Подкатегорија:
                   
194 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Traktor Steyer

Prodavam Traktor Steyer so site dokumenti ima 4 brzini rabote perfekt...


1.500 €
или предлог цена
06 јун 21:26Cirkular za traktor !!

poveke inf:077-992-072 golem kapacitet na secenje tih i lesen za rabo...


500 €
или предлог цена
24 мај 19:05Широки лени за Картел / Siroki leni za Kartel

*СЕЗОНСКО НАМАЛУВАЊЕ* Се продаваат широки ленти за Картел.


1 МКД
или предлог цена
21 мај 18:37СЕ ПРОДАВА НОВ ЛАНСЕР ЗА ТРАКТОР

СЕ ПРОДАВА НОВ ЛАНСЕР ЗА ТРАКТОР MASSEY FERGUSON 39 ЦЕНА ПО ДОГОВОР


По Договор
или предлог цена
21 апр 21:11СЕ ПРОДАВА БАЛИРАЧКА ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА- MASSEY FERGUSON

СЕ ПРОДАВА БАЛИРАЧКА ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА- MASSEY FERGUSON ЦЕНА ПО ...


По Договор
или предлог цена
21 апр 21:07John deere 1030

John deere 1030 so kabina parno i radio donesen od ch ekstra


41 €
или предлог цена
14 апр 09:56Baliracka new holland s940

Donesena od ch moze da se proba ekstra inf 071320730


3 €
или предлог цена
14 апр 09:56Kosacki doneseni od ch

Ispravni sega doneseni ekstra


12 €
или предлог цена
14 апр 09:56Deutz 6006 i john deere 1030

Doneseni od ch ekstra 071320730


12 €
или предлог цена
07 апр 09:08FORD 4100

Traktorot e vo top sostojba moze da se proba vo sekoe vreme


4.500 €
или предлог цена
24 мар 23:01imt 533

se prodava imt 533 .A moze i zamena za 539 so moja doplata. barajte...


1 €
или предлог цена
19 мар 21:34Lanci 10mm

Lancite se novi dolgi 5m so zategac


100 €
или предлог цена
19 мар 14:22Massey Ferguson 240 S

Massey 240 S , 2010 godina. So kabina cena. 6400 €.


6.400 €
или предлог цена
08 мар 19:09Polovni Traktori Massey Ferguson i Mahindra

Uvoz na Polovnj Traktori nad 2010 godina Od Marka ,Massey Ferguson ...


7.000 €
или предлог цена
26 фев 19:50Motokultivator IMT 506

Vo ispravna sostojba so freza


350 €
или предлог цена
25 фев 18:46Massey Ferguson

Traktoro e donesen od gernanija dosta zacuvan 80 kojna


8.500 €
или предлог цена
12 фев 11:41Se prodava massey 264S turbo

Vo ekstra sostojba uvos ch


7 €
или предлог цена
08 фев 12:46Baliracka new holland 940s sega uvezena od ch

Poveke inf na tel 071320730


По Договор
или предлог цена
08 фев 12:46Massey 165

Ekstra sostojba uvoz ch 4 novi gumi


5 €
или предлог цена
08 фев 12:46Trobrazden plug belgracki

Trobrazden plug belgracki visoko klirens vo dobra sostojba


По Договор
или предлог цена
15 јан 15:53PLUG IMT 756

plugovıtese vo odlıcna sostojba ınformacıa na 070569412


400 €
или предлог цена
06 јан 14:45Se prodava baliracka

New holland 575 sega uvezena od ch


3 €
или предлог цена
06 јан 14:24ciklon(RASTURAC) na trkala i na hidrulikata 450kg

PRODAVAM CIKLON NA TRKALA ITALJANSKI MOZE DA SE VIDE I PROBA VO SEKOE...


300 €
или предлог цена
10 дек 14:48Kosacka diskova

Kosacka diskova 2.5 m sirina i 1.6m sirina vo ekstra sostojba


По Договор
или предлог цена
28 ное 13:07Baliracka internacional 553

Baliracka internacional 553 so hidrulicen baraban i hidrulicno podesu...


По Договор
или предлог цена
28 ное 13:07Trobrazden plug plugovi

Trobrazden plug


260 €
или предлог цена
25 ное 21:04SE PRODAVA cena po dogovor

Traktor imt 533 ekstra sostojba tel za kontakt 071245641 kosta cena p...


2.200 €
или предлог цена
24 ное 21:06Renault 551

Traktorot e vo odlicna sostojba moze da se vidi vo sekoa vreme tel. Z...


3.700 €
или предлог цена
16 окт 20:05FORDSON SUPER DEXTRA, prikolica, cisterna i plugovi

-Traktor Fordson SUPER DEXTRA vo ekstra sostojba - Prikolka (so mozn...


По Договор
или предлог цена
16 окт 16:41Kombajn135

Spremen za zetva, napraven celosen servis. Javete se na tel. 070 745 ...


По Договор
или предлог цена
09 сеп 11:47Kombajn135

Odlicen socuvan tel:070 745 598 -vasko. Proizveden:2001god.


По Договор
или предлог цена
09 сеп 11:47Claas Merkator 70

kombajnot e vo odlicna sostojba ima 3 m heder 6 cilindri deutz motor


1 €
или предлог цена
07 сеп 07:03IMT 509 Motokultivator

Se prodava motokultivator IMT 509 dizel 9.6 KS, proizveden 1984 godi...


1 €
или предлог цена
15 авг 15:18NEW HOLLAND 1530

Se prodava new holland 1530 ekstra sostojba spremen za zetva ekstra c...


1 €
или предлог цена
17 јул 17:45Страна 5 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам