Свети Николе
                   
304 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volkswagen Touran 2.0 TDI 103kW/140hp

Volkswagen Touran 2.0 TDI 103kW/140hp 2005 година 201xxx км поминат...


4.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

07 мај 18:13Промовирано

PEUGEOT 107 1.4HDI 50KW 2008G

🇩🇪🆕️PEUGEOT 107 1.4HDI 2008G🆕️🇩🇪 🔥🔥🔥 CENA3450E🔥🔥...


3.450 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

17 мај 10:54Промовирано

Fiat Stilo 1.9 Jtd

Reg.do Mart,novi gumi, akumulator, amortizeri,prednica,sređeni alanse...


1.600 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 22:35FIAT BRAVO - FULL OPREMA

FIAT BRAVO 1.9 JTD - 88KW - 120KS -KLIMATRONIK -ALUMINSKI BANDASI ...


4.200 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Автомобили

Вчера 14:25BMW E81 120D

Se prodava BMW E81 120D 177HP FACELIFT 2008 godina Od oprema posed...


4.600 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
5.500 €
Свети Николе

Автомобили

Вчера 13:00Seat Cordoba

Сеат кордоба 1.9 sdi 2005та год. Колата е во беспрекорна состојба. Р...


2.800 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 11:00DAEWOO NEXIA 1.5

Се продава Daewoo Nexia 1.5 бензин, 75ks регистрацијата е помината, ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 09:31VW GOLF 6 2.0TDI 140KS

VW GOLF 6 2.0TDI 140KS EURO 5 SPORTLINE *SPORTLINE OPREMA : - RE...


7.799 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 09:11PASSAT 1.9 TDI

Kolata e vo perfektna sostojba zacuvana maksimalno .motor perfekten. ...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

18 мај 16:49VW TOURAN 1.9TDI 105KS 2005god

vw touran 1.9tdi 105ks 2005god klima ispravna servisiran nov set zama...


4.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

18 мај 09:45VV TOURAN 1.9TDI 105KS 2007GOD

🆕️VW TUARAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA 🎲🎲🎲2007G🎲🎲🎲 ...


5.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

18 мај 09:44Renault Megane 1.5 dci NEUVEZENO

Prodavam Megan 1.5 dci 115ks Limited. 2019 godina, 11 mesec. 32000 km...


16.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

18 мај 06:29Bmw 118d 122ks 2005 god mk tabli(moze zamena za atv)

Uvezeno pred 4 godini od germanija reg do 27.07.2022 napraven servis ...


4.900 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

18 мај 00:00Ford Puma

Kolata e vo odlicna sostojba. Pali vozi Atestiran plin Elektrika...


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Свети Николе

Автомобили

17 мај 23:06Nissan Micra

Nissan micra 1.4 16V Benzin plin so atest Klima 4 novi gumi R...


2.500 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 €
Свети Николе

Автомобили

17 мај 15:19Mercedes E270 CDI

Mercedes E270 cdi avangard reg. Do 05.2023 Dvozonska klima Greaci n...


4.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 €
Свети Николе

Автомобили

17 мај 15:19GOLF 5 1.9 TOP SOSTOJBA

Kolata e vo odlicna sostojba ✅REGISTRIRANA CELA GODINA ✅NOVI LETNI ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

17 мај 15:02MERCESES E200 TOP SOSTOJBA

Kolata e vo top SOSTOJBA ✅4NOVI ZIMNI GUMI ✅F1 SHIFT MENJAC ✅XSE...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

17 мај 15:02SEAT IBIZA 1.4 TDI 82KS 2007G CENA 3600

🆕️SEAT IBIZA 1.4 TDI 82KS 2007G🆕️ 🔥🔥🔥CENA 3600🔥🔥🔥 ☎...


3.600 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

17 мај 10:59FIAT GRANDE PUNTO 1.3MJET 75KS 2007

🆕️FIAT GRANDE PUNTO 1.3MJET 75KS 🎲🎲🎲2007G🎲🎲🎲 ...


3.350 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

17 мај 10:55AUDI A3 2.0TDI 140KS S-LINE 2006

🆕️AUDI A3 2.0TDI 140KS S-LINE 2006🆕️ 🔥🔥🔥🔥 CENA 49...


4.950 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

17 мај 10:55VV TOURAN 1.9TDI 105KS 2007GOD

🆕️VW TOURAN 1.9TDI 105KS🆕️ 🔴🔴🔴 2️⃣0️⃣0️⃣8️⃣G🔴🔴🔴 🔥🔥🔥 CENA...


5.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

17 мај 10:55FORD FOCUS 1.6TDCI 109KS 2009G FABRIKA

🆕️FORD FOCUS 1.6TDCI 109KS 2009G🆕️ 🔥🔥🔥CENA 4450E🔥🔥�...


4.450 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

17 мај 10:54PEUGEOT 107 1.4HDI 50KW 2008G

🇩🇪🆕️PEUGEOT 107 1.4HDI 2008G🆕️🇩🇪 🔥🔥🔥 CENA3450E🔥🔥...


3.450 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

17 мај 10:54FORD FIESTA 1.4TDCI 75KS 2008G

🆕️FORD FIESTA 1.4TDCI 75KS 🎲🎲🎲 2008G🎲🎲🎲 🔥🔥🔥...


3.050 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

17 мај 10:54prodavam audi a3 sportbek

super sostojba inf.071686952


12 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

17 мај 08:11Volvo V50 1.6 dizel MOZE ZAMENA SO MOJA DOPLATA

Volvo 1.6d 109 ks 10 mesec 2008god ekstra sostojba


4.999 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

16 мај 14:38Seat Altea 1.6 tdi Ecomotiv

Marka: SEAT Model: ALTEA ECOMOTIV Motor: 1.6 TDI ( dizel ) Moknos...


6.150 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Автомобили

16 мај 13:22Mercedes c200

Mercedes c200 registriran servisiran 6 brzini vo odlicna sostojba pal...


2.600 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Автомобили

16 мај 10:53Honda Civic 2.2 i-ctdi

Prodavam odlicno socuvana kola *novi 4 M S gumi koj sto se na kolata ...


4.999 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

15 мај 19:12Se prodava Fiat ulysse 2.2 hdi

Prodavam Fiat ulysse 2.2 hdi vo ispravna sostojba poveke informacii n...


1.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

15 мај 18:02Fiat Ulysse

Fiat Ulysse 2.1. Za delovi kontakt: Gjore 070 727 159


500 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

15 мај 18:02Se prodava reno klio 1.9 obicen dizel

Se prodava reno klio 1.9 obicen dizel registrirano do 7 mesec vo odli...


1.100 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

15 мај 11:59AUDI A3 1.9TDI 106KS SPORTBACK

🆕️AUDI A3 1.9TDI 106KS SPORTBACK🆕️ 🔵🔵 2️⃣0️⃣0️⃣6️⃣G🔵�...


5.300 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

14 мај 19:35VV TOURAN 1.9TDI 105KS 2007GOD

Vw touran 1.9tdi 105ks 6brzini 2006god klima ispravna 7 sedista 4 nov...


5.800 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

14 мај 19:35Tapaciri za z 750 fico

Se prodavaat tapaciri za z 750 fico mnogu socuvani kako novi


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

14 мај 13:26Toyota Avensis

-KLIMATRONIK DVOZONSKI - 6 BRZINI MANUAL - GLASOVNI KOMANDI OD VOLA...


6.999 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

13 мај 13:00VW Touran 1.9 TDI

Uvezen od Swajcarija so pominati 250xxx km so servisna kniska.Vozilot...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

12 мај 20:29Po dogovor! Fiat Stilo

Kolata e vo besprekorna sostojba stegnata,servis napraven rebrasti ce...


1 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Автомобили

12 мај 15:24Bmw 320d

Kolata e maximalno zacuvana proizvedena 2007god. Redovno servisirana ...


6.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

12 мај 14:34Buba 2005g

Kolata e vo extra sostojba,nema nikakvi zabeleshki...mn brz i ekonomi...


1.800 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

12 мај 09:47Rover 75-bmw motor

Odlicna sostojba motor dizel na bmw 2.0d Novi guni


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

12 мај 08:03Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам