Радовиш
                   
515 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD FOCUS

FORD FOCUS 2.0 TDCI 2008 GOD... Uvezen od CH 🇨🇭 plateni davacki do...


3.900 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

20 јан 19:11Промовирано

Audi a4 2.7 TDI

Audi a4 2.7 TDI 140 kw 2008 god Registrirano do 21.06 2022 Servis...


10.900 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

25 јан 18:30Passat 1.9tdi

Passat 1.9TDI 110KS 1998 GOD KLIMATRONIK REGISTRIRANA 12.2022 CELA GO...


2.000 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

25 јан 18:12AUDI A4 2.7

Prodavam AUDI A4 2.7 avtomatik 200ks 8-Brzini registrirano vo top ...


6.600 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

25 јан 14:46Honda Accord moze i zamena

Se prodava Honda accord 2.2 cdti Dvozonska klima Kozen enterier ...


4.800 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

25 јан 13:32Рено 4 GTL - Плин А-тест - 1108cm3

ПРОДАВАМ ДЕЛОВИ ЗА Р4 Т Л.071210943 Стојан


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

25 јан 12:32Продавам Renault Laguna 1.9 DTI

Продавам Renault Laguna Break 1.9 DTI регисрирана цела година. Клима...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

25 јан 12:31Audi a3 DSG

Top sostojba poveke info samo na tel 078/674-545


5.000 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

25 јан 10:55Bmw 116 D

▪️ BMW 116d F20 2.0 ▪️Manuelen 6-stepen menuvac ▪️Full oprema ▪️ ...


11.111 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

24 јан 20:21Mercedes B200 CDI

Mercedes B200 CDI Sport edition , servisiran komplet, novi gumi,filtr...


5.450 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

24 јан 15:31Mercedes benz c 200 2010god

mercedes benz c 200 2010 klima i cela oprema,registriran do 2020god...


9.800 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

24 јан 15:31Kia Sorento 2007 executive

Kia Sorento vo odlicna sostojba.Facelift model 2.5 crdi 170 hp so ...


5.900 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

24 јан 13:27Evtino!!!! Ford Mondeo

Evtino!!!! Prodavam ford mondeo 2.2 tdci so ponovite diesel motor ...


По Договор
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

24 јан 10:44BMW E90 316d 177ks

Stranski dok zdravo BMW moze da se vide vo sekoe vreme. 07135559


3.200 €
или предлог цена
Конче / Радовиш

Автомобили

24 јан 09:38Opel astra j 1.4 turbo

Se prodava opel astra j 2011 godina vo odlicna sostojba, ne e udarena...


6.500 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

23 јан 23:26Vectra B 1.6 16V X16XEL

Неувезувана, одржувана, само мали каросериски забелешки на бојата. Фу...


1.650 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

23 јан 19:02Mercedes CLS320cdi 2008 redizajn

Kolata e vo odlicna sostojba bez dopolnitelni vlozuvanja registrirana...


12 МКД
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

23 јан 17:58Audi A8 d3 3.0 tdi quattro

-233 ks ASB мотор -quattro -автоматик -сончев кров -вебасто -кли...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

23 јан 13:48Se prodava bmw

Bmw


5.300 МКД
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

22 јан 22:55Alfa Romeo

Alfa Romeo kolata mnogu dobro socuva isensum vo Tursija kolata mi ost...


3.900 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

22 јан 20:51Peugeot 206

Pali vozi, servisirano,Karoseriski zabeleski , inf na tel 070623116 N...


800 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

22 јан 20:40LAND ROVER

Dzipot e uvezen od CH so realna kilometraza ima napraveno komplet ser...


8.500 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

22 јан 18:21Land Rover 2002 godina

Land Rover 2002godina so 4 novi gum registriran na bg tabli info samo...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

22 јан 18:21Peugeot 406 karavan na delovi.

Se sto vi treba za 406 na delovi.i Reno tvingo1997god.isto na delovi


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

22 јан 15:40Opel tigra na delovi 1.6 16 ven 98 good.

Se sto vi treba za Opel tigra 1.6. povolno.imam i kadet jajce cell be...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

22 јан 15:40Reno twingo na Delovi crno97 good.

Se sto vi treba za Reno twingo 97 good.imam i pezo 406 karavan


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

22 јан 15:40Mercedes E350 4Matic

Prodavam Mercedes E350 4Matic cela godina registriran 180kw,4 novi gu...


24.000 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

21 јан 20:25BMW 320d E90

Servisirano, +4 letni gumi,vo besprekorna sostojba


6.500 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

21 јан 17:29Se prodavaat dve bubi

Se prodavaat dve bubi ednata 70 god i 74 god i rezervni novi delovi ...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

21 јан 13:07Ford eskord 1.8 td vo ekstra sostojba zacuvan

Ford eskord centralno el dzamovi klima full 070543211 vane


550 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

21 јан 13:07Fiat registriran top sostojba 070543211

Fiat uno 1.0 benz registrirano novi gumi predni nov akolumator ekstra...


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 €
Радовиш

Автомобили

21 јан 13:06Seat Ibiza 1.4TDI 59kw

Seat Ibiza 1.4TDI 59kw 2008 God so dosta oprema novi gumi ms servisir...


3.400 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

21 јан 11:22FORD FOCUS

FORD FOCUS 2.0 TDCI 2008 GOD... Uvezen od CH 🇨🇭 plateni davacki do...


3.900 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

20 јан 19:11Mercedes C220 2008g Toop Sosotojba.

Se Prodava Mercedes C220 reg cela god so zelen karton servisirana Uve...


8.350 €
или предлог цена
Конче / Радовиш

Автомобили

19 јан 20:03AUDI A8L 3.0TDI

AUDI A8L 3.0 258ps FACELIFT, EUR 6 MATRIX SO NAJVISOKO NIVO NA OPREM...


По Договор
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

19 јан 18:02Range Rover Sport 3.6

Dzipot e vo top sostojba 3.6 motor V8 , bi turbo .so novi gumi . ...


13 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

19 јан 16:17Mercedes VITO -2010 god

Vito CDI 111 , 2010 god 116 ks . Motor top i karoseriski , original ...


8 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

19 јан 16:17Prodavam BMW 320

BMW 320 dobro odrzuvano bez zabeleski. Vo perfektna sostojba. Samo za...


3.700 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

19 јан 13:33delovi za bmw e46 320d

polovni delovi za bmw e46 320d so najdobra cena kontakt : MANCI 077...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

18 јан 21:33Se prodava Opel Astra

Cena po dogovor Broj za kontakt 070845362


По Договор
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

18 јан 16:35Se prodava mercedes C 200

Kolata e reg.cela god.so zelen karton.novi gumi.komoletno servisirana...


3.400 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

18 јан 12:22Страна 2 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам