 071349954


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

11 мар 13:26MAN TGM 12.250 2011

MAN TGM 12.250 GOD.2011 Vo odlicna sostojba ZA POVEKE INFO 070362...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

05 мар 13:43Samar kardan

3-4kardani 125cm. 135cm i drugi Od atego Samari od atego


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

04 мар 16:57Rampa

Rampa


70.347.214 €
или предлог цена
Струга

Камиони

04 мар 16:56Rampa za kamion atego man

Rampa digalka za kamion Ispravna istaena od kamion vo super sostojb...


70.347.214 €
или предлог цена
Струга

Камиони

04 мар 16:56Opel Movano

Se prodavat Opel Movano 2.2 DTI Godina: 2002 Kontakt: 071220851


6.500 €
или предлог цена
Струга

Камиони

28 фев 16:04Mercedes atego 1618 so kran

Mercedes atego 1618 so kran 2008 Plateni site davacki do registracija...


70.325.789 €
или предлог цена
Струга

Камиони

18 фев 20:54IVECO EUROCARGO

IVECO EUROCARGO 11 DZUBRETARKA 072775111


21.800 €
или предлог цена
Струга

Камиони

17 фев 14:13MAN 26-350 SMEÇAR Komunalen

MAN 26-350 SMEÇAR 6x2 Komunalen ZA KREVANJE KONTENJERI GOD.2004 Vo...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

14 фев 22:52Kran za kamjon

Kran za kamjon vo odlicna sostojba moze i da se proba uste e vo kamjo...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

13 фев 22:34Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам