Свети Николе
Подкатегорија:
                   
38 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat Zvucnici Pioneer

Se prodavaat zvucnici trosistemski Pioneer so 8mica Bas sreden i visk...


3.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.300 МКД
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 18:50CAT BERLIN 2000/L

Prodavam trosistemski germanski zvucnici marka CAT, model BERLIN 2000...


3.800 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

22 мај 12:23YAMAHA A-760 & YAMAHA T-760

Prodavam vrvno pojacalo marka YAMAHA, model A-760 i tuner YAMAHA T-76...


245 €
или предлог цена
17 мај 09:43KOPFHORER RFT SV 3000

Prodavam vintage mini germnasko pojacalo marka RFT, model SV 3000. ...


3.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.800 МКД
16 мај 14:47SONY STR-DE485E

Prodavam resiver/pojacalo SONY, model STR-DE485E. Vizuelno dobro s...


4.300 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.700 МКД
16 мај 12:31SONY CDP-590 CD PLYER

Prodavam cd pleer marka SONY, model CDP-590. Vizuelno odlicno socu...


1.300 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

21 апр 11:33Se prodavaat zvucnici GSP 10 inch

Se prodavaat zvucnici GSP 10 inch kupeni novi od prodavnica zvucat pe...


220 €
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 апр 07:46KENWOOD DP-4090 CD PLAYER

Prodavam vrven CD PLAYER marka KENWOOD, model DP-4090. Vizuelno od...


3.500 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

17 апр 12:35PIONEER TX-520L VINTAGE TUNER

Prodavam vintage analogen tuner marka pioneer, model TX-520L. Vizu...


2.400 МКД
или предлог цена
14 апр 22:38PHILIPS FA630

Prodavam stereo pojacalo marka PHILIPS, model FA630. Odlicno socuv...


2.800 МКД
или предлог цена
13 апр 15:41Se Prodava Muzicki Sistem Panasonic SA-AK300

Se prodava muzicki sistem PANASONIC SA-AK300 celosno ispraven Cd Radi...


3.000 МКД
или предлог цена
09 апр 18:145.1 AKTIVNI ZVUCNICI

Prodavam 5.1 aktivni zvucnici Aktiven vufer, so vgradeno pojacalo ...


1.100 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 апр 13:23DVOSISTEMSKI ZVUCNI KUTII PANASONIC

Prodavam dvosistemski zvucni kutii marka Panasonic. Zvucnicite se ...


1.700 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 апр 13:125.1 PANASONIC ZVUCNICI

Prodvaam 5.1 Panasonic zvucnici. Dobro socuvani i kompletno isprav...


2.200 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 апр 13:04Se prodava Resiver Pojacalo Technics SA-EX510 5x120W

Celosno ispravno so dalecinsko dosta jako i kako novo ne e servisiran...


5.500 МКД
или предлог цена
01 апр 11:25PHILIPS BDP 5180 Blu-ray 3D LAN/WI-FI/USB/HDMI

Prodavam DVD Bly-ray marka PHILIPS, model BDP 5180. Odlicno socuva...


1.200 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

24 мар 15:20Se prodava Resiver Pojacalo Technics SA-EX510 5X120W

Celosno ispravno so dalecinsko dosta jako i kako novo ne e servisiran...


6.000 МКД
или предлог цена
19 мар 14:20JVC XV-N30 CD/DVD PLAYER

Prodavam CD/DVD pleer marka JVC, model XV-N30. Odlicno socuvano i ...


1.400 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

16 мар 13:01RETRO ZVUCNICI ZA KOLA 4Ω

Prodavam dva para retro zvucnici za vo kola. Zvucnicite se novi ne...


600 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 мар 13:29TECHNICS ST-500 TUNER

Prodavam tuner marka TECHNICS, model ST-500. Odlicno socuvan. T...


850 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

08 мар 13:09BLUETOOTH/FM/USB/SD ZVUCNICI

Prodavam novi bluetooth zvucnici. Na niv ima vgradeno bluetooth ko...


750 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 фев 10:19POJACALO MIKRON

Prodavam rusko mini pojacalo MIKRON. Vizuelno odlicno socuvano. ...


1.150 МКД
или предлог цена
28 фев 10:17ZVUCNICI CROWN

Prodavam dvosistemski zvucnici marka CROWN, model CSP-5. Zvucnicit...


850 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 фев 10:04DVOSISTEMSKI ZVUCNICI

Prodavam dvosistemski zvucni kutii . Odlicno socuvani bez nikakvi ...


850 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 фев 10:02DVOSISTEMSKI ZVUCNI KUTII/ZVUCNICI

Prodavam dvosistemski zvucni kutii . Odlicno socuvani bez nikakvi ...


850 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 фев 10:01SHARP RT-155 H

Prodavam dek marka SHARP, model RT-155 H. Odlicno socuvan i komple...


1.100 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

28 фев 10:00SONY ST-S300L TUNER

Prodavam tuner SONY, model ST-S300L. Odlicno socuvan. Zabelesek...


1.200 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

26 фев 12:53Se prodavaat 2 zvucnika GSP 10 inch

Se prodavaat 2 zvucnika GSP 10 inch Vo ekstra sostojba kupeni novi ...


170 €
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 фев 14:47DALINSKO DALECINSKO ZA LG DVD

Prodavam dalinski za LG 5.1 DVD, fakjaat na skoro site modeli od LG ...


1.000 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

12 фев 19:37SONY 5.1 SURROUND ZVUCNICI 10INC BASS

Prodavam 5.1 pasivni zvucnici original SONY. Dobro socuvani i ispr...


600 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

29 дек 12:31ZVUCNICI/ZVUCNIK BLUETOOTH

Prodavam novi bluetooth zvucnici. Na niv ima vgradeno bluetooth ko...


750 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 дек 10:22BLUETOOTH ZVUCNICI

Prodavam novi bluetooth zvucnici. Na niv ima vgradeno bluetooth ko...


750 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 дек 10:19CROWN STEREO SISTEM

Prodavam sistem marka CROWN . Uredot se prodava kako defekten, vkl...


600 МКД
или предлог цена
02 ное 17:50Wufer zvucnici pojacalo..

Se prodava Wufer 300wati plus pojacalo 1000wati ispravno bez problem....


По Договор
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 мар 23:32Zvucnik SILVER

Prodavam eden zvucnik marka SILVER (made in japan) Zvucnikot e od...


700 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

31 јан 10:42SONY XM-2100G

Prodavam zasiluvac/pojacalo za vo kola marka SONY model XM-2100G. ...


1.400 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

31 јан 10:42Plafonski zvucnici 100v

Plafonski zvucnici 100v 3w-10w odlicen kvalitet ekstra cena ,prakam p...


750 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

13 ное 20:53Lg radio za vo kola

Radioto e ispravo 53w×4 moze zamena za radio so pinovi


1.000 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

27 авг 11:37Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам