Гевгелија
                           
130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа 520м2 со деловен простор со голем паркинг,подрум,гаража

Се Издава/Продава Деловен простор Два дуќани 68м2+48м2 Стамбен прос...


111 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 19:04Се продава нова куќа

Се продава нова луксузна и опремена куќа, веднаш вселива. Куќата се н...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 10:23Kuka na 2 sprata 130m3 dukan

Samostojna kuka na bulevar te na glavna ulica so br na imoten list 11...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 08:25  НОВ ОГЛАС

izdavam kukja

izdavam kukja ( dve sobi i kupatilo) komplet opremeno info 077 699 2...


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

27 мај 22:54Kuka so bazen vo Star Dojran

Se prodava kuka so bazen vo Star Dojran na mirna lokacija so dva posb...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

27 мај 16:52Sobi i Apartmani vila V&N

Se iznajmuvaat apartmani i sobi vo Star Dojran vednas nad glavnata ul...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

27 мај 16:47ПРОДАВАМ ВИКЕНД КУЌА ВО СТАР ДОЈРАН

Куќата е ексклузивна и се наоѓа на широка улица во таканаречениот дел...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

27 мај 13:00Se izdavaat sobi vo star Dojran

Sobite se vo centarot na Star Dojran sproti pazarot vednas nad hotelo...


500 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

26 мај 14:00Luksuzna vila vo Star Dojran

Се продава Фемили Хаус, луксузна, целосно опремена вила во Стар Дојра...


200.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

23 мај 13:35Prodavam luksuzna kuka vo Gevgelija

Продавам луксузна куќа на Караорман во Гевгелија, 520 м2, четири ниво...


199.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

20 мај 16:02Се продава стара куќа со голем двор позади паркот

Се продава стара куќа со голем двор на одлична локација позади паркот...


11.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

15 мај 17:20Се издава наместена куќа

!!! ИЗДАДЕНА !!! Се издава целосно наместена и веднаш вселива куќа, ...


8.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

13 мај 07:40СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН 50М2/30М2 АPARTMENT FOR RENT

Се издаваaт Апартмани приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100м...


9.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

12 мај 15:48Се продава куќа во Гевгелија

Се продава куќа со деловен простор кај стадионот во Гевгелија 300м2 п...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

11 мај 08:48se izdava kukja

se izdava kukja na marsal tito 46 ! 070 434 154


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

09 мај 11:03VILA VANILA - SOBI I APARTMANI ZA KRATOK PRESTOJ

Вила Ванила се наоѓа на само пет (5) минути од центарот на градот во ...


1.200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

08 мај 07:42Купувам куќа/вила во Дојран

Купувам куќа/вила во Дојран до 50.000 евра. Роберт: 075.228.347


50.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

03 мај 13:07СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА-ПРИЗЕМЈЕ /HOUSE FOR RENT

Се издава спрат од куќа-приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (10...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

02 мај 11:09Kuka vo Gevgelija

Agencijata za neviznosti Dorjan building invesmet prodava kuka vo Gev...


135.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

02 мај 00:03Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava Kuka vo...


80.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

01 мај 23:35Kuka vo Gevgelija na super lokacija

Se prodava kuka vo Gevgelija so dvorna povrsina od 563 m2 i vnatresna...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

01 мај 23:35СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА/HOUSE FOR RENT

Се издава спрат од куќа на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри о...


12.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

26 апр 16:54Kuka vo Nov Dojran

Se prodava kuka vo Nov Dojran odlicna lokacija cena 25.000 evra za po...


24.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

26 апр 12:32Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


80.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

24 апр 17:46Kuka vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran buildin invesment prodava kuka vo Ce...


120.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

24 апр 17:46KUKA VO STAR DOJRAN, NAD PLAZATA FUK TAK

PRODAVAM KUKA VO STAR DOJRAN, NA 80m NAD PLAZATA FUK TAK, IZLEZ OD DO...


52.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

24 апр 09:14Vila so bazen vo Nov Dojran

Se prodava kuka vo Nov Dojran naselba Kaldrma. Plac-500 m2 ✅ Kuka-1...


190.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

23 апр 14:42Sprat od kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava sprat od ...


29.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

21 апр 09:16SE IZDAVA KUKA / HOUSE FOR RENT

Se izdava kuka prizemna kompletno opremena so sopstveno greenje na st...


12.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

12 апр 19:45Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka vo ...


45.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

12 апр 10:49Sprat od kukja

Se izdava namesten sprat od kukja vo Gevgelija


200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

09 апр 09:44Iznajmuvanje vila vo Dojran

Se iznajmuva vikendica vo Dojran.Za poveke informacii javete se na:07...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

03 апр 14:58Се Продава СТАРА куќа со плац на атрактивна локација

Површина на куќата е 83 м2, Вкупна површина на плацот е околу 600 м...


60.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

02 апр 13:00Kuka vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na e...


135.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

28 мар 17:55Се продава мезонета од 58 м2 во Пефкохори, Халкидики.

Се продава мезонета од 58 м2 во Пефкохори, Халкидики. Година на град...


150.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

25 мар 09:37Se iznajmuva kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment iznajmuva kuka na...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

20 мар 19:00Se prodava kukja negorci

Se prodava kukja selo negorci Gevgelija na patot selo negorci prdejci...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

18 мар 01:37Kuka vo centarot na Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava kuka vo centarot na Gevgelija pozda...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

16 мар 11:54Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

15 мар 20:04SE PRODAVA KUKA NA KARAORMAN

SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA NA KARAORMAN SO PREKRASEN POGLED KO...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

15 мар 14:48Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам