Свети Николе
                   
90 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam plac

Prodavam niva-lozje pogodna za izgradba na kuka i ostanati objekti vo...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 23:32Prodavam niva na asvaltot Gorobinci-Sopot

Prodavam niva na patot Gorobinci-Sopot na 2 kilometri od kluckata Pre...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 23:32СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С.ЕРЏЕЛИЈА

СЕ ПРОДАВА НИВА СО С.ЕРЏЕЛИЈА-СВ.НИКОЛЕ,ВО МЕСТО ВИКАНО АЛАЃОЗ,ОБРАБО...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 12:34PRODAVAM NIVA -SVETI NIKOLE/НИВА СВЕТИ НИКОЛЕ 32.009м2

Prodavam niva vo Sveti Nikole od 32.009m2 na kumanovski pat...na okol...


340 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 10:50Gradezna parcela .plac

Se prodava gradezno zemjiste ind.zona Sv.Nikole 1800m2 namena G2 so p...


20.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 09:13Се продава лозје

Лозјето плодно , дава од 1000 до 1600кг без наводнување, до нивата по...


4.900 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

16 мај 14:06Викендица со нива и бунар

Викендицата е до автопатот Св. Николе - Штип, на локација свети нико...


4.900 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

16 мај 14:06Plac vo Sveti Nikole

Se prodava plac 1100m2 so odobrenie za gradva, plan za gradba, povrza...


19 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

16 мај 10:04Vanco

Se prodava plac na ul.vanco angelov bb. do taksi SNUPI. Placot ima 32...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

15 мај 14:54se pronava niva

se prodava niva vo selo AMZABEGOVO so moznost za priklucok na voda s...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

14 мај 22:46se prodava niva na OVCE POLE do pat

se prodava niva na OVCE POLE do ekspresen pat VELES- KADRIFAKOVO POVO...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

14 мај 22:46Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


2 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
95 €
Свети Николе

Плацеви и Ниви

14 мај 10:11Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


2 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
95 €
Свети Николе

Плацеви и Ниви

14 мај 10:11се продаваат ниви

нива 18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вон...


2 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
95 €
Свети Николе

Плацеви и Ниви

14 мај 10:10Нива

Земјоделско земјиште 18700м2 Една парцела с.Црнилиште Св. Николе ...


2 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
95 €
Свети Николе

Плацеви и Ниви

14 мај 10:10Се продава нива во Црнилиште вгр.

Се продава земјоделско земјиште нива во м.в. Гуштерица, КП 2606, КО Ц...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

13 мај 16:21ATRAKTIVNA LOKACIJA ZA PRODAZBA

SE PRODAVA PLAC NA EKSPRESNIOT PAT VELES STIP VEDNAS DO MIK SVETI NIK...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

13 мај 12:44Nivi vo s. Adzimatovo

Se prodavaat povekje nivi vo s. Adzimatovo. Za povekje informacii ...


1 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Плацеви и Ниви

13 мај 10:28Prodavam plac

Prodavam plac pogoden za vikendica tel. 078 443 071


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

13 мај 09:25Нива над село Трстеник

Се продава нива веднаш над село Трстеник место викано Ѕурилово.


5.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

12 мај 06:14Се продава земјиште 100099 м2 во с.Ќоселери ,општина Св. Ник

Се продава земјиште во село Ќоселери 100 099м2 од кои 76 248 м2 ни...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

11 мај 19:11Se prodava

Niva na okolu 800m od Megunaroden Slavjanski Univerzitet -Sv Nikole. ...


120.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

10 мај 18:24Niva s.Adzimatovo

Нива во С. Аџиматово. Нивата е одма на влезот од селото, со можност д...


2 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Плацеви и Ниви

09 мај 10:58Prodavam 3 nivi

Prodavam 3 nivi so povrsina od 69 dekari,edna 32 dekari,druga 27 deka...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

06 мај 11:41Земјоделско земјиште

Се продава земјоделско земјиште во с.Црнилиште Св.Николе, со пристап ...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

23 апр 14:56Земјоделско земјиште

Се продава земјоделско земјиште во с.Црнилиште Св.Николе, со пристап ...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

23 апр 14:56Nivi

Se prodavaat niva Orle Bair 7.500m2, niva Odza Bair 4300m2 i niva Luk...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 апр 16:21Plac vo industriska zona sv. Nikole

Se prodava plac vo industriska zona sv.nikole so najdobra lokacija od...


11 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

11 апр 13:11Се продава плантажа (лешник) 076-293-923

Се продава плантажа лешник во Св. Николе месност наречена Суво Поле К...


42.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

08 апр 12:20Nivi vo s. Gorobinci, Sveti Nikole

Се продаваат две ниви кај село Горобинци, Свети Николе. 1. Нива ка...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

07 апр 08:37Mesto Gradezen reon

Mestoto se naoga do mlekara Nikolovi,1401kvadrat vo gradezen reon-!


7.600 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

05 апр 07:21Niva na branata 50M od asvalt

5000enivata se naoga na 50m od asvalt na branata


4.850 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

05 апр 07:21Обработливи ниви во С.Аџиматово

Се продаваат три ниви обработливи во Аџиматово. Трите ниви се опфатен...


5 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Плацеви и Ниви

01 апр 06:55Prodavam niva

Prodavam niva od 28000m2 vo opstina Lozovo. Cena po dogovor Bro...


4 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Плацеви и Ниви

29 мар 12:13Prodavam zemjiste so Vikend Kuka

Prodavam zemjiste 1300 metri kvadratni so Vikend kuka 40 metri kvadra...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

21 мар 16:50Се продава обработлива нива во с.Црнилиште

Се продава обработлива нива во с.Црнилиште под систем за наводнувањ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

19 мар 20:29Niva, lozje kaj turskite grobista

D


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

17 мар 14:18Niva vednas do magistralniot pat Stip - Veles

Nivata se naogja do magistralniot pat Stip- Veles do benzinska pumpa ...


150 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

22 фев 17:39Плацови и ниви Свети Николе

- Бараки, парцела 6444/3 (12 011 m2), струја вода и можност за делење...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 фев 16:36Niva vo atarot na lozovo, hitno I povolno

Se prodava Niva mnogu povolno. Do nivata vodi pat I e blisku do cefko...


22 МКД
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 јан 20:57Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам