Крива Паланка
                   
97 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нива на убава локација до магистрален пат

Се продава нива во село Псача, на убава локација, меѓу магистралниот ...


1 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 07:16Plac Kalin Kamen / Плац Калин Камен

Се продава шумско земјиште на локалитет Калин Камен Крива Паланка од ...


4 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 09:48Nivi vo s German

Do pat za sekakva namena od 500 do 10 000 m2 Vikendica do glaven pat...


По Договор
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 мај 21:42ZEMJISTE NA GERMAN PLANINA

Prodavam zemjiste vo selo German na mesto vikano Modra Glava,so prekr...


4 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 мај 17:50Земја во село Герман,Општина Ранковце

Продавам 8000м2 земјиште на Герман планина,село Герман,место Модра Гл...


4 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 мај 17:50Plac za vikendica

Prodavam plac od 1200m2 vo selo German, opshtina Rankovce.Placot e lo...


3 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 мај 17:49Плац во село Герман,Општина Ранковце

Продавам плац од 1200м2,погоден за викендица,до пат и струја.Плацот е...


3 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 мај 17:49Atraktiven plac na avtopat . begovi bavci

Prodavam atraktivna lokacija pogodna za izgradba na deloven ili stanb...


11.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

17 мај 12:39EKO niva za Aronija ili ..........

Niva od 20 ari vo Kriva Palanka s.Psaca 10 m. od lokalen pat .Ekolosk...


5.000 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

17 мај 12:12Imot vo s.Borovo Kr.Palanka

Prodavam imot vo selo Borovo od 20 000 m2 ..Livada suma niva i trnja....


8.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

16 мај 10:49Plac vo Baglak

Se prodava plac od 860m 2 vo Baglak ima prikluceno struja,voda,i p...


13 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

14 мај 20:16GRADEZNO ZEMLJISTE, PARCELI vo n.GRAMAGA

Prodavam gradezno neizgradeno , urbanizirano zemjiste - parceli za ma...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

13 мај 08:54NIVA DO MAGISTRALEN PAT

NIVA DO MAGISTRALEN PAT SE NAOGJA NA MAGISTRALEN PAT RANKOVCE PALAN...


6 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
600 €
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

11 мај 20:32Se prodava plac vo Zidilovo, Kriva Palanka

Se prodava plac vo Zidilovo, Kriva Palanka, so golemina od 10800 m2. ...


27.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

11 мај 16:37Niva ,Imot ,Varoviste

Se prodava niva so povrsina okolu 3000 m2 na idealno pogodno mesto ,...


35.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

10 мај 20:01Plac Centar

Vo krugot na fabrika Treska se prodava plac od 155 m2. Za poveke info...


10.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

08 мај 12:08Izdavam 50 hektari zemjiste

se naoga vo ridsko planinski region info 071223943


По Договор
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 мај 22:371/1 PLAC SO OBJEKT VO CENTAR MOZE ZAMENA ZA VOZILO

☎️ 078 204 684 ☎️ PRODAVAM DUKjAN 1/1 CISTI DOKUMENTI VO CENTAROT N...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 мај 13:36PLAC za prodazba na Avtomobili

Izdavam na dolgorocen zakup atraktivno gradezno zemjiste = plac = za...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 мај 16:42KRIVA PALANKA GRADEZNO ZEMJISTE PARCELI

Kriva Palanka. Prodavam gradezni parceli urbanizirani vo nas. Gramagj...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 мај 16:41Kupuvam plac Rankovci ili Petralica

Kupuvam plac do 500m2 vo Rankovci ili Petralica, vo blizina da ima st...


3 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 апр 17:49Placevi i nivi vo German

Prodavam placevi i nivi vo German Planina 500--11000M3 na poveke lok...


444 МКД
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

29 апр 02:33Нива во Камниш- Крива Паланка

Се продава нива во с.Опила до Штрчка Воденица викана Зердин Дуб 1515 ...


7 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

21 апр 18:31NIVA VO RUGINCE - KUMANOVSKO - ZAMENA

PRODAVAM NIVA OD 3200m2 NA MAGISTRALEN PAT KUMANOVO - KRIVA PALANKA V...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 апр 12:03Плац во централен дел на Ранковце

Продавам плац во центар на Ранковце, 1100 м2, на самиот главен пат, о...


По Договор
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 апр 08:48Zemjiste niva Kalin kamen

Prodavam zemjiste zapisano na katastarska parcela KP br.831 za katast...


10 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

17 апр 21:32GRADEZNI PARCELI do pat za s.Konopnica

Prodavam dve gradezni parceli po okolu 900m2 so markici za individual...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

08 апр 08:18Plac za gradba na kuka

Se prodava nov i ureden plac vo centar na gradot do gradinka Detelink...


20.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 апр 19:34Ливада

Се продава ливада во крива паланка во село Габар поточно габарско лив...


1.000.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 апр 04:54Plac vo nas.Srljava

Se prodava pac vo naselba srjava so 28 bora Placot e 1/1 so ulica do...


4.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

31 мар 18:57PRODAVAM ZEMJISTE

Vo s.Luke Kriva Palanka.SE prodava ritsko-planinsko zemjiste od povek...


30 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 мар 20:22Плацеви за градење

Се продава плац на атрактивна локација во урбанизирано централно град...


22 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

23 мар 21:44PLAC VO GINOVCI

Prodavam plac vo Ginovci od 3700m2 so cista dokumentacija, Eden kilo...


6 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 мар 20:45Plac vo Kriva Palanka

Се продават плацови за градба на куќи или пак целосно може од 2296м2...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 мар 12:40PLAC SELO TLMINCI KRIVA PALANKA

Plac selo Tlminci KRIVA PAlANKA POGODEN ZA VIKENDICA OVOSTARNIK VODA ...


7 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

17 мар 17:34Placevi KRIVA PALANKA

Placevi KRIVA. PALANKA POGODNI ZA KUKI VIKENDICI PLACOT E POGODEN ZA ...


5 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

17 мар 17:33Se prodava plac

Placot se naogja na 10minuti od centarot na gradot. Za povekje inf. k...


44.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

16 мар 21:55Se prodava niva blizu s.Ginovci na magistralniot pat KU-KP

Се продава нива со површина од 3636m2 во општина Ранковце близу с. Ги...


5 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

10 мар 13:00Prodavam plac

Prodavam zemjiste vo s. Dobrovnica pogodno za vikendica


1.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

11 јан 14:45Rankovce-Kriva Palanka 3000m2 cena 3 evra

Telefon za kontakt +389 78205827 Rankovce-Kriva Palanka plac na glav...


3 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

25 дек 10:29Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам