Битола
                   
243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

***SE PRODAVA VELOSIPED FULL SUSP FELT 26ka***

Se prodava velosiped Felt 26ka vo odlicna sostojba mnogu malku vozen,...


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 15:56Scott spark 960

27.5 M golemina cenata ne e fiksna


680 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 12:41  НОВ ОГЛАС

Rog Sport 1965

Velosipedo e kompletno restavriran i e vo odlichna sostojba. Za povek...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 10:52VELOSIPEDI / ВЕЛОСИПЕДИ

Се продва добро сочуван и не многу користени велосипед од марката CAR...


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 02:09Velosiped Max 18speed vo odlicna sostojba

Velosiped MAX vo odlicna sostojba Gumi 26 ki novi 18 brzini Stegna...


4.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.000 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 22:18  НОВ ОГЛАС

Velosiped MAX 18speed

Prodavam velosiped MAX vo odlicna sostojba Gumi 26 ki novi 18 brzin...


4.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.000 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 22:14  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat velosipedi

Velosipedite se vo odlicna sostojba. Na niv se e ispravno. Cena p...


По Договор
или предлог цена
Могила / Битола

Велосипеди

Вчера 20:43TRKACKI VELOSIPED TOCAK /точак велосипед тркачки

Se prodava velosiped vo odlicna sostojba trkacki Velosipedo ima pre...


50 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 18:37BMX GT AIR

Se prodava bmx gt air vo dobra sostojba Info na 078212333


6.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 18:24CONECT 24

Velosiped Conect golemina na trkala 24 so 18 brzini so 2 amortizeri m...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 15:05Velosipedi razni

Imam 5 razlicni modeli. Cenata od 3500-14000 denari


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 14:25Велосипед

Велосипедот е сервисиран, штеловани кочници и брзини. Може да се прат...


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 10:50Se prodava BMX

Bmx e nov Poveke informacii na tell.


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 00:10TREK ALPHA 7500 --KAKO NOV--

TREK ALPHA 7500 ALUMINSKI RAM Bukvalno kako nov!!! Cena:24.500dena...


24.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
25.000 МКД
Битола

Велосипеди

22 мај 21:24CITY BIKE TXED FORWARD

Aluminski velosiped TXEDBIKE FORWARD 2.1M Golemina na ram XL 21 sp...


8.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
10.000 МКД
Битола

Велосипеди

22 мај 21:15Se prodava City bike

City bike Diamant еlan vo odlichna sostojba opremata se gleda na slik...


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 мај 10:21DRZACI ZA VELOSIPEDI

Profesionalni germanski drzaci so specialno zaklucuvanje so dve bravi


100 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 мај 07:44Cross 27,5" GRX 9 2022

Se prodava 27,5" GRX 9 2022 Rockshox juddy Shimano hidraulichni k...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Битола

Велосипеди

21 мај 19:54se prodava Hercules trekking velosiped za vozrasni lica

-Velosipedot e donesen od Germanija, vo odlicna sostojba. Cena po dog...


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

21 мај 18:31Polar avalanche

Vo besprekorna sostojba. Simano oprema aluminium ram XL. Mnogu dodatn...


18.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

21 мај 13:14Detski velosiped 3-6 god

Detski velosiped vo ispravna sostojba


20 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

21 мај 09:19Merida big nine 15 L Nov

Velosipedot e kupen nov pred 1 mesec vozen 10km so 1 godina garancija...


580 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

20 мај 17:23BMX-WTP- WETHEPEOPLE

Super. Inf. 070 307 252


2 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

19 мај 18:37Velosiped Scott Spark

Se prodava odlicno zacuvan Scott Spark 760 size M... Cena 750e so mot...


750 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

19 мај 09:15Scott Spark

Scott spark 27.5 M golemina 680€ne e fiksna cenata hitno


680 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

18 мај 22:44Cronics Stone FS 26er full suspension 18"

Се продава Cronics Stone Fs 26er целосно сервисиран во беспрекорна со...


540 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

18 мај 21:53BATAVUS

Se prodava BATAVUS gradski velosiped vo od licno sostojba so tri brzi...


7.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

18 мај 11:29Велосипед

Одличен спортски велосипед


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

18 мај 11:20Се продава Накамура градски велосипед

Се продава Накамура градски велосипед зачуван 200 евра Информации ...


200 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

17 мај 20:25RAKAVICI NARAKVICI ZA VELOSIPED PLANINARENJE MOTOR VO 3 BOI

Специјални нараквици погодни за возење, велосипед, мотор, планинарење...


800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

17 мај 11:03Velosiped tocak

Se prodava velosiped. Novi gumi,amortizerite funkciobiraat, super sos...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

17 мај 10:47Batavus Holandski Odlicen

Vo odlicna sostojba Golema ramka.Visoka klasa gradski velosiped inzv...


7.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

17 мај 08:35Се продава точак

Се продава точак, многу малку возен, во одлична состојба. Телефон: ...


5.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

17 мај 08:32Се продава детски велосипед

Половно се продава детски велосипед доста зачуван


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

16 мај 10:29Се продава електричен точак Gazelle

Велосипедот е алуминиумски со високи перформанси. Моторот, акумулатор...


900 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

16 мај 10:29Velosiped ""SPECIALIZED ENDURO M 5**

Velosiped - SPECIALIZED Enduro M 5 Golemina Ram - S - Trkala 26" ...


700 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

15 мај 18:36Velosiped **GT - AVALANCHE **

Se prodava velosiped GT -Avalanche Golemina Ram - S - Trkala 26 " ...


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

15 мај 18:35Detski velosiped 12" Детски велосипед

Продавам детски велосипед користен, но зачуван и во исправна состојба...


1.900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.100 МКД
Битола

Велосипеди

15 мај 16:35Velosiped

Ispraven


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

15 мај 13:27Унис Гранада велосипед

Се продава велосипед Унис Гранада.


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

15 мај 13:24Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам