Крива Паланка
                           
23 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka so bazen

Se prodava kukja so bazen na mirno mesto na 1.3 km od centarot na gra...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 02:53Промовирано

Se prodava kukja - Се продава куќа

Се продава куќа во Крива Паланка на улица Калин Камен бр 28 - населба...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 09:48Kuka so bazen

Se prodava kukja so bazen na mirno mesto na 1.3 km od centarot na gra...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 02:53Imot

Prodavam stara kukja na dva sprata pristapen pat struja 1/1 cista dok...


1.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

16 мај 13:35КУПУВАМ Куќа/Стан К. Паланка

Понудете куќа или стан во Крива Паланка, градско подрачје, за контакт...


30.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

16 мај 11:19VIKEND KUKA SO OVOSTARNIK VO PKLISTE

Se prodava vikend kuka vo s.Pkliste izgradena pred 8 god. kompletno n...


1 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Куќи / Вили

05 мај 20:45se prodava kukja

Se prodava kuka na atraktivna lokacija na zaobikolniot magistralen p...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

04 мај 12:25se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja so deloven prostor vo prizemje na atraktivna lokacij...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

04 мај 12:25Se prodava kukja so dvor

Se prodava kukja so dvor na ul.ratko monev vo centerot na gradot z...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

27 апр 16:58КУЌА/KUKA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje, pozadi policiska stani...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

20 апр 18:29SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR NA KRIVA PALANKA

SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR NA KRIVA PALANKA - NOVO GRADBA SO DELOVEN ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

20 апр 12:03Продавам куќа во Крива Паланка

Куќата се наоѓа во населба Мартиница над Житни,над централното градск...


35.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

05 апр 06:10Iznajmuvam vila na kalin kamen-palanka

Vilata e na prekrasno mesto na 1500 m nadm visina vo borova suma pod ...


1.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

28 мар 06:33KUKA-STROG CENATAR

Se prodava luksuzno opremena kuka vo strog cenatar so povrsina od 250...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

28 фев 15:56Купувам Стан или Куќа (нова градба )

Купувам стан или Куќа нова градба , по можност над 80м2, ве молам пре...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

14 фев 19:23Kukja

Info na tel. 077700201 Info na tel. 077700201 Info na tel. 07770020...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

26 јан 18:19Vikend Kuka se prodava

Se prodava vikend kuka Pred vlez na kriva palanka Nova gradba 201...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

07 дек 14:44Se prodava KUĆA-karabina, strog centar ul. B.Trajkovski-2

Se prodava kuća karabina 220kv. stambena površina, ( podrum, prizemje...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

12 авг 21:52Вила во Крива Паланка

Се продава вила со базен и овоштарник во близина на Крива Паланка.Кон...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

12 авг 08:10Stan

Se bara stan za iznajmuvanje na mlad bracen par Povekje info 0792686...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

23 апр 15:27Се изнајмува куќа во Крива Паланка

Се изнајмува куќа во Крива Паланка со 3 спални, дневна,кујна и 2 бањи...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

10 ное 22:53PRODAVAM KUKJA VO KRIVA PALANKA

PRODAVAM KUKA VO KRIVA PALANKA NA DVA SPRATA SO DVOR..podrum..letniko...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

20 авг 13:09КУПУВАМ

КУЌА ИЛИ ВИКЕНДИЦА КУПУВАМ НА РАТИ ДО 20.000 ЕВРА ВО ГРАДОТ ИЛИ ОКОЛИ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

09 авг 19:01Se prodava kukja vo Kriva Palanka

Povrsina na placot komplet so objektot e 380 m2 . Kukata ima 120 m2 L...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

24 јул 16:06Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам