4 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam zemjiste so kosteni

8600m2 zemjiste so kosteni,19000m2 suma i livada do asfalten pat ... ...


1 €
или предлог цена
16 мај 22:41Se prodavaa zemja vo Debar

Cenata e fiksna, 25€ m2 Lokacija:drugo selo Kontakt:071718281


1 €
или предлог цена
Центар Жупа / Дебар

Плацеви и Ниви

16 апр 00:37Se prodavaat zemji/placevi vo Debar

1)1410m2 2)972m2 3)1306m2 4) 2664m2 Cena 40euro m2,ne e fiksna K...


40 €
или предлог цена
16 апр 00:20SE PRODAVA PLAC 511M2 ZA GRADBA P+4+P VO DEBAR

SE PRODAVA PLAC 511M2 SO DOZVOLA ZA GRADBA P+4+P VO DEBAR VO BLIZINA...


1 €
или предлог цена
02 дек 12:01Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам