105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOLF 6 VARIANT 1.6 TDI 2010

Kolata e mnogu socuvana. Registrirana so zelen karton 08.2023 Moze z...


2 €
или предлог цена
Вчера 10:26Промовирано

FORD FIESTA 2013 PRV SOPSTVENIK

Se prodava FORD FIESTA 2013ta godina 🔶️1.4 DIZEL 68KS 🔷️PRV SOPSTVE...


5.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.100 €
22 мај 12:05Промовирано

AUDI A6 2.0TDI 177 PS

AUDI A6 2.0TDI 177PS Voziloto e so full oprema i vo odlicna sosotoj...


22.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
22.500 €
Денес 13:00VW Golf 1.6 16v

-Servisiran set lamela LUK -Set rebrasti so vodna pumpa,pk kais i u...


2.000 €
или предлог цена
Центар Жупа / Дебар

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Audi A3

Audi A3 1.9 TDI Redizajn Model Klimateonik Tempomat Uvezeno od Holan...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:22  НОВ ОГЛАС

Mercedes Benz C220 CDI

Mercedes Benz C220 CDI Tempomat Greaci na sedista Bela koza Krov...


6.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.800 €
Денес 11:20BMW E46 318İ

-1999god -1.8i 87kw -Reg so zelen karton -Novi gumi zimski fulda...


3.000 €
или предлог цена
Центар Жупа / Дебар

Автомобили

Вчера 21:09VW POLO 1.0

-Vw polo 1.0 -Servisiran -Kilometraza 180.000km -Mozna zamena Za ...


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.100 €
Центар Жупа / Дебар

Автомобили

Вчера 21:08OPEL ANTARA 2.0 TD 4X4 SUV

Alominski bandasi,klimatronik,isofix,greaci na sedista,ABS,Airbag,par...


9.480 €
или предлог цена
Вчера 15:33GOLF 6 VARIANT 1.6 TDI 2010

Kolata e mnogu socuvana. Registrirana so zelen karton 08.2023 Moze z...


2 €
или предлог цена
Вчера 10:26VW GOLF 5 1.4 TSI GT SPORT 170 HP 6Brzini

Golf 5 1.4 TSI 170HP GT original fabricni 125KW Registracija edna god...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 01:04RENAULT SCENIC 1.5 dci 120.000 km

Moze zamena samo so avtomatik vozilo do 77kw 126.000 Original KM so p...


4.500 €
или предлог цена
01 јун 20:43BMW 530D GT 2010 250.000 KM

22.10.2020 prva registracija MK Reg so zelen do 20.12.2023 4 Novi gum...


16.500 €
или предлог цена
01 јун 08:48VW AMAROK 2013 PRV GAZDA 4X4

VW AMAROK, PRV GAZDA KUPENO NOVO VO MK PROIZVODENO 12.2012 / PRVA R...


19.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.300 €
31 мај 17:45Audi A6 2.0 TDI. S line

Audi A6 2.0 TDi vo ekstra sostojba.. avtomatski menjac CVT. so 7 brzi...


6.500 €
или предлог цена
Центар Жупа / Дебар

Автомобили

30 мај 18:02*BMW 318d EXTRA*

Se prodava BMW 318 2008 god. vo maximalno zacuvana sostojba,mnogu eko...


6.800 €
или предлог цена
30 мај 15:17AUDI A3 1.6 2012

Audi a3 1.6 tdi 2012 200000 km realni Vo 193000 golem servis rebr...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.500 €
29 мај 19:50FORD FIESTA 2013 PRV SOPSTVENIK

Se prodava FORD FIESTA 2013ta godina 🔶️1.4 DIZEL 68KS 🔷️PRV SOPSTVE...


5.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.100 €
22 мај 12:05Opel Corsa D 1.3 Cdti 2006

Opel Corsa D 1.3 Cdti 2006 Registracija do 04.2024 Napraven servis ...


3.550 €
или предлог цена
20 мај 22:55Passat 125kw 170ks

Registracija +zelen karton do 11.23 gumi novi tigar sevis napraven 05...


5.200 €
или предлог цена
18 мај 22:30VW Touran 1.9 TDI 105 hp

7 sedista 1.9 tdi 105 hp


1 €
или предлог цена
14 мај 09:56Touran 1.9

Touran 1.9. 7sedista 2006 godina


5.200 €
или предлог цена
09 мај 14:47Toyota Voziloto e doneseno od germania i e od vtor gazda

Neregistrirano vredi da se vidi


4.500 €
или предлог цена
08 мај 23:16Mercedes-Benz ML 350 BlueTec 4matic

-190KW -2987cm3 -Lane assist -Greachi na volan -mercedes benz int...


32.800 €
или предлог цена
08 мај 20:57Mercedes E350 - Bluetec

Mercedes E350S 217.000 km BELA KOZA Zimski i letni gumi


15.999 €
или предлог цена
20 апр 00:28Jeep Wrangler 072232044

Donesen e od amerika registracija ima do pervi mesec 2024 novi 4 gumi...


25.000 €
или предлог цена
15 апр 14:29Mercedes Benz - E220 CDI AVANGARDE BlueEFFICIENCY-2011

prodavam Mercedes Benz E220 CDI Avangarde BlueEFFICIENCY 2011 vo sobr...


13.500 €
или предлог цена
11 апр 20:01Opel Astra

Zamena za po nova kola


3.000 €
или предлог цена
09 апр 23:05Mercedes S320

Se prodava Mercedes S320, full oprema, donesen e od Svedska pred 3 go...


13.999 €
или предлог цена
23 мар 20:05Ford Focus Kolata se prodava vo top sostojba

Kolata e perfektna vredi da se vidi, cenata neje fiskna Info 076944...


1.700 €
или предлог цена
11 мар 17:23Se prodava 2003 C270cdi avant-garde

Se prodava 2003 C270cdi avant-garde,full oprema I se si raboti, extr...


3.350 €
или предлог цена
08 мар 19:09BMW E39 530d 193ks

Bmw e39 530d 193ks realni km 300.000… Golem servis… 4 bandasi so le...


4.900 €
или предлог цена
28 фев 12:35Mercedes e 220

SE prodava Mercedes e 220 cdi avtomatic full oprema registriran servi...


5.200 €
или предлог цена
03 фев 20:21Golf 6

SE prodava golf 6 77/105 tdi bluemoshen 2009 godina full oprema regis...


7.300 €
или предлог цена
03 фев 20:09Se prodava Passat b6 2005

Passat b6 Full oprema Servisran Regg do 10.10.2023 Novi zimski ...


5.500 €
или предлог цена
02 фев 18:37Audi a3 2.0 tdi Sportback 2xsline S-tronic

Audi a3 2.0tdi 2xSline S-tronic Full Panorama 2.0tdi. SPORTBACK ...


1 €
или предлог цена
28 јан 18:05Audi a4 s line

Audi a4 2.0 s line 2006 Napraven golem servis Nov set lamela N...


5.000 €
или предлог цена
15 јан 14:56Se prodava Pasat 2.0 tdi 2006 godina

Pasat 2.0 tdi 2006godina Servisiran Registriran Vo odlicna sostoj...


4.500 €
или предлог цена
14 јан 12:47Mercedes-benz 220

Voziloto e vo odlicna sostojba odrzano cenata ne e fiksna Sheat ...


8.000 €
или предлог цена
16 дек 13:24Volkswagen Golf 6 Variant 1.6 TDI 2011

Volkswagen Golf 6 Variant 1.6 TDI 2011 Servisiran + novi zimski gumi...


1 €
или предлог цена
01 дек 16:52Audi A4 3.0 TDI Automatic TipTronic Full Oprema

Full Service Registriran + Zelen Karton 1 god Oprema: Keyless ...


12.500 €
или предлог цена
23 ное 19:14se prodava mercedes c 220 cdi 2001

se prodava mercedes c 220 cdi 2001 godina 275000 km cena 2900 E Tel ...


2.900 €
или предлог цена
15 ное 19:28Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам