Радовиш
                   
517 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 5 plus

Vo odlična sostojba Malku vozena Full oprema повеќе информации на...


4.800 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 11:08Mazda 323f 2003g. odlična

Mazda 323f kolata e redovno servisirana I e vo odlicna sostojba So ...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Радовиш

Автомобили

Денес 11:08Passat B5 automatic

Se prodava Volkswagen Passat B5 Napraven mal i golem servis Registri...


3.750 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 08:27  НОВ ОГЛАС

Peugeot 307 Facelift 1.6HDI zamena pikap,monovolumen,kombe

Odlicna


3.400 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 07:40Opel Signum 2.2DTI na lanec

Opelot e dosta zacuvan za godinite so ful oprema,mozna e zamena. Ope...


2.650 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 07:22  НОВ ОГЛАС

Prodavam BMW 320

BMW 320 dobro odrzuvano bez zabeleski. Vo perfektna sostojba. Samo za...


3.650 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 05:57BMW 320d 163ks/2006

Se prodava bmw 320 e91 2006 god uvezena od ch pred 2 godini komandi ...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 00:22Citroen C5

Odlicen se od oprema ima 2.7 hdi hidroactiv tourer se funkcionira bes...


5.500 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Вчера 22:23Audi A8 d3 3.0 tdi quattro

-233 ks ASB мотор -quattro -автоматик -сончев кров -вебасто -кли...


7.200 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Вчера 21:16PASSAT CC

Se prodava Passat CC 2.0 170ks racen menuvac , greaci napred i nazad ...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Вчера 19:59fiat punto 1.2 benzin

fiat punto 1.2 benzin kolata e celosno ispravna dokumenti prevod o...


1.700 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Вчера 19:24  НОВ ОГЛАС

Renault Laguna 1.8 16v

Renoto e komplet servisirano rebrast linest filtri ujle ujle u menac ...


1.700 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Вчера 18:47Evtino!!!! Ford Mondeo

Evtino!!!! Prodavam ford mondeo 2.2 tdci so ponovite diesel motor ...


По Договор
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Вчера 17:54Seat leon 1.9 90hp

1.9 90hp 2000g Klimatronik 17ki letni 15ki zimski Reg do 8mi me...


2.000 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Вчера 16:31  НОВ ОГЛАС

Se prodava BMW 730

Kolata e na bg tabli poveke inf na tel 070502365


4.500 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Вчера 08:31Se prodava Fico

Kolata e vo perfektna sostojba za godinite so remontiran motor


700 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Вчера 08:31Se prodava AUDI A4

Kolata e vo perfektna sostojba so najvisoko nivo na oprema.ima dva kl...


11.000 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Вчера 08:31audi a6 3.0 quatrro

Se prodava Audi A6 2005 redizajn i uvezeno od CH registrirano do 10.0...


По Договор
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

29 јун 21:57Ford fokus 1.8 dtci ful oprema registrirana 070543211

Ford fokus 1.8 registrirana servisirana klima dobri gumi ekstra 07054...


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Радовиш

Автомобили

29 јун 19:17Рено 4 GTL - Плин А-тест - 1108cm3

ПРОДАВАМ ДЕЛОВИ ЗА Р4 Т Л.071210943 Стојан


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

29 јун 17:05Продавам Renault Laguna 1.9 DTI

Продавам Renault Laguna Break 1.9 DTI регисрирана до 11м ЦЕНА САМО 50...


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

29 јун 17:05VW PASSAT B5.5 1.9 TDI 131KS 6 BRZINI

Се продава VW Passat 1.9 TDI 131 ks 2004год. 253,446км реални помина...


3.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 €
Радовиш

Автомобили

29 јун 14:00ROVER 75

Rover 75 Registriran 05.2023 Servisiran Koza al.bandazi full oprema c...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.000 €
Радовиш

Автомобили

28 јун 17:48VW Vento 1.9tdi 66kw 1996/7

🟢Prodavam Vento 1.9 tdi 66kw 96/7 🟢Servisirana 🟢Registracija do De...


1.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 €
Радовиш

Автомобили

28 јун 15:02VW Passat B7 (Webasto)

🔶Се продава VW Passat B7🔷 🔹 Рачен менувач - 6 брзини 130KW - 1...


13.500 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

28 јун 14:18BMW 330xDrive

Bmw 330 xdrive vo perfektna sostojba. 071 559 510 , 071 779 313


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

28 јун 14:10Opel Astra J 1.4 Turbo

Opel Astra J 1.4 103KW (140KS) Mnogu dobra sostojba, napraven servis...


5.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.800 €
Радовиш

Автомобили

28 јун 13:05Smart fortwo

Smart fortwo redovno servisiran Ima bandazhi so zimski i bandazhi s...


2.800 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

27 јун 17:35Citroen C5

Donesen od Holandija, km orginal,vtor gazda so dokaz,promeneto vo hol...


4.500 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
5.500 €
Радовиш

Автомобили

27 јун 17:22Moskvic 1.6

Ponudi na sms ili email,nekoi podatoci ne se tocni bidejki ne gi znam...


500 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

27 јун 17:21VW GOLF 1.9TDI,66KW

Servisiran, pali vozi ,klima


2.290 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

27 јун 13:01Audi a3 19tdi 77kw 2007g

Audi a3 19tdi 77kw 2007g so dosta oprema servisirano komplet klima ra...


11 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

27 јун 11:21Audi a3 ultra 1.6 81kw

Модел:AUDI A3 1.6TDI 111 КС Произведено:2015 5ки на сите Стакла Гор...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

26 јун 19:53Пежо 307 кабриолет

Добро сочуван пежо кабриолет купен од Швајцарија со сервисна книшка и...


4.900 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

26 јун 19:25Delovi za VW Polo 1.4 tdi 2003

Voziloto se prodava vo delovi, so 2 vrati. imame i polo so 4 vrati 1....


50 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

26 јун 13:35Delovi za Audi A3 1.9 tdi 1997

Voziloto se prodava vo delovi


50 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

26 јун 13:35Delovi za VW Passat 1.9tdi karavan 2000g

Voziloto se prodava vo delovi, bandazi prodadeni.


50 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

26 јун 13:35Delovi za VW Golf 4 1.9 tdi karavan 2003

Voziloto se prodava vo delovi. Imame poveke delovi za golf 4 karavan


50 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

26 јун 13:35Delovi za Smart ForTwo 1999

Avtomobilot se prodava vo delovi


50 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

26 јун 13:35Delovi za Mercedes A140 benz 1998

Voziloto se prodava vo delovi


50 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

26 јун 13:35Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам