Подкатегорија:
                   
15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pecka na struja 6

Se prodava polovna ispravna pecka na struja 6(sestica) pecka e isprav...


2.000 МКД
или предлог цена
03 јун 10:55Bojler

Bojler 80L.Magnohrom Kraljevo. Jugoslovenski kvalitet. So nadvorešn...


7.900 МКД
или предлог цена
02 јун 18:29Frizider

Kombiniran frizider, Indezit 400 Lit. Skoro nov. Dimenzii: 190×70×...


14.900 МКД
или предлог цена
02 јун 18:28Aspiratori za kujna

Aspiratorite se novi ,ne upotrebuvani !!


По Договор
или предлог цена
29 мај 09:22kafemat krups

se prodava kafemat krups so racka vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
14 мај 21:11Mikrobranova SEVERIN 700W

Prodavam nekoristena mikrobranova SEVERIN MW 7895 700W 20L. Za kon...


4.800 МКД
или предлог цена
14 мај 17:43Соковница Beko BKK2144Y

Се продава соковница Beko BKK2144Y во добра состоjба. https://www...


1.900 МКД
или предлог цена
21 апр 17:41Se prodava masina za perenje alista Gorenje

Se prodava masina za perenje alista Gorenje. Masinata e ispravna, se ...


3.500 МКД
или предлог цена
20 апр 19:36Kafemat Delimano deluxe

Kafematot e nov dali ima napraveno 10 kafinja


7.000 МКД
или предлог цена
18 јан 00:23KAFEMAT PHILIPS 2200 SERIES

SE PRODAVA KAFEMAT 270 EUR Philips EP2220/10 Кафемат Боја Црна ...


270 €
или предлог цена
11 јан 17:05се продаваат комплет ножици

се продаваат комплет ножици нови многу квалитетни цел комплет цена ...


200 МКД
или предлог цена
05 јул 14:32Kombiniran frižider

ARISTON Dimenzii: 190x70x65 cm. Kapacitet 380 Litri.


14.990 МКД
или предлог цена
08 дек 13:41Bojler 80 l.

Nov, neupotrebuvan. JUS standard. So nadvoreshna regulacija na tempe...


По Договор
или предлог цена
08 дек 13:40Апарат за леб / Apart za leb Silver Crest SBB 850 F2

ПРОДАДЕНО! ПРОДАДЕНО! ПРОДАДЕНО! ПРОДАДЕНО! ПРОДАДЕНО! ПРОДАДЕНО...


4.000 МКД
или предлог цена
06 дек 15:37се продава апарат за филтер кафе VICKO

се продава апарат за филтер кафе VICKO користен но исправен цена 300 ...


300 МКД
или предлог цена
06 окт 18:29Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам