Дебар
                           
3 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

МОДЕРНА КУЌА / SHTEPI MODERNE / MODERN HOUSE /

Sipërfaqja e Truallitt 300 m2 Siperëfaqja e brendshme 440 m2 -Shtëpia...


170.000 €
или предлог цена
Дебар

Куќи / Вили

17 мај 18:30Kuka vo Debar

Kukata e renovirana i se naoga na ulica Atanasie Ilic, za poveke info...


140.000 €
или предлог цена
Дебар

Куќи / Вили

01 мај 09:08Shitet shtëpi Rr. 1 Maj - Се продава куќа Ул. 1 Мај

Ndërtim i ri i realizuar me materiale cilësore dhe sipërfaqe të mbren...


120.000 €
или предлог цена
Дебар

Куќи / Вили

17 сеп 12:23Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам