Гевгелија
                   
453 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A3(hatchback) 2.0TDI

Најдобриот автомобил со најдобра цена! Време е за луксузен семеен авт...


5.990 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Гевгелија

Автомобили

09 мај 12:22Промовирано

Mercedes C220 w203

Se prodava Mercedes C220 w203 vo odlicna sostojba registriran do 08/2...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.100 МКД
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:50BMW x5 Facelift 4.0D xDRIVE

Bmw x5 M paket Facelift 4.0 xDRIVE 2011. Full oprema: •napraven gole...


20.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:05Mazda 3 1.6d 2008g reg do 02.2023 Mozhe i Zamena za poeftina

Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g Registrirana do 02.2023 Mal servis pre...


4.399 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 17:08VW SHARAN 1.9TDI AUTOMATIC

W SHARAN 1.9 TDI 116 KS 7 sedista God.na proizvodstvo  2008 Regis...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:56Lada Niva

Lada Niva 2004 god. 1.7 injection so A test plin Voziloto e vo odl...


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:18VW Caddy 2.0 TDI 4Motion

Возилото има носивост 600кг. Поседува комплетна опрема (клима, 4х4,...


8.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:56VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI *2007g *212.000km *51kW *4600€ Возилото има носивост ...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:55Se prodava BMW 530

Se prodava BMW 530 vo odlicna sostojba.... ZA POVEKE INFORMACII NA...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 00:11CADDY 1.6 TDI

Klima centralno zaklucuvanje Elektricni prozorci 2 klizaci vrati ...


8.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 00:04Vw passat b5.5 quattro

Prodavam pasat b5.5 2001 godina 2.5 tdi 150hp Automatic tiptronic men...


1.800 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.999 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

18 мај 22:50Opel Corsa D 1.3 cdti 75 KS

Se prodava Opel Corsa 1.3 cdti 2007 godina , 4 Novi gumi SAVA, smenet...


3.400 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

18 мај 19:30SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 CDTI 90KS...EKSTRA...

opel corsa 1.3 cdti 66kw...90ks registrirano do 07 2022 klima is...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 мај 08:37AUDI Q7

AUDI Q7 3.0 TDI +CIP 4 ZONSKA KLIMA GREACI NA SEDISTA FABRICKI CD ...


11.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 мај 19:29AUDI A3 SPORBACK 2.0 TDI COMMON RAIL MOTOR EURO 5

AUDI A3 SPORBACK 2.0 TDI 143 KS. COMMON RAIL MOTOR EURO 5 2010 GOD....


8.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 мај 07:57FORD FUSION 1.4 TDCI FULL

FORD FUSION 1.4 TDCI 10TI MESEC 2006 GOD. NAJVISOKO NIVO NA OPREMA GR...


3.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 мај 07:57Volvo v50 2.0d 2007

Prodavam Volvo V50 2.0 dizel 2007 god Zimski gumi Golem servis pred...


3.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 мај 00:13MERCEDES E300TD AVTOMATIK

INFO NA 070222194 VENCI INFO NA 070222194 VENCI INFO NA 070222194 V...


111 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

16 мај 14:53VW TOURAN 1.9TDI 77KW 7 SEDISTA

INFORMACII NA 078-460-911 INFORMACII NA 078-460-911 INFORMACII NA 0...


4.750 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

16 мај 14:53BMW 320D Navi Automatic

Модел: BMW 320D Произведено: 2008 Гориво :Дизел Мотор: 1998 cm³ •1...


7.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

16 мај 12:13VW PASAT 1.9TDI 2006

Se prodava mnogu socuvan Pasat 1.9tdi dokazano najdobriot motor.Nem...


4.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.700 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

16 мај 12:11LAND ROVER DISCOVERY3 2.7TD V6

Se prodava perfektenland Rover discovery3 dizel so v6 2.7td motor....


11.900 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

16 мај 12:11RENO MEGANE 1.5dci dizel

Se prodava RENO MEGANE1.5dci uvezeno od CH.vo mnogu dobra sostojba.Se...


5.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.600 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

16 мај 12:11VW TOURAN 1.4 TSI. 140HP 2006god.

Servisirana maslo i site filtri Nov lanec,klizaci i vodna pumpa Nov r...


2 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 мај 03:50Fiat tipo 2019

Fiat Tipo 2019,Benzin-plni, plin-dizna, kupena od salon na Fiat od Ma...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Гевгелија

Автомобили

15 мај 23:26FORD ESCAPE 3.0 BENZIN PLIN FABRICKI

Voziloto e vo odlicna sostojba Maksimalno socuvano karoseriski Moto...


5.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.350 €
Гевгелија

Автомобили

15 мај 23:06AUDI Q7

AUDI Q7 3.0 TDI +CIP 4 ZONSKA KLIMA ORGINAL 2 KLUCA SO DALINSKO GR...


11.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 мај 20:22Opel Astra G 1.7 TD

Se Prodava Opel Astra G karavan registirana cela godina garazirana ce...


2.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 мај 20:09Se Prodava vozilo

Se Prodava BMW X3 ili zamena za poeftino vozilo


6.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 мај 19:22Prodavam Opel Astra

tel .070543705


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 мај 19:22Se prodava! Opel Astra

Cena po dogovor Tel za kontakt: 070 320 840 - Jovan


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 мај 13:00AUDI A4 2.0 2012 TOP SOSTOJBA

SE PRODAVA AUDI 2.0 TDI 143 KS 2012 SO MNOGU OPREMA KOZA TEMPOMAT...


13.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

15 мај 10:25Alfa Romeo 159 1.8benzin 2007g

Alfa Romeo 159 1.8 benzin Z18XER-motor -kolata se prodava na delovi...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 мај 20:37Reno Clio 1.4 16v 2001

Reno Clio 1.4 16v 2001 Benzin A-test plin A-test folii Registr...


1.850 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 мај 20:32Hyundai santa fe

Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
Дојран / Гевгелија

Автомобили

14 мај 15:04VW GOLF 4 1.4 BENZIN 1999GOD AC KLIMA PERFEKTNA SOSTOJBA

Vw Golf 4 1.4 16v Benzin 1999god 55kw 75ks Kolata e vo odlichna sost...


1.199 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

14 мај 10:36Golf 3

Golfot e so orginal kilometraza.Pali vozi.Bez zameni.


1.080 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 мај 16:21AUDI A3 20 TDI BEZ ZABELESKI

Se raboti na nego Vo odlicna sostojba Servisirano komplet Novi gu...


5.100 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.200 МКД
Гевгелија

Автомобили

13 мај 15:03Pasat 2.0 tdi 2008

Prodavam pasat B6 2.0 tdi 16 venila homoral pumpa noviot motor 2008 ...


4.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 мај 08:09Mazda 3 1.6d 109ks 2008g vo Odlicna sostojba

❕Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g ❕ 👉Registrirana do 02.2023👈 👉Mal se...


4.399 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 мај 15:20Golf 3

Prodavam golf 3, cenata e 1300 evra ima prostor za dogovor barajte me...


1.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 мај 14:48Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам