Гевгелија
                           
131 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Nov trosoben stan

Prodavam Nov trosoben stan izgraden so najsovremeni materijali


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 мај 11:03Se izdava stan

Se izdava ne opremen stan 67 m2 so dve spalni sobi informacii na ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 мај 10:53Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 мај 21:08Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Гевгелија

Станови

17 мај 11:28Se prodava stan

Se prodava stan od 58 m2 so podrum od 6 m2 na ulica Sava Mihajlov 6-3...


20.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 мај 20:53Se iznajmuva nov trisoben namesten stan

Nova gradba, kompletno namesten,sopstveno parno greenje, klima,tv, in...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 мај 17:17Se izdava garsonjera vo Star Dojran!

📞📞***Se izdava Apartmant vo Star Dojran, se naogja na strog centar ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

16 мај 08:38Se izdava nov namesten stan

Kontakt: Atanas 070543705


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 мај 19:22Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan na prvi sprat vo odlicna sostojba. Kontakt :...


10.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 мај 19:22STAN VO GEVGELIJA

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno par...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

13 мај 10:55Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Se izdavat apartmani vo Star Dojran do 4 luge. Apartmanite se izdavat...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

12 мај 19:48Se prodavat stanovi vo Star Dojran

➡️ Se prodavat ednosobni i dvosobni stanovi na dve lokacii vo Star Do...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

12 мај 19:48Се издава стан за домување или канцеларија

Наспроти хотел Аполонија, строги центар во Гевгелија. Распоредо...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

11 мај 12:18Pridavam stan vo gradba vo gevgelija

Prodavam stan vo gradba vo gevgelija,graden so najsovremeni materijal...


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

08 мај 10:12Нов Трособен Стан - 76м²

🔑 Нов трособен стан - Стан тип - 6 (76м²) Станот располага со дн...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 мај 18:06Се издава Апартман 75м2/Apartments for rent Gevgelija 75м2

Се издава Апартман на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивш...


9.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 мај 11:10Se izdavat stanovi vo sekoj period od godinata

Stanovite se opremeni kompletno na prv red glavna ulica raspolagat so...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

05 мај 12:251728m2+1628m2 Atraktivno mesto na Vodno menuvam za stan

Atraktivno mesto na Vodno nad sredno Ugostitelsko, mesto vikano Sam...


25 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

05 мај 07:05Nov Trosoben Stan Vo Izgradba 62m²

Станот располага со дневна соба, кујна и трпезарија, две спални соби,...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 мај 14:50Prodavam Nov trosoben stan

Prodavam Nov trosoben stan


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 мај 05:08Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava stan vo...


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

30 апр 09:47Stan

Se prodava stan vo centarot na Gevgelija


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 апр 13:00Nov moderen stan 81m2

Izdavam modereno opremen stan na mirno mesto vo Gevgelija na 5 min od...


350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
380 €
Гевгелија

Станови

25 апр 19:25Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo ...


33.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 апр 20:07Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava stan vo Gevgelija vo blizina na Nov...


750 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 апр 16:45Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava stan vo G...


34.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 апр 21:53Stan vo Gevgelija namesten

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava stan vo G...


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 апр 10:43Se izdava celosno namesten stan

Se izdava celosno namesten stan Dogovor na minimum 1 godina !


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 апр 17:26Kupuvam Garsonjera

Kupuvam garsonjera ili pomal stan Vo gevgelija po realna cena od m2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

11 апр 17:56garsonjera komplet opremena

Se izdava celosno opremena garsonjera 40 m2 sproti neptun.


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

04 апр 20:33Se iznajmuva stan

Se iznajmuva dvosoben, novoopremen stan na 2 kat so juzna orientacija...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 апр 20:06Se prodava stan vo Ierissos Grcija

Se prodava stan vo Grcija Irissos 60 m2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 мар 18:24Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo ...


47.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 мар 21:27Se prodavat novi stanovi vo izgradba,vselivi do mesec juli l

Se prodavat novi stanovi vo izgradba,vselivi do mesec juli locirani v...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

21 мар 22:07Се издава по закуп во центарот на градот

Се издава стан под закуп во центарот на градот на приземје. Станот се...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

20 мар 19:36Се издава стан во струмичката зграда

Се издава стан од 130м2. Комплетно наместен. Греење - парно , ладењ...


400 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 мар 02:34Se izdrava apartman za kratok prestoj

Mihaela apartmani,izdava apartman za kratok prestoj. Kapacitet na 6 ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 мар 11:34Се издава комплетно опремен стан на приземје

Се издава комплетно опремен стан на приземје 70 м2.


9.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 фев 13:00Novi stanovi vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava novi sta...


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 фев 08:02Се издава еднособен стан

Се издава еднособен стан, спроти хотел Аполонија, строги центар во Ге...


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

19 фев 11:36Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам